Survivor S37: David vs. Goliath – kmen Goliath

GOLIATH (Goliášové)

 

ALEC

Jméno: Alec Merlino

Věk: 24 let

Bydliště: San Clemente, Kalifornie

Povolání: barman

Zájmy: Surfování, hra na kytaru a natáčení cestovatelských videí.

Co ti leze na nervy: Špatní řidiči, dopravní zácpy a lidé, kteří při vyprávění moc přehánějí.

Popiš se třemi slovy: Charismatický, houževnatý a zábavný.

Osobní úspěch: Dokončil jsem vysokou školu a v životě jsem si vždycky posouval hranice tím, že jsem dělal věci, které mi nebyly příjemné – jako třeba cestování sólo, hraní na kytaru nebo zpívání před lidmi.

Životní inspirace: Máma s tátou, protože mi ukázali, co je to láska a jak je důležité udržet si společný optimismus i během těžkých časů. Tátu několikrát propustili z práce, ale vždycky přišel na nějaký způsob, jak vydělat peníze, a bojoval, aby vše fungovalo. Máma je obětavý člověk, tvrdě pracuje v oblasti nemovitostí, za všech okolností je optimistka a pro lidi kolem sebe chce jen to nejlepší. Oba mají neskutečnou porci odvahy a já je mám moc rád.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Fotku svých blízkých, abych si udržel motivaci. Výpis z bankovního účtu, protože tam mám nulu. A kytaru, abychom si mohli zpívat u táboráku.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Nejblíž mám k Jayovi, Joeovi a Malcolmovi. Všichni tito hráči jsou okouzlující a oblíbení lidé. Také dominovali v soutěžích, byli fyzicky zdatní a proto byli přínosem i v táboře.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Vždycky jsem měl velké ambice a „ne“ pro mě nikdy nebyla odpověď. Chci přelstít, přehrát a přežít všechny ostatní. Chci si dokázat, že můžu být oblíbená a okouzlující fyzická hrozba. Také chci sedět na finálové kmenové radě a vyhrát ten milión dolarů!

Jak chceš přežít v Survivoru? Umím okouzlit všechny lidi kolem sebe, chlapy i holky. Dokážu číst v lidech a chápu situace lépe než ostatní. Jsem milá osobnost a umím se přizpůsobit různým prostředím. V práci se setkávám se všemi typy lidí, podobně jako v Survivoru, a proto bude moje sociální hra nezastavitelná.

 

ALISON

Jméno: Alison Raybould

Věk: 28 let

Bydliště: Chapel Hill, Severní Karolína

Povolání: lékařka

Zájmy: Dostávat se na dno bezedných slaných tyčinek v restauracích Olive Garden. Jakákoliv sportovní aktivita – většinou plavání, kruhový trénink, běh nebo turistika. Hraní lékařského „vadí nevadí“ s přáteli a kolegy.

Co ti leze na nervy: Když si někdo myslí, že na něco má větší nárok než ostatní. Když mi někdo sní poslední sousto, které jsem si pečlivě nechala na konec. A pomalu jedoucí řidiči v levém pruhu.

Popiš se třemi slovy: Hrdinka, léčitelka a pracantka.

Osobní úspěch: Na základní škole jsem získala páté místo v soutěži v hláskování.

Životní inspirace: Rodiče, kteří mě naučili pracovní morálce, úsilí a vytrvalosti. Hodně toho obětovali, abychom já i moji sourozenci mohli využít každé příležitosti. Podporovali mě, abych se stala co nejlepším člověkem. Také mi denně názorně předváděli, jak vést smyslupný život s integritou a morálními zásadami.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Cituji Dwighta K. Schrutea [jedna z hlavních postav amerického seriálu The Office, který byl v ČR vysílán pod názvem Kancl – pozn. překl.]: „Knihu Encyklopedie užívaných léčiv. S vyřezanými listy. Uvnitř by byly voděodolné zápalky, jódové tablety, semínka červené řepy, proteinové tyčinky a deka od NASA.“ Důvody jsou jasné. Dále pleťové tonikum – ráda své pleti věnuju zvláštní péči. A nakonec velké balení žvýkaček Orbit pro tu svěží mentolovou chuť.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jsem ze Středozápadu, podobně jako Andrea Boehlke, která byla silná v soutěžích, tvrdě pracovala v táboře, přemýšlela takticky a byla to nelítostná soupeřka.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Chci vyhrát ten milión dolarů, abych mohla rodičům poděkovat za všechno, co mi za ty roky poskytli. Mám pocit, že sice žiju neobyčejný život, ale už chci zase zažít nějaké nové, nepřekonatelné dobrodružství. Už deset let mám jasně nadefinovanou cestu životem, kdy jsem se věnovala studiu medicíny, ale teď mám dokonalou šanci z očekávané cesty na čas sejít a udělat něco naprosto nepředvídatelného.

Jak chceš přežít v Survivoru? Já toho dávám v sázku víc než většina lidí, protože si moc dobře uvědomuju, čeho se vzdávám (na dva měsíce opustím své pacienty a lékařský program), takže se nebudu bát dělat velké tahy. Budu bojovat až do úplného konce, a až budu sedět na finálové kmenové radě naproti porotě, všichni mě budou chválit za mou brilantní taktickou hru.

 

ANGELINA

Jméno: Angelina Keeley

Věk: 28 let

Bydliště: San Clemente, Kalifornie

Povolání: finanční poradkyně

Zájmy: Cestování po světě, zkoušení nových věcí, politický aktivismus, pořádání margaritových večírků, tanec, cvičení, cokoliv spojené s francouzskými buldočky a založení mé neziskové organizace Ready to Run, která motivuje studentky základních a středních škol a umožňuje jim přípravu na kandidaturu do studentské rady a dalších studentských organizací ve školách.

Co ti leze na nervy: Nerozhodnost, když lidé nejdou k volbám a nemají rádi psy.

Popiš se třemi slovy: Intuitivní, přesvědčivá a milující.

Osobní úspěch: Na Stanfordské univerzitě mě zvolili za předsedkyni studentské rady, kde jsem hájila zájmy více než 15 tisíc studentů. Tuto pozici jsem získala jako první žena hispánského původu.

Životní inspirace: Mí rodiče. Oba dva neskutečně tvrdě pracovali, aby vše získali a zajistili dobrý život nám dětem. Díky nim a jejich nekonečné lásce, podpoře a důvěře jsem byla schopná dokázat vše, co jsem si vzala do hlavy.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Kopii básně Still I Rise od Mayi Angelou, která shrnuje můj přístup k životu i k Survivoru. Rádio, abych mohla každý den poslouchat zprávy. Pro mě bude nejtěžší, když nebudu vědět, co se děje ve světě kolem nás. A make-up. Nebudu lhát, používám ho každý den.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Natalii Anderson, protože máme podobnou povahu, intelekt a smysl pro správné načasování. Parvati, protože máme podobný šarm, sociální empatii a mazanost. Všechny tři máme bojovného ducha a celkově jsme hodně drsné!

Proč ses přihlásila do Survivoru? Survivor je ta největší výzva pro kuráž, inteligenci a taktiku. Jsem od přírody soutěživá, takže chci ozkoušet samu sebe, své schopnosti a hranice. Myslím, že my manželky vojáků jsme jedny z nejsilnějších a nejpřizpůsobivějších lidí.
Chci vyhrát, protože můj manžel letos vyrazí na druhou vojenskou misi. Já chci být zdrojem síly a inspirace pro ostatní rodiny, které musí trávit dlouhé měsíce a roky bez svých vojáků. Také je pro mě velkou motivací ten milión dolarů – jako většina Američanů mám obrovský dluh ze studentských půjček. Kdybych je mohla splatit, změnilo by mi to život.

Jak chceš přežít v Survivoru? Vždycky jsem byla neobyčejně optimistická a pozitivní osoba, vždy ve všem/ve všech vidím to nejlepší a snažím se něco vytěžit i z těch nejtěžších situací. I když nejsem velká fanynka venkovních aktivit, rychle se učím a vždycky chci vyzkoušet něco nového.
Jsem také bojovná, přizpůsobivá, chytrá, zábavná a neskutečně odhodlaná. Nejdůležitější věcí, kterou jsem za svých 28 let života dokázala a které si nejvíce cením, je má láska k lidem, empatie a vnímavost k emocím. Umím vyjít s každým a lidé mi obvykle ihned důvěřují.
A nakonec, nebojím se riskovat a hrát tvrdě. Všechny své schopnosti využiju ve správný čas a se správnými lidmi, abych to dotáhla až do úplného konce.

 

DAN

Jméno: Daniel Rengering

Věk: 27 let

Bydliště: Gainesville, Florida

Povolání: příslušník speciální policejní jednotky S.W.A.T.

Zájmy: Posilování ve fitku, běhání na stadiónu, překonávání překážkové dráhy S.W.A.T., hraní videoher a trávení večerů se svými dcerami.

Co ti leze na nervy: Nemůžu vystát líné lidi. Zvedněte se a běžte si za tím, co chcete! Nestěžujte si, když neděláte nic a čekáte, že všechno přijde samo. Taky nesnáším, když mi lidi skáčou do řeči. Prosím, nechte mě domluvit, může to být důležité.

Popiš se třemi slovy: Odhodlaný, fyzicky zdatný a soupeřivý.

Osobní úspěch: Jsem nesmírně hrdý na to, že jsem se dostal do týmu S.W.A.T. Musel jsem se hodně snažit a shodit spoustu kil, abych měl fyzicky na to a mohl to vůbec zkusit, natož abych pak udržel krok s týmem. Byl jsem jedním z nejmladších a nejméně zkušených lidí, kteří se do našeho týmu kdy dostali.

Životní inspirace: Mým hrdinou je můj nevlastní otec Tim. Tim potkal mou matku krátce poté, co se rodiče rozešli. Po celý můj život pro mě byl otcovskou postavou a úžasným vzorem. Naučil mě skromnosti a hodnotě tvrdé práce. Když jsem ho v sedmi letech poznal, neměl vůbec nic. S matkou společně založili vlastní společnost, tvrdě pracovali úplně od nuly a nyní už nic nepotřebují.
Nechápejte mě špatně, nejsou to milionáři, ale můžou si víceméně cokoliv a kdykoliv dovolit. Tim často pracuje dlouho do noci, aby naší rodině zajistil skvělý život. Nejlepší na něm však je, že se tím nikdy nevychloubá.
Znám jednu písničku od Brada Paisleyho, která mi ho vždy připomene a vžene mi slzy do očí. Jmenuje se He Didn’t Have to Be [On jím nemusel být – pozn. překl.]. Zpívá v ní o svém nevlastním otci, který mu byl skvělým tátou, i když jím vlastně vůbec nemusel být, a doufá, že jednou bude aspoň z poloviny takovým otcem jako on. To samé si myslím o Timovi.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Fotku svých dětí, protože mi budou neskutečně chybět. Čtečku Kindle se spoustou knih pro zábavu. A houpací síť, abych měl pohodlné místo ke spaní.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Nejvíc se ztotožňuji s Malcolmem z 25. série. Jsem mladý a fyzicky zdatný podobně jako on, takže si povedu dobře v soutěžích a tím bych ze začátku mohl být přínosem pro svůj tým. Také si myslím, že bych mohl hrát podobně takticky jako on, což mě ve hře dostane daleko.
Ve své práci musím umět hovořit s různými typy lidí, navázat s nimi kontakt a přesvědčit je, aby udělali to, co po nich chci. Malcolm byl tak sympatický, že ho tři ostatní hráči raději vyloučili, protože věděli, že ho ve finále neporazí. Řekl bych, že jsem také hodně sympatický. Umím se rychle spřátelit a navázat kontakt s kýmkoliv a kdekoliv.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Mou hlavní motivací je výhra. S miliónem dolarů bych mohl svým dětem poskytnout skvělý život. Další motivací je má soupeřivost. Zbožňuju soutěžení a ještě radši vyhrávám. Na tak vysoké úrovni jsem nesoutěžil od doby, kdy jsem hrál fotbal na vysoké, takže bych se zase rád postavil dalším nadaným mužům a ženám.

Jak chceš přežít v Survivoru? Věřím tomu, že budu vítězem z několika důvodů. Mám silnou touhu po výhře. Chci vyhrát úplně ve všem, co dělám – ať už hraju s dcerkami dámu nebo se jenom snažím přijít do práce jako první. Vždycky chci být na prvním místě.
Mám silnou pracovní morálku. Když si něco vezmu do hlavy a rozhodnu se, že to chci, tak prostě jdu a udělám to. Hlavním příkladem je tým S.W.A.T. Než jsem se do něj přihlásil, byl jsem hodně obézní chlap. Rozhodl jsem se, že nechci být jen další obyčejný vyčerpaný policajt, tak jsem udělal všechno pro to, abych se tomu vyhnul. Drasticky jsem změnil stravu, každý den jsem cvičil a dvakrát až třikrát týdně jsem chodil sprintovat na dráhu.
V neposlední řadě to dobře umím s lidmi. V práci to využiju každý den. Vlastně všechno, co dělám, vyžaduje kontakt s lidmi, kteří jsou obvykle naštvaní nebo nějak trpí. Umím s nimi dobře jednat a přesvědčit je, aby udělali něco, co udělat nechtějí. Také je dokážu dobře uklidnit, když jsou rozrušení nebo naštvaní.

 

JEREMY

Jméno: Jeremy Crawford

Věk: 40 let

Bydliště: New York, New York

Povolání: advokát

Zájmy: Cestování, tanec a genealogie.

Co ti leze na nervy: Nedochvilnost, nelogičnost a když si někdo myslí, že má na něco větší nárok než ostatní.

Popiš se třemi slovy: Zábavný, logický a intuitivní.

Osobní úspěch: Získal jsem právnickou licenci v New Yorku, New Jersey a Georgii – a to vždy hned na první pokus.

Životní inspirace: Asi nemám žádného hrdinu, ale obdivuju Oprah, která umí navázat kontakt s kýmkoliv.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Fotoalbum. Život neznamená téměř nic bez vzpomínek a bez milovaných, se kterými je můžete sdílet. Alkohol. A nějakého kamaráda, protože to na ostrově bude opuštěné.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jeremymu Collinsovi. Má výrazná osobnost mi asi neumožní držet se mimo radar, ale daleko mě dostane upřímnost a smysl pro humor, stejně jako silné aliance.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Už dlouho jsem fanouškem. Chci to dobrodružství zažít z první ruky. Chci se stát Posledním trosečníkem a vyhrát ty peníze, abych se mohl postarat o svého nemocného otce.

Jak chceš přežít v Survivoru? Věřím, že mám až nadpřirozenou schopnost dobře číst v lidech a získat si jejich důvěru. Také mě nebude držet zpátky, co si o mně asi budou myslet lidi doma, takže se snad nebudu bát dělat velké tahy.

 

JOHN

Jméno: John Randall Hennigan

Věk: 38 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: profesionální zápasník ve wrestlingu

Zájmy: Parkour/MMA, psaní a surfování

Co ti leze na nervy: Nevyžádané rady. Lidé s mylnými představami.

Popiš se třemi slovy: Neuctivý, ctižádostivý a optimistický.

Osobní úspěch: Fanoušci profesionálního wrestlingu z celého světa znají Johna Hennigana pod přezdívkami, jako jsou např. Starosta Slamtownu, Johnny Nitro, John Morrison, Johnny Mundo, Johnny Impact, Sexy šaman, Zábava středeční noci… Měl jsem víc epických zápasnických jmen, než kolika šampionátů se většina zápasníků vůbec zúčastní. Kromě toho mám i spoustu dalších přezdívek, které už nejsou tak pěkné.
Nejsem však jen světoznámý profesionální wrestler, také jsem účinkoval ve spoustě televizních pořadů, jako je například seriál GLOW na Netflixu, a ve filmech včetně oceněné akční komedie Boone: The Bounty Hunter, ke které jsem také napsal scénář a produkoval ji.

Životní inspirace: Můj táta je ten nejspolehlivější, nejcharismatičtější a nejsečtěnější člověk, jakého znám. Neúnavně pracoval, aby zajistil skvělý život pro mě, sestry a mamku. Je středem pozornosti v každém rozhovoru, do kterého se zapojí, a vždy si udělá čas pro rodinu.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Tři posilovací kolečka na břišní svaly… pro případ, že by se mi dvě rozbila. Posilování by se nemělo podceňovat ani na ostrově.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jsem jako Mike Holloway s prvky Cochrana – chci brzy navázat aliance a ze začátku hrát loajální hru. V soutěžích postupovat takticky – vynikat v nich jen tehdy, když to bude potřeba a bude to takticky chytré. Chci však být opatrnější než Mike, nedávat svou touhu po výhře tak najevo a brát ohledy na spokojenost skupiny, protože jinak to ničí důvěru v kmeni. Cochran byl pro lidi takový „terapeut“, podobně jako se Mike zastával Shirin, ale Cochran měl ve svém kmeni stabilnější vztahy než Mike.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Chci vyhrát a získat ty peníze. Chci si koupit Korvetu velkou jako Hummer, ale rychlou jako Korvetu. Alespoň z části výhry.

Jak chceš přežít v Survivoru? Můj každodenní život sestává z fyzického tréninku, navazování vztahů a budování pozice ve spoustě celosvětových wrestlingových organizací. V současné době pracuji pro více než 20 různých promotérů po celém světě. Před dvěma lety jsem přišel do AAA [mexická wrestlingová společnost – pozn. překl.], aniž bych uměl plynně španělsky, a seděl jsem v šatně plné hrdých luchadores [mexický výraz pro zápasníky wrestlingu – pozn. překl.], z nichž někteří pracovali pro společnost přes 20 let. Za méně než jeden rok jsem se stal prvním nemexickým trojnásobným šampionem AAA, protože jsem ve společnosti zaujal strategické postavení, vybudoval jsem si skvělý vztah s jejím majitelem a samozřejmě se nedal přehlédnout ani můj talent nakopávat zadky v ringu. Jsem napůl Ir a napůl Američan, který vyrůstal v kalifornském Palos Verdes a mluví anglicky, a přesto se multimiliónová mexická wrestlingová společnost rozhodla, že budu jejich značku nejlépe reprezentovat já. Ať už jsem kdekoliv, výzva je stejná. Vyhrávám, protože rozumím tomu, jak se hra hraje.

 

KARA

Jméno: Kara Kay

Věk: 30 let

Bydliště: San Diego, Kalifornie

Povolání: realitní makléřka

Zájmy: Přátelé (ne ten seriál, ale opravdoví lidé). Běh, cyklistika, jóga. Tanec a snowboarding.

Co ti leze na nervy: Řidiči, kteří zbytečně brzdí, nevšímaví lidé, a když někdo někomu říká, jak by měl žít svůj život.

Popiš se třemi slovy: Energická, vytrvalá a vášnivá.

Osobní úspěch: Dostala jsem se mezi roztleskávačky Charger Girls [oficiální tým roztleskávaček pro profesionální klub amerického fotbalu Los Angeles Chargers – pozn. překl.]. Byla jsem Nováčkem roku, v roce 2014 jsem byla Nejlepší členkou a dva roky jsem byla kapitánka.

Životní inspirace: Moje mamka byla ztělesněním moudrosti a opravdové matky. Byla pro mě dokonalým vzorem a co řekla, to udělala. Byla také zábavná a svéhlavá. Ostatní lidé o ní říkali, že to byla dáma nejvíce na úrovni, jakou kdy poznali. Asi žila život tak naplno, že se Bůh rozhodl vzít si ji do nebe dříve. Vždycky bude mou hrdinkou.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Knihu Nespoutaná duše od Michaela Singera – hodně se v ní píše o vyprázdnění mysli, což by mohlo ve hře být zásadní. Zrcátko – sice to zní povrchně, ale mohlo by nám pomoci s rozděláním ohně a navíc by bylo zajímavé pozorovat, kdo by se do něj díval nejčastěji. Baliček karet – mohli bychom je hrát po zábavu a zároveň sledovat, jaký má kdo charakter.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Parvati Shallow, protože je skvělá, flirtovala a vyhrála! Aliance měla dobře promyšlené a dělala silné tahy ve správnou chvíli. Budu mít optimistický přístup a navazovat vztahy podobně jako Figgy, za každou cenu se však vyhnu televiznímu románku.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Abych vyhrála milión dolarů! Ráda bych pomohla tátovi dostat se zase na nohy – vedl úspěšný podnik, ale o všechno přišel během hospodářské krize. Podporovala jsem ho, co jsem mohla, ale nestačilo to. Také chci vystoupit ze své komfortní zóny a dokázat, že se správným přístupem zvládnu cokoliv. Ponesu tak odkaz své mamky – určitě by na mě byla moc hrdá. Také bych ráda měla akontaci pro pořízení domu. Žiju v San Diegu, kde je trh s realitami hodně v kurzu… a je hodně drahý!

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem vytrvalá a nevzdávám se. Vím, jak vycházet a přátelit se s různými typy lidí. Jsem takový chameleon. Myslím, že se ve všem docela vyznám. Všeho si všímám, ale když je to třeba, nechávám si to pro sebe. Jsem silná a soustředěná, takže bych mohla být hrozbou v soutěžích. Když budu muset, nebudu se zdráhat být nemilosrdná. Myslím, že v dnešní době se tomu říká „být krutá“. Budu mít skvělou sociální hru a porotu ohromím svou herní taktikou a strategií.

 

MIKE

Jméno: Michael Christopher White

Věk: 47 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: filmový tvůrce
[Mike se se svým otcem Melem také zúčastnil 14. a 18. série reality show The Amazing Race – pozn. překl.]

Zájmy: Cestování, víno a vodní sporty.

Co ti leze na nervy: Nemám trpělivost s bigoty.

Popiš se třemi slovy: Zvědavý/zábavný, energický a nápaditý.

Osobní úspěch: V kariéře jsem toho hodně dokázal a natočil jsem hodně filmů.

Životní inspirace: Napadá mě George Plimpton, skvělý autor, který chtěl zažít všechno, o čem psal. Byl odvážný, zvídavý a osvícený.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Masku na oči pro lepší spánek. Dobrou knihu, něco hodně tlustého. A do oceánu SeaBob [malý elektrický vodní skútr – pozn. překl.].

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jonathanu Pennerovi, protože to byl dobrý vypravěč, a Robovi ze Survivor: Amazon, protože uměl dobře číst v lidech.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Mou hlavní motivací je hra samotná. Vždycky jsem chtěl hrát a dozvědět se, jak si v tom povedu. Druhou motivací je absurdita celé té výzvy.

Jak chceš přežít v Survivoru? Toužím po tom a hodně toho o hře vím. Rád studuju lidskou psychiku, jako například co lidé říkají a jak se chovají.

 

NATALIA

Jméno: Natalia Azoqa

Věk: 25 let

Bydliště: Irvine, Kalifornie

Povolání: průmyslová inženýrka

Zájmy: Posilování, čtení a herní večery s přáteli a rodinou.

Co ti leze na nervy: Nejvíc mi leze na nervy, když si lidé pořádně nečistí zuby. Je to první věc, které si na lidech všímám, a někdy to vypadá, jako když si ten člověk nečistil zuby celé dny. Co je to za život?
Taky nemám ráda, když lidé stojí ve frontě moc blízko mě, nebo když si moc hlasitě poklepávají nohou. Pokud se mi kvůli tvé noze třese celý stůl, pak s tebou mám problém.

Popiš se třemi slovy: Sebevědomá, okouzlující a přímočará.

Osobní úspěch: Když si dám nějaký úkol za cíl, jsem vytrvalá a neodbytná. Díky těmto vlastnostem jsem také získala inženýrský titul. Nebyla to vůbec snadná cesta a často jsem bojovala s osobními problémy, přesto jsem se však nepřestala soustředit na cíl.

Životní inspirace: Můj táta, protože se v 18 letech bez rodičů a přátel sám přestěhoval z Jordánska do Ameriky, přesto se stal velmi úspěšným člověkem. Inspiruje mě k tomu, abych byla silná a vždycky si šla za tím nejlepším.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Deku, aby mi v noci bylo teplo. Dalekohled, abych mohla sledovat lidi při taktizování v moři. Třeba zjistím, že mám tajný talent na odezírání ze rtů. Kartáček na zuby, protože když vidím soutěžící, jak si čistí zuby větvičkami, nahání mi to husí kůži. Je mi úplně jedno, jestli budu smrdět, ale když nebudu mít čisté zuby, budu se cítit nechutně.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Kelley Wentworthové, protože i když byla neustále na dně, udělala potřebné kroky k tomu, aby se ve hře dostala dál. Nejsem žádná obyčejná inženýrka a proto chci lidem dokázat, že se mýlí, a mít v životě úspěch.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Abych VYHRÁLA! Zbožňuju Survivor a chci se ho zúčastnit od chvíle, kdy jsem ho viděla jako malá. Viděla jsem každou epizodu a vždycky jsem si představovala, jaké by bylo být jednou ze soutěžících. Přišlo mi to nereálné až do chvíle, když jsem nedávno na jedné akci věnované Survivoru potkala Jeffa. Vyfotila jsem si s ním rychlé selfíčko a pak jsem mu řekla, že se pořadu jednou také zúčastním. Samozřejmě, že pak už jsem to musela udělat. Bude to výzva, ale to je na tom to nejlepší. Ta výhra pak bude o to zaslouženější.

Jak chceš přežít v Survivoru? Věřím tomu, že budu Poslední trosečník, protože umím nejen dobře číst v lidech, ale také vím, jak dosáhnout toho, co chci. Umím lidi přemluvit k tomu, aby udělali všechno pro mě, a to by mi mohlo pomoci dělat ve hře velké tahy.

 

NATALIE

Jméno: Natalie Cole

Věk: 56 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: výkonná ředitelka nakladatelství

Zájmy: Jízda na kolečkových bruslích, cestování (hlavně za koncerty a divadelními představeními) a výroba věcí (přírodní krémy, mýdla a čisticí přípravky).

Co ti leze na nervy: Lidé, kteří jsou negativní; lidé, kteří moc mluví a málo naslouchají; lidé, kteří něco hned odmítnou, aniž by zvážili souhlas; lidé, kteří se brzy vzdávají nebo jsou moc líní, lhostejní nebo obojí, než aby toho dokázali více; lidé, kteří nemají motivaci, ale očekávají, že za ně všechno udělají ostatní; když mladí muži nosí kalhoty moc nízko; když mí zaměstnanci dělají hloupé chyby, které mě stojí zisk; a na závěr, když se lidé k něčemu přihlásí, ale nesnaží se na 100 %, takže negativně ovlivní výsledek. To je vše… Moc toho není.

Popiš se třemi slovy: Soupeřivá, rozhodná a vytrvalá.

Osobní úspěch: Má rodina, zejména mé děti a to, jací lidé z nich vyrostli. Dále také můj byznys a úspěchy v podnikání – byla jsem první Afroameričankou v Los Angeles Times (LAT), která se stala dvojnásobnou ředitelkou, ředitelkou interního prodeje a reklamní ředitelkou pro The Recycler (odnož LAT). Rozjela jsem Our Weekly, největší afroamerickou značku novin na západním pobřeží, a uvedla jsem na trh značku Kalaiaah, kde po internetu prodávám přírodní a organické přípravky k péči o tělo.

Životní inspirace: Moje matka. Byla to úžasná osoba, neskutečně statečná, nefalšovaná a pozoruhodná žena, která nás vychovala v kostele. Jelikož jsme žili v centru jižního L.A., snažila se nás co nejvíc uchránit před gangy, drogami a násilím. Pro mnohé byla „Velkou mamkou“. Na druhý břeh přešla v září 2015.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Sluneční brýle, abych mohla pozorovat ostatní, ale při tom měla zakryté oči. Obrovský relaxační polštář, který může sloužit jako malá matrace, zdroj tepla a pohodlí. A švýcarský nůž, ten umí všechno… ne?

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Je těžké vybrat jen jednoho člověka, ale řekla bych Kim Spradlin. Chovám se podobně jako ona, protože obě uvažujeme logicky, takticky a vypočítavě. Já si však myslím, že bych do hry přinesla víc rozruchu – její série byla trochu předvídatelná.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Ráda dělám až přehnaně náročné věci, které ke mně nesedí, a obzvlášť, když někdo řekne nebo očekává, že to nezvládnu. Nechci, aby si lidé někdy mysleli, že jsem předvídatelná nebo že mám nějaká omezení. V životě jsem dosáhla mnohých věcí, kterých mí přátelé a rodina nikdy nedosáhnou a často ani nemůžou, ale přesto je prožili zároveň se mnou a já s nimi sdílela své zkušenosti, což je k nezaplacení.
Další motivací je pro mě samotný Survivor, který je pro mě vysněným životním dobrodružstvím, které určitě dokážu vyhrát. Když dostanu příležitost soutěžit, stanu se Posledním trosečníkem a vyhraju ten milión, pak se budu cítit jako herci, kteří se herectvím živí, vedou oslnivé životy a za své výkony získají Oscara.

Jak chceš přežít v Survivoru? Přemýšlím analyticky, logicky, vypočítavě a takticky. Dokážu dobře číst v lidech, i když toho moc nedávají najevo. Jsem 57letá mladice plná energie a lidé mi často hádají o 10-15 let méně. Hře dobře rozumím a nemám problém riskovat. Nebudu se bát dělat velké tahy. Ve všem, co dělám, jsem silná soupeřka. Já to zvládnu.

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.