Survivor S40: Winners at War – kmen Sele

SELE

 

ADAM

Jméno: Adam Scott Klein

Věk: 28 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Vítězná série: S33: Millennials vs. Gen X

Povolání: programový mluvčí a moderátor

Zájmy: Deskové hry, poker, cestování, a mám-li být upřímný, Survivor.

Co ti leze na nervy: Když někoho poprosíš, aby tě vyfotil, a on udělá tucet stejných fotek.

Popiš se třemi slovy: Sympatický, odhodlaný a starostlivý.

Životní inspirace: Mí rodiče, Alan a Susie. A taky Jeff Probst.

Kdy jsi začal sledovat Survivor? Od finále první série. Při druhé sérii jsme s rodinou začali hrát fantasy ligu a od té doby jsem nezmeškal jedinou epizodu.

Sleduješ stále Survivor? Pořád.

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? Všechno. Survivor je pořád neměnnou součástí mého života a sbližoval naši rodinu před mou účastí, během ní i po ní. Někomu to možná může znít hloupě, ale Survivor je pro nás víc než jen televizní pořad. Dal nám naději, dovolil nám snít a plnit si tyto sny, a vnesl nám do života radost i během těch nejtěžších chvil.

Jak ti Survivor změnil život? Moje první přezdívka na internetu byla PosledniTrosecnikAdam. Survivor změnil mou posedlost z druhého stupně základní školy na profesionální titul! Ale nakonec věřím, že jsem v jádru pořád ten stejný člověk, jako když jsem hrál Survivor poprvé. Mám stejné hodnoty, ambice, vášně a energii. Rozdíl je v tom, že teď mám víc příležitostí naplňovat tyto ambice a můžu mít větší vliv na svět kolem sebe.

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Když jsem vyrůstal, sledoval jsem Sandru, Boston Roba, Ethana, Tinu, Amber a Richarda Hatche. Hrát ve 40. sérii je jako sledovat v dětství Stevea Younga a Jerryho Rice ve svém oblíbeném fotbalovém týmu a pak proti nim hrát v Super Bowlu. To se může stát jen v nejdivočejších snech. Tisíce obřích fanoušků Survivora by udělali cokoliv, aby byli na mém místě.

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozí sérii? Moje základní taktika v Survivoru bude stejná jako v životě: najít si přátele. Kdo jde do hry s tím, že si tam nejde hledat přátele, nejspíš prohraje. Teď však bude rozdíl v tom, že někteří ze spoluhráčů už mí přátelé jsou. Musím skrývat své stávající vztahy, sledovat ostatní, kteří dělají to samé, a snažit se vybudovat „herní“ důvěru, která je důležitější, než mít někoho rád mimo hru.
Tentokrát už nemůžu skrývat, jak moc velký fanoušek jsem. Můžu se tím bavit a nenápadně si hrát s většími egy – obzvlášť, když můj život už není tak vážný a děsivý jako minule. Myslím, že mě na začátku hry budou celkově podceňovat, nebo si aspoň někdo bude myslet, že jsem vyhrál jen díky šťastné náhodě a má sociální hra byla dost chaotická. Chci, aby mě podceňovali a budu to tak na ně hrát, ale zároveň si budu uvědomovat, že jsou všichni neuvěřitelně schopní hráči a nesmím podceňovat ani já je.

 

BEN

Jméno: Benjamin Russell „Ben“ Driebergen

Věk: 36 let

Bydliště: Boise, Idaho

Vítězná série: S35: Heroes vs. Healers vs. Hustlers

Povolání: realitní makléř / táta v domácnosti

Zájmy: Automobilové závody, kempování, lakování nehtů od dcery, dobrodružné treky se synem a příležitostné rozesmívání manželky mezi mými šílenými vylomeninami!

Co ti leze na nervy: Fňukání, lhaní a krocaní bobky!

Popiš se třemi slovy: Ben Russell Driebergen.

Životní inspirace: Má žena, mé děti, má rodina, rib-eye steaky a Ryan Ulrich.

Kdy jsi začal sledovat Survivor? Od úplně první epizody.

Sleduješ stále Survivor? Jak řekl jeden velký muž na kmenovce: „Je papež katolík?“ – Ryan Ulrich.

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? Středeční večery prožíváme asi stejně jako ostatní rodiny, které fandí Survivoru. Ve středu ráno se probudíme a jako první si popřejeme: „Hezkou survivorskou středu!“ Syn si do školy vezme trosečnický šátek. Moje milá Kelly a já sledujeme Survivor, zatímco děti se vždycky přiběhnou podívat na soutěže. Ten den se točí kolem těšení a očekávání. Naše rodina to zbožňuje!

Jak ti Survivor změnil život? Mám víc času na rodinu.

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Jsem pokorný a vděčný, že můžu být součástí této vášně, kterou sdílí všichni, co pro Survivor pracují nebo byli jeho součástí během posledních 20 let. Je to vážně týmová práce! Já jsem jedna malá součástka v tom úžasném stroji, který všichni známe jako Survivor a máme ho rádi!

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozí sérii? Budu pokornější a trpělivější. Ale až bude čas, šlápnu na plyn – když nejsi první, jsi poslední!

 

DANNI

Jméno: Danni Boatwright

Věk: 43 let

Bydliště: Shawnee, Kansas

Vítězná série: S11: Guatemala

Povolání: majitelka Sideline Chic [značka sportovního oblečení – pozn. překl.]

Zájmy: Trénování mladých sportovních týmů, pořádání benefičních aukcí v Kansas City, běžecké závody a jakékoliv další venkovní aktivity.

Co ti leze na nervy: Rodiče, kteří si myslí, že z jejich dětí budou profesionálové, negativní lidé, pomalí řidiči a ti, co jenom berou, ale nic nedávají.

Popiš se třemi slovy: SAMETOVÝ… PARNÍ… VÁLEC.

Životní inspirace: Elizabeth Pascuzzi, jedna z nejlepších kamarádek mojí babičky. Od doby, kdy jsem byla malá holka, až do své smrti mi říkala: „Ty jsi vítězka.“ Do této série Survivoru jsem si dokonce s sebou pro motivaci vzala dopis, který mi napsala před mnoha lety.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Od 2. série, Survivor: The Australian Outback.

Sleduješ stále Survivor? Je těžké najít si čas na sledování čehokoliv, když jsem manželka, máma dvou VELMI aktivních kluků a navíc majitelka vlastního podniku, ale dělám, co můžu!

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? Jedna z nejsilnějších vzpomínek je na mého nevlastního otce (kterému jsem říkala tati), s nímž jsem sledovala Survivor. To on mě podporoval, abych to zkusila. Když mě Jeff vyhlásil jako vítězku 11. řady, můžete mě vidět, jak jsem nejdřív běžela k němu a pořádně ho objala. Před dvěma lety zemřel, ale Survivor bude vždycky naše hra.

Jak ti Survivor změnil život? Uvědomila jsem si, jak málo potřebujeme k přežití, a co všechno dokážu fyzicky i psychicky.

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Je to neuvěřitelné požehnání, když si pomyslím, že jsem dostala příležitost účastnit se reality show, která odstartovala celý tento žánr. A teď to můžu zkusit znovu!

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozí sérii? Upřímně vůbec netuším, dokud neuvidím, jaké karty dostanu tentokrát do ruky. Mám v plánu být ta milá holka ze Středozápadu, což vlastně jsem, ale tentokrát s trochu ostřejšími lokty.

 

DENISE

Jméno: Denise Marie McCormick Stapley

Věk: 48 let

Bydliště: Marion, Iowa

Vítězná série: S25: Philippines

Povolání: certifikovaná terapeutka, psycholožka a sexuoložka

Zájmy: Plavání, kickbox, procházky a běhání s naší adoptovanou fenkou Mochou, a vlastně cokoliv, co mě dostane ven.

Co ti leze na nervy: Lidé, kteří si žijí své životy s tím, že mají na všechno nárok, a naprosto jim chybí sebeuvědomění.

Popiš se třemi slovy: Tvrdohlavá, odhodlaná a energická.

Životní inspirace: Tohle se u mě nezměnilo – i nadále mě inspiruje kdokoliv, kdo žije život s vášní. Když to vidíte… a cítíte… tak si nemůžete pomoct, ale jen se tím nechat ovlivnit a inspirovat.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Začala jsem ho sledovat v roce 2000 s manželem Bradem.

Sleduješ stále Survivor? Ehmmmmm, ano!!! Každou středu… Práci, aktivity a život celkově si plánujeme tak, aby nic nezasáhlo do našeho společného sledování ve středu večer!

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? Survivor je něco, co všichni společně sdílíme. Smáli jsme se, brečeli… bučeli a pokřikovali na televizi za ty roky už tolikrát. Je to jediná věc, u které nepolevujeme – všechno přerušíme a stoprocentně se soustředíme na tu samou věc. To je náš čas.

Jak ti Survivor změnil život? Survivor mi změnil život v mnoha ohledech… ale ne kvůli těm penězům. V jádru pořád zůstávám stejný člověk, jakým jsem byla předtím. Dokonce jsem ještě donedávna řídila to SAMÉ auto – teď už je mu přes 12 let, má spoustu šrámů a záplat z izolační pásky. Ale Survivor ve mně vyvolal něco, co tam asi vždycky dřímalo – možná jsem to nevyužívala, možná jsem to až díky němu ocenila. Díky Survivoru jsem všeobecně otevřenější životním zážitkům, podnítil ve mně touhu cestovat a nyní hraje velkou roli v našem rodinném heslu #VyražPotkejUdělej (vyraž na místo, kam bychom normálně nevyrazili; potkej lidi, které bychom normálně nepotkali; dělej věci, které bychom normálně nedělali). A hlavně mi to připomnělo, že je život moc krátký, tak překousni mizerné časy a važ si těch ostatních.

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Je to vtipný, na tohle by mělo být lehké odpovědět… ale není. Dostat šanci hrát podruhé je ohromná věc sama o sobě. Ale 40. série? EPICKÝ! Hra se od první řady TOLIK změnila a přinesla nám tolik neuvěřitelných hráčů. Je pro mě obrovskou poctou, že můžu být součástí dějin Survivora (i když jsem byla v jednom z nejhorších kmenů VŮBEC!), tak to neberu na lehkou váhu.

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozí sérii? Upřímně… Netuším! LOL! Proč?? Protože jsme tím, čím jsme, ať už dobří nebo špatní. A jakmile jsme na tom ostrově… všechny pečlivě vymyšlené plány, úmysly atd. se mohou rychle změnit v obrovský zmatek. Takže si zachovám základy své první hry: přizpůsobovat se, přizpůsobovat se, přizpůsobovat se. A doufat, že „bohové“ Survivora budou na mé straně.

 

ETHAN

Jméno: Ethan Zohn

Věk: 45 let

Bydliště: Hillsborough, New Hampshire

Vítězná série: S3: Africa

Další účasti: S8: All-Stars

Povolání: společensky prospěšný podnikatel a programový mluvčí

Zájmy: Vymýšlení zbytečných udělátek, sekání a skládání dřeva, hra s kočkami a laserem.

Co ti leze na nervy: Zvláštní příchutě bagelů. Pokud není se sezamem, s mákem, obyčejný nebo se vším, není to bagel.

Popiš se třemi slovy: Soucitný, neurotický a zábavný. Jsem vážně hodně zábavný.

Životní inspirace: Pomáhat lidem, ať už hodně nebo nepatrně. Ať už spoluprací s velkými organizacemi, které udrží děti zdravé, jako třeba má nezisková organizace Grassroot Soccer, nebo diskuzí s pacienty o přežívání a užívání života po rakovinové diagnóze.

Kdy jsi začal sledovat Survivor? Sleduju ho od chvíle, kdy Richard Hatch poprvé využil toho, že CBS dokáže rozmazat i část videozáznamu.

Sleduješ stále Survivor? Ani za nic bych ho nezmeškal!

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? Mé neteře a synovci se zblázní a budou se moci ve škole vychloubat.

Jak ti Survivor změnil život? Počkejte, zkusím to spočítat! V tom „pinballu“, jakým život je, může jedna maličkost naprosto změnit někomu život. Survivor byla pro mě ta jedna maličkost. Poskytl mi příležitosti, o kterých se mi ani nesnilo. Viděl jsem kus světa, mohl jsem lidem měnit životy, potkal jsem spoustu neuvěřitelných osobností po celém světě a mohl jsem své rodině po každém dobrodružství vyprávět spoustu historek, které je pobavily a rozesmály.

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Před 19 lety mě propustili z práce. Měl jsem volný den v New Yorku, tak jsem na VHS kazetu natočil přihlášku a poslal ji do CBS den před koncem termínu. To, co následovalo, mi doslova změnilo životní dráhu. Tento pořad přinesl štěstí a vzpomínky mnoha lidem po celém světě, a je super být jeho malou součástí.

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozím sériím? Naposledy jsem hrál v roce 2004 v sérii Survivor: All-Stars… Neměli jsme žádné skryté imunity, nápovědy, výhody nebo způsoby, jak se vrátit do hry. A hádejte co – my jsme vážně museli přežívat! Hra se hodně změnila a já také. Chci se přizpůsobovat, bavit se a využít svou mysl, tělo i ducha na maximum.

 

JEREMY

Jméno: Jeremy Collins

Věk: 41 let

Bydliště: Foxboro, Massachusetts

Vítězná série: S31: Cambodia

Další účasti: S29: San Juan del Sur

Povolání: hasič

Zájmy: Trénování svých dětí, posilování, hraní basketbalu a fantasy fotbal.

Co ti leze na nervy: Agresivita na silnicích, bezohlední a sobečtí lidé, a když na mě někdo mluví při sledování filmu.

Popiš se třemi slovy: Pohodový, milující a citlivý.

Životní inspirace: Má rodina. Chci, aby ke mně děti mohly vzhlížet a být hrdé na to, že jsem jejich táta.

Kdy jsi začal sledovat Survivor? Od prvního dílu první série.

Sleduješ stále Survivor? Každou epizodu. Teď už ho sleduju jako obyčejný divák, ale dřív jsem se do toho úplně nořil a dělal si poznámky u každého dílu.

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? Je to jediný pořad v televizi, který je vhodný a zábavný pro celou naši rodinu. Večer se Survivorem je pro nás příležitost zvolnit v našem hektickém rozvrhu a jeden večer jen tak strávit společně.

Jak ti Survivor změnil život? Emocionálně – sblížil mě se ženou i s dětmi. Když vám chybí někdo, koho máte rádi, pak si jich o to víc vážíte. Finančně – mohl jsem začít spořit dětem na budoucnost.

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Pořád žasnu nad tím, že jsem byl pozván do tak velkolepé série. Po 31. řadě jsem přestal být superfanoušek a užíval si sledování jako obyčejný divák. Ale když pomyslím na to, že bych se mohl zúčastnit TÉ NEJLEPŠÍ SÉRIE VŮBEC, mám z toho husí kůži a chci se zapsat do dějin Survivora jako jeden z nejlepších hráčů.

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozím sériím? Teď zapomeneme na můj výkon v 29. řadě… to se nikdy nestalo. Pokusím se vylepšit svůj herní plán z 31. série. Nechám si fyzické hrozby jako štíty, ale přidám k tomu i intelektuální a sociální hrozby, abych měl širší výběr pro své potenciální aliance. Dál budu pokračovat v hlasovacích blocích a budu udržovat paranoii aliancí na maximu! Chci si to hlavně všechno užívat. Moje poslední účast byla tak divoká, že jsem toho spoustu zapomněl. Tentokrát nechci spěchat, ale zkusit si to naposledy užít.

 

MICHELE

Jméno: Michele Fitzgerald

Věk: 29 let

Bydliště: Hoboken, New Jersey

Vítězná série: S32: Kaôh Rōng

Povolání: manažerka obchodního rozvoje

Zájmy: Zbožňuju cestování a deskové hry.

Co ti leze na nervy: Lidé, kteří jedí páchnoucí jídla v letadle, když mi někdo narušuje osobní prostor, a špatné martini.

Popiš se třemi slovy: Odvážná, zábavná a nezávislá.

Životní inspirace: Každý den mě inspiruje má rodina. Jsou to ti nejohleduplnější a nejláskyplnější lidé, jaké jsem kdy potkala. Vždycky mě podporují v tom, abych byla ještě lepší.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Od první série, když mi bylo 10 let.

Sleduješ stále Survivor? Rozhodně ano! Dle mého zcela nezaujatého názoru je to ten nejlepší televizní pořad na světě.

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? S rodinou jsme se vždycky dívali společně, takže je to dost sentimentální. Díky své účasti jsem se také mohla zapojit do survivorské komunity a mám to štěstí, že můžu spoustu ostatních trosečníků považovat za přátele.

Jak ti Survivor změnil život? Výhra v Survivoru mi dodala sebevědomí, že dokážu cokoliv, co si vezmu do hlavy. Nevyhrála jsem proto, že bych byla nejchytřejší nebo nejsilnější – vyhrála jsem, protože jsem byla sama sebou. Uvědomit si tohle v 24 letech mi výrazně pomohlo v tom, jak se teď stavím k životním výzvám.

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Jako superfanynka se cítím neuvěřitelně poctěná, že jsem malou součástí tak obrovských dějin. Vyhrát svou první sérii bylo neskutečné. A teď se vrátím do hry s vítězi, které obdivuju… Musím se štípnout.

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozí sérii? Myslím si, že nebudu hrát o moc jinak. Ve své první sérii jsem se naučila, že se dokážu v klidu přizpůsobit proměnlivým okolnostem, a to je v této hře plné paranoii opravdu cenné. Jelikož mám dobrou sociální hru, spolehnu se na ni i tentokrát a navážu co nejvíce osobních vztahů. Tentokrát bych chtěla podniknout nějaké velké a zábavné tahy, ale musím je udělat chytře, ne jen proto, abych co nejvíc šokovala.
Nejdůležitější je pro mě však to, abych na finálové kmenové radě měla přesvědčivý příběh. V poslední době Survivor většinou vyhrávají silní a sebevědomí muži, tak chci dokázat, že si titul Posledního trosečníka zaslouží i jiný přístup. V této sérii budou všichni pod tlakem, protože chtějí dokázat, že jsou nejlepší hráči, takže očekávám pořádný spektákl a spoustu velkých tahů.

 

NATALIE

Jméno: Natalie Anderson

Věk: 33 let

Bydliště: Edgewater, New Jersey (původem ze Srí Lanky)

Vítězná série: S29: San Juan del Sur

Povolání: trenérka crossfitu

Zájmy: Crossfit, dobrodružství a pojídání tacos.

Co ti leze na nervy: Sobečtí lidé.

Popiš se třemi slovy: Silná, vytrvalá a přizpůsobivá.

Životní inspirace: Zdraví a štěstí.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Od 27. série, Survivor: Blood vs. Water.

Sleduješ stále Survivor? ANO!

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? Pro mě byl Survivor zkouška psychické, fyzické a emocionální síly. Také jsem si uvědomila, jak moc pro mě rodina (Nadiya) znamená a to mi dodává největší motivaci. Má rodina může být hrdá na to, že jejich dcera je silná, odvážná a houževnatá. Taky bylo super, že jsem byla první soutěžící z jihovýchodní Asie a hned jsem vyhrála.

Jak ti Survivor změnil život? Teď vím, že mé odhodlání a neochvějná oddanost se můžou vyplatit. Nezáleží na tom, jak pochmurně se nějaká situace může jevit, ale když jste soustředění a tvrdě makáte, tak se to vyplatí. Jsem hrdá na svou fyzickou i psychickou sílu. Věřím ve svou nezávislost a vždycky si stojím za tím, v co věřím a co si zasloužím jak v životě, tak i v Survivoru.

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Zdá se mi neskutečné, že patřím do dějin Survivoru. Jsem poctěná a vděčná, že jsem mohla tohle všechno zažít a že mě fanoušci berou jako vítězku, která si zaslouží titul Posledního trosečníka. Jsem ženskou vítězkou, kterou fanoušci velebí za fyzickou i psychickou sílu, odvahu a neomluvnost, a to pro mě moc znamená.

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozí sérii? V Survivoru do hry vstupuje velká spousta faktorů. Byla by to ode mě hloupost, kdybych zkusila odstartovat svou hru ještě s předstihem. Ale jelikož jsem ve své sérii během hry nedostala jediný hlas, asi bych svou hru neměla měnit a dál věřit své intuici. Jsem hrdá, že se sama za sebe dokážu postavit, že jsem troufalá a odvážná, silná a nemilosrdná. Vím, že pro výhru Survivora musíte tvrdě makat, ale také vím, že vám můžou pomoci další faktory, jako třeba štěstí nebo správné načasování. Doufám, že trochu štěstí, správného načasování a mé tvrdé práce mi přinesou úspěch jako v mé první sérii.

 

PARVATI

Jméno: Parvati Shallow

Věk: 36 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Vítězná série: S16: Fans vs. Favorites

Další účasti: S13: Cook Islands, S20: Heroes vs. Villains

Povolání: instruktorka jógy, životní koučka a mluvčí

Zájmy: Zveřejňování fotek mého dítěte na Instagramu a rekreační pobyty se cvičením jógy.

Co ti leze na nervy: Hlasité dýchání.

Popiš se třemi slovy: Přeživší (Survivor), šampiónka, bohyně.

Životní inspirace: Jednou jsem na letišti v Atlantě potkala muže, který měl místo nohou dvě protézy. Byl na vozíčku a cestoval s kojencem a batoletem – a neměl s sebou nikoho na pomoc. A usmíval se. Ten muž mi vyrazil dech.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Když Stephanie LaGrossa válela v Palau.

Sleduješ stále Survivor? Sleduji.

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? Survivor je moje rodina. Můj manžel hrál v 19. sérii [Parvatin manžel je John Fincher, soutěžící z S19: Samoa – pozn. překl.] a když jsem ho viděla v televizi, říkala jsem si, že je roztomilý. Pak jsme se setkali ve skutečném životě na fotbalovém turnaji nadace Grassroot Soccer, který pořádal Ethan Zohn, vítěz Survivoru: Africa. A teď spolu máme trosečnické dítě. Vlastně je to docela absurdní.

Jak ti Survivor změnil život? Vyvolal ve mně soupeřivé zvíře a také mi dal příležitost moderovat televizní pořady, cestovat kolem světa jako novinářka, a fotit se s nadšenými fanoušky na letištích. Hrála jsem ve třech sériích, než mi bylo 30, a pak jsem zpracovávala své zážitky za posledních 10 let. Myslím, že hlavní důvod, proč teď dokážu pomáhat lidem jako životní koučka a instruktorka jógy je to, že jsem zažila takové silné životní zkušenosti, jako Survivor, výhra v Survivoru, a pak vyrovnávání se s kritikou a slávou z reality show. Vím, jaké to je, jít si za nějakým cílem a dát do toho všechno, co člověk má. Vím, jak těžké to je, když vás někdo soudí a myslí si, že na něco nemáte. Vím, jak vám dokáže ublížit zrada a také vím, že se zázraky pořád dějí. Ať už to vypadá jakkoliv, každá překážka se dá překonat.

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Jsem natěšená. Myslela jsem, že jsem s tím skončila, ale tahle šance soutěžit s nejlepšími z nejlepších je moc dobrá na to, abych ji odmítla. Hra se změnila. Je rychlejší, komplikovanější a hráči jsou odvážnější. Těším se, až se pustím do této dynamické a zcela nové hry a nakonec ji celou vyhraju.

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozím sériím? Jsem si jistá, že ve mně lidi ihned uvidí terč, stejně jako v sérii Heroes vs. Villains. Tentokrát musím brát v úvahu, že bych hned od začátku mohla být na dně. Také možná budu hrát s lidmi, se kterými mám společnou historii – a možná ne moc dobrou – tak si budu muset vyčistit mysl a brát je jako úplně nové osoby, které potkám poprvé. Chci být agresivnější a záludnější – budu hledat skryté imunity, vypouštět lživé informace, nechat jiné hráče, aby se chopili otěží a připsali si nějaké zásluhy, a také budu hrát na to, že jsem novopečená máma. Rozhodně na tom nejsem fyzicky tak dobře, jako ve svých předchozích sériích, ale mám novou výdrž a výkonnost, protože vím, že dokážu přežít šest měsíců spánkové deprivace a péče o novorozence. Jako matka také s lidmi dokážu navázat úplně nová pouta.

 

ROB

Jméno: Robert Carlo „Boston Rob“ Mariano

Věk: 43 let

Bydliště: Pensacola, Florida

Vítězná série: S22: Redemption Island

Další účasti: S4: Marquesas, S8: All-Stars, S20: Heroes vs. Villains, S39: Island of the Idols (rádce na Ostrově symbolů)

Povolání: práce ve stavebnictví

Zájmy: Rybaření, poker, hokej a golf.

Co ti leze na nervy: Ufňukánci.

Popiš se třemi slovy: Soupeřivý, dobrodružný a důsledný.

Životní inspirace: Mí rodiče.

Kdy jsi začal sledovat Survivor? Od začátku.

Sleduješ stále Survivor? Ano.

Co Survivor znamená pro tebe a tvou rodinu? Mám rodinu díky Survivoru!

Jak ti Survivor změnil život? Mám rodinu díky Survivoru!

Survivor se blíží k jubilejní 40. řadě a 20. výročí na obrazovkách, co pro tebe znamená patřit k jeho odkazu? Je to pro mě pocta, že jsem mohl hrát tuto hru od úplných začátků. Jsem vděčný za všechno, co mi Survivor přinesl do života. Tato série bude opravdu velkolepá oslava a já jsem hrdý, že můžu být její součástí!

V čem se tvá hra bude tentokrát lišit oproti předchozím sériím? Pořád se musím přizpůsobovat!

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.