Soutěžící pro 28. řadu – první část – kmen Aparri (Brawns)

Nová řada, noví soutěžící a tentokrát tři kmeny. V následujícím článku vám představujeme první z nich, kmen Brawns. Najdete si zde svého favorita? Napište nám o tom do komentářů! Články o zbylých kmenech budou následovat v následujících dnech.

 

kmen1

Kmen Aparri (Brawns)

 

Tony Vlachos

tony

Tony Vlachos

Věk: 39

Místo bydliště: Jersey City, New Jersey

Povolání: policista

Záliby: vodní lyžování, kulečník, internet

Kterému trosečníkovi se nejvíc podobáš? Russellu Hantzovi, protože dokážu být tak prohnaný, Bostonu Robovi, protože dokážu hladce procházet hrou.

Proč jsi v Survivoru? Hlavním důvodem je milión dolarů. Není možné, abych z té ceny získal jen polovinu. Jsem také velký fanda pořadu a rád bych zajistil fanouškům nezapomenutelnou řadu.

Proč přežiješ Survivora? Adaptuj se a překonej vše. Tohle se učím jako policista a přesně to samé budu dělat na ostrově. Adapatuju se a překonám všechno.

roč si myslíš, že vyhraješ? Jako polda jsem v městských ulicích 12 let. Moje policejní zkušenost mi dává obrovskou výhodu. Moje přednost je, že často nejsem ve své kůži. Co bude pro mě normální, může  být pro normálního soutěžícího velice stresující.

Řadíš se k Beauty, Brawn nebo Brains? To zní jako zapeklitá otázka. Tak se na to podívejme, jsem krásný člověk s bystrým mozkem a velkými svaly. Vycházející z mého vzhledu, tak bych se asi přiřadil k „Brawn“. V případě Survivoru bych se asi přiřadil k Brains. Možná jsem nebyl nejchytřejší, ale vždycky jsem byl nejbystřejší.

 

Yung „Woo“ Huang

woo

Yung „Woo“ Huang

Věk: 29

Místo bydliště: Newport Beach, Kalifornie

Povolání: instruktor bojových umění

Záliby: bojová umění, surfování a sporty (basketbal, tenis, fotbal, golf)

Kterému trosečníkovi se nejvíc podobáš? Díky mé zkušenosti s bojovými uměními je moje hra hodně silná, pokorná, vděčná a uctivá jako Ozzyho.

Proč jsi v Survivoru? Životní dobrodružství. Je to dobrá šance, jak se otestovat fyzicky i psychicky. Taky je to velká šance zúčastnit se úžasné hry se šancí vyhrát titul Posledního Trosečníka a milión babek.

Proč přežiješ Survivora? Mám fyzické i sociální schopnosti, abych došel až na konec. Co je však důležitější, myslím, že moje instinkty a schopnost se přizpůsobit v prostředí mi umožní přežít tuhle hru.

Proč si myslíš, že vyhraješ? Tahle hra byla stvořena přímo pro mě. Jsem chytrý a dobrý v sociální hře. Lidé mě mají rádi. Jsem rychlý a mrštný. Povede se mi dobře při soutěžích na překážkové dráze. Dobře plavu a umím vylézt na palmu. Jsem TROSEČNÍK.

Řadíš se k Beauty, Brawn nebo Brains? Asi bych se mohl zařadit do každé kategorie. Kdybych si měl vybrat, tak řeknu „Brawn“ kvůli mé zkušenosti v oblasti bojových umění.

Cliff Robinson

103488_d00219b

Cliff Robinson

Věk: 46

Místo bydliště: Newark, New Jersey

Povolání: bývalá hvězda NBA

Záliby: golf, kempink, bowling

Kterému trosečníkovi se nejvíc podobáš? Bostonu Robovi, protože uměl přesvědčit ostatní, aby mu věřili.

Proč jsi v Survivoru? Výzva tak tvrdé soutěže a milión dolarů.

Proč přežiješ Survivora? Umím rybařit, vařit a jsem dobře atleticky vybavený.

Proč si myslíš, že vyhraješ? Myslím, že si povedu dobře v soutěžích. Dokážu ostatní přesvědčit, aby se se mnou cítili pohodlně.

 

 

Sarah Lacina

Věk: 29

Místo bydliště: Cedar Rapids, Iowa

sarah

Sarah Lacina

Povolání: policistka

Záliby: projížďky na člunu, posilování, golf a bojová umění

Kterému trosečníkovi se nejvíc podobáš? Jsem jedinečná. Kdybych se měla vybrat, tak řeknu Malcolm. Je krásný, ale velmi strategický a velice vkusný.

Proč jsi v Survivoru? Nikdy nejsem sama se sebou spokojená. Vždycky zkouším nové věci. Výzva, zkušenost a možnost je potěšující. Druhým důvodem jsou peníze.

Proč přežiješ Survivora? Jsem ze Středozápadu, tvrdě pracuji a umím lidi motivovat. Rychle se učím a skvěle manipuluji s lidmi.

Proč si myslíš, že vyhraješ? Mám mysl a schopnosti, abych dominovala. Jsem velice strategická a odhodlaná. Denně vyslýchám lidi a přiznávají se. Tuhle hru zničím!

Řadíš se k Beauty, Brawn nebo Brains? Přiřadila bych se k „Brains“ a „Brawn“. Myslím, že se mi bude dařit ve skládačkách a budu dominovat ve fyzických soutěžích.

 

 

Lindsey Ogle

Věk: 29

lindsey

Lindsey Ogle

Místo bydliště: Kokomo, Indiana

Povolání: kadeřnice

Záliby: kempink, umění z recyklovaných materiálů, plánování oslav

Proč jsi v Survivoru? Abych vyhrála peníze. Moje dcera a já jsme na tom byly špatně už moc dlouho.

Proč přežiješ Survivora? Můj mozek pracuje dobře pod tlakem. Jsem atletická, bojovnice a včas se zbavím správných lidí v každé situaci.

Proč si myslíš, že vyhraješ? Sama jsem zvládla odpor a výzvy. Jsem bojovník a nemám zábran, když něco můžu udělat pro svoji dceru.

Řadíš se k Beauty, Brawn nebo Brains? Vlastním kadeřnický salón, takže vidím krásu každý den. Jsem chytrá, takže tam se řadím k „Brains“. Koneckonců jsem i odvážná a silná, myslím, že jsem „Brawn“.

 

Trish Hegarty

trish

Trish Hegarty

Věk: 48

Místo bydliště: Needham, Massachussets

Povolání: trenérka pilates

Záliby: krasobruslení, psaní, plavání

Kterému trosečníkovi se nejvíc podobáš? Spojuji se s Danni Boatwright. Hrála pravdivou a upřímnou hru. Drtila soupeře v soutěžích a její sociální hra byla prvotřídní.

Proč jsi v Survivoru? Od zrodu soutěže mi každý tvrdil, že bych byla nejlepším trosečníkem, který kdy v soutěži byl. Poctivě jsem nahrávala kazety, když jsem myslela, že je na to správný čas a po letech prokazování a důvěry ve mě i v mé děti v jejich současném věku, že tohle je ten správný čas prokázat nejen mě ale tisícům lidí co znám, že se mi splnil sen. Musíte zařídit, aby se skutečně staly a nikdy na ně nezapomínat.

Proč přežiješ Survivora? Jsem dobrý týmový hráč a velmi tvrdý pracant, pozitivně myslím a jsem neskutečně komuniaktivní a skoro ihned vycházím se všemi. Nezaměřuju se na kontrolu.

Proč si myslíš, že vyhraješ? Mojí nejsilnější stránkou je moje intuice a má schopnost jednat s lidmi. Jsem tak trochu chameleon při jednání s lidmi, mám schopnost přečíst je i různé situace s velkou silou. K tomu mám spoustu charismatu a pozitivní energie, lidé mě mají rádi, jsem mrštná a dobrá ve sportu.

Řadíš se k Beauty, Brawn nebo Brains? Zařadila bych se k „Brawns“. Vyrostla jsem v domě se čtyřmi drsnými bratry, kteří hráli výborně hokej. Dávali mě do brány a stříleli na mě asi ze vzdálenosti třičtvrtě metru, když jsem byla ve školce. Není asi potřeba poznamenat, že mě učili velice dobře. Vyrostla jsem ve sportovní, tvrdou a sebejistou při obraně mě a jiných. Můj život byl velice složitý s mnoha ošklivými a nepředvídatelnými překážkami. Byla jsem si vědoma svých rozhodnutí a rozhodnuta se nikdy nevzdat mých snů. Věřím, že mi bůh daroval houževnatost a ducha a to, že jsem byla narozena s těmito vlastnostmi, mi dává titul „Brawn“. Jak řekl můj bratr Mark, jsem drsná tygřice.

MBej

15 komentářů

 1. hanylook

  V kmeni jsou dva fízlové, asi si budou rozumět, navíc Sarah má ráda i bojový umění, takže společné zájmy. Kmen asi bude vyhrávat soutěže… takže ze začátku asi nikdo domu nepujde. Trish mi je sympatická, to je tvrdá holka, Tony bude nejspíš kokot a Woo miláček všech :p

 2. soonrich

  Z téhle skupiny prostě musím favorizovat Wooa. Už proto, že buď poletí první holky, ale nebo hlavně proto, že ty dvě „gorilly“ si půjdou vzájemně po krku a on tiše projde a ve sloučení mu půjdou soutěže. Samozřejmě, že to nebude jak Ozz, ale něco jako Carter ve sloučení, že nevyhraje vše, ale soutěže mu budou sedět

 3. Kubba

  Nemůžu si pomoct ale z těchto 6 mi je nejsympatičtější jednoznačně Woo… Policajt bude dle mého dost namachrovaný a nezapadne. Pokud ovšem dřív ostatní nezjistí, že Cliff je exNBA player a nepošlou ho domů jako prvního 😀

 4. Nejjoni

  Já myslím,že tento kmen nebude moc vyhrávat.Je tu spoustu silných osobností s velkým egem,kteří se nedohodnou.Tony vypadá,že si bude hrát na lídra (ale myslím si,že mu to moc dlouho nevydrží a půjde ještě před sloučením).Woo bude podle mě stratég,který si nenechá nic líbit a jestli se dostane do sloučení bude velká hrozba.Cliff další egoista a ten bude nejspíš bojovat o moc s Tonym ….Nakonec si,ale myslím že boj o moc vyhraje právě Cliff.Sarah bude silná holka myslím,že bude něco jako Corinne akorát s menší hubou.Lindsey tak tady si myslím,že tahle holka půjde jako první v tomto kmeni,jestli si nenajde dobou alianci bude v háji..Trish mě trochu připomína Sherri (upovídaná mamina co si dojde daleko jenom díky dobré alianci,ale přitom si bude myslet jak hrála dobře).

 5. martin

  Mr. Policajt srší sebavedomím no uvidíme…najsympatickejší z tejto 6tice je „Woo“

 6. asi takhle..

  proč si myslím, že ten fízl vypadne jako první? 😀

 7. Nik

  Nevím proč, ale Trish mi připomíná Denise z Filipín. Jinak fandím Tonymu a Wuuovi

 8. Erik

  Tenhle kmen spolu bude hodně špatně vycházet a pokud nevyhrajou soutěže (což je málo pravděpodobý), tak hned na začátku ztratí nejsilnější hráče. Takhle to vidím já: 2 ega Tony a Clif se pustí do sebe a ten kdo vydrží bude dlouho v pozici „lídra“ pozdější hry než mu někdo setne hlavu. Woo bude hrát hodně za sebe, buď bude kmeni prospěšný a vydrží dlouho, nebo se ukáže že si ho mohou dovolit ztratit a půjde, ale jestli se dostane do sloučení bude obrovská hrozba na II, z kmene je mi asi nejsypatičtější. Sarah- asi jediná holka, kterou bych po hodně dlouhý době přiřadil k Parvati, sympatická a tělesně zdatná, záleží s kým půjde, pokud si dobře vybere, dostane se daleko. Lindsey- potrhlá asi jako Jesica v CI, nechají si ji jenom na soutěže, ale do sloučení se podle mě nedostane, vypadne nejspíš na svoji povahu. Trish- „namakaná Sandra“ to je myslim dostačující popis, bude mít hodně zásadní vliv na první hlasování a jestli se nedostane do sloučení sním svůj Buff.
  Kmen mě nijak neoslovuje, připomíná mi to stejné kmeny jako za poslední dobu, ale kdo ví třeba překvapí. Můj největší oblíbenec je asi ten Woo.

 9. bSaR

  Tak tady máme další hvězdy, které se srovnávají s nejvýraznějšími hráči Survivora, kteří na konec předvedou tužku… Dle mého člověk, který se nedokáže vyprofilovat do jiného hráče než je Mariano, Hantz a Shallow buď nedokáže všestranně myslet, čímž se z něj určitě skvělý hráč nevyklube, nebo moc jiných hráčů nezná a pak je tu šance o míře desetiny procenta, že by byl opravdu tak awesome. Z těchto představených hráčů mě zaujala Trish, Woo a Sarah.

 10. Assassino

  Lindsey by byla krasná holka nemít ten mop na hlavě místo vlasů…(nesnašim dredy)

 11. Tomáš

  Docela mě zaujalo,že 2 nejmladším členům je 29 let. Což je dost neobvyklý.
  Soutěžící zatím hodnotit nebudu,uvidim po 1. díle. Spíš bude zajímavější si tyhle rozhovory přečíst až ta série skončí,aby sme mohli porovnat co tvrdili před soutěží a co poté dělali.

  • Tomáš

   Tak koukám,že 3 lidem je 29,ale i tak to je neobvyklý.
   Docela by mě taky zajímalo ke komu by se přirovnala Lindsey,škoda že to na strnákách CBS neni.

   PS. Škoda že ste vynechali otázku,kde sou ty 3 věci na ostrově. V tomhle se mi líbila Tonyho odpověď.

 12. St.James Park

  Zajímavý kmen,který má určitě co nabídnout. Netvrdím to o všech ale vypadají docela dobře.

 13. wolt

  ta Sarah vizera sympaticky.. neviem preco ale pripomina mi Lauru M. 😀 samozrejme len takto z obrazkov je tazko urcit favorita..

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.