Tak a je to tu. Noví farmári!

Ako už iste všetci viete, nová (v poradí už 5.) séria Farmy: „Znovuzrodenie“  je tu a televízia Markíza ju odštartuje už 28. augusta o 21:40 úvodnou 45-minútovou šou FARMA – ZAČÍNAME. Moderátorkou stále ostáva Kvetka Horváthová a hospodárom Martin Bagár. Produkcia vybrala 12 charizmatických ľudí a tu sú :

H2UK_alzbeta_janickova1. Alžbeta Janíčková (46) , Vráble

Pracovitá a životom ostrieľaná mamina. Detstvo prežila v detskom domove. Teraz má muža svojich snov a krásne deti. Napriek ťažkému detstvu chce pomôcť svojim rodičom a zabezpečiť im slušné bývanie… Bude jej pracovitosť stačiť na víťazstvo?

AvlX_patrik_mirga2. Patrik Mirga (22), Trnava

Mladý a vyšportovaný „Playboy“ z Nitry. V živote si toho prežil veľa. Výhrou na Farme sa chce postaviť na vlastne nohy. Udržiava sa vo skvelej fyzickej aj psychickej forme, preto by sa mali mat dievčatá na pozore. Tvrdí, že na farmu nejde súťažiť ale vyhrať.

c44D_lenka_hrckova3. Lenka Hrčková (23), Banská Bystrica

Temperamentná a energická mladá Banskobystričanka. Výrečnosťou by chcela vyhrať Farmu, no hlavne dokázať rodine, že zvládne prežiť v drsných podmienkach. Energie má na rozdávanie, výdrži jej až do konca?

Uanc_tibor_repa4. Tibor Repa (48) Pusté Uľany

48-ročný motorkár a chlap ako sa patrí. Rodina a motorky znamenajú preňho cely život. Je svojrázny a s nikým sa nemazná. Manželka mu zlomila srdce a rozvod ho pripravil o milované deti, no on sa nevzdáva. Výhra na Farme mu ma pomôcť vybojovať si svoje deti späť.

eRoL_miriam_pribanicova5. Miriam Pribaničová (53), Bratislava

Výstredná Bratislavčanka sa v prírode cíti ako doma. Dostať sa na farmu bol jej životný sen. Nadovšetko miluje zvieratá a obzvlášť svoju malú opičku. Na Farme chce ukázať, čo sa v nej naozaj ukrýva.

aHxe_viktor_matz6. Viktor Matz (21), Košice

Extravagantný, cieľavedomý a citlivý východniar. Otec mu bol veľkou oporou a veľmi mu chyba. Teraz by si chcel otvoriť si vlastný kadernícky salón. S ľuďmi jedna na rovinu a nemá rad keď ho ohovárajú. Život si nevie predstaviť bez technológií.

YBvO_jana_ivanicova7. Jana Ivaničová (33), Buzitka

Osamela matka s dvoma deťmi býva u rodičov. Jej nekonečná láska k deťom jej dáva silu a vôľu bojovať. Chce vlastný byt a lepší život pre seba a svoje deti. Je hlboko presvedčená o výhre. Podarí sa jej to?

SorA_marek_pavlov8. Marek Pavlov (23), Hnúšťa

Vyštudovaný psychológ vie ako manipulovať s ľuďmi. Jeho zlou stránkou je obrovská lenivosť. Bez počítača si svoj život nevie predstaviť. Je silno presvedčený o svojom víťazstve, no postačí mu naň len jeho intelekt?

4JWe_lucia_mokranova9. Lucia Mokráňová (22) Bratislava

Sladká blondínka z Bratislavy/ Hodonina. Chce urobiť hrubú čiaru za svojim predchádzajúcim životom. Na Farme chce dokázať, že nie je iba silikónová blondína. Podarí sa jej to, alebo padne až na Farmárske dno.

lPU3_jan_beutel10. Ján Beutel (57), Poprad

Otec štyroch detí je najstarší z farmárov. Neobáva sa, že nezapadne do mladého kolektívu. Ako dobrý otec chce zabezpečiť budúcnosť sebe a svojim deťom. Životné skúsenosti a veľké srdce sú jeho hlavné zbrane.

pRaB_anna_kolenakova11. Anna Koleňáková (19), Hrušovany

19-ročná mladá a neskazená žabka. Rodina je pre ňu na prvom mieste. Jej zbraňou je s každým dobre vychádzať a každému porozumieť. Dostane od života facku alebo si ju na Farme všetci zamilujú?

SILC_lubomir_snopko12. Ľubomír Snopko (19), Čerín

Má iba 19 rokov a tvrdo pracuje na píle. Život sa s ním nemaznal. V 17-tich odišiel od rodičov ku krstným. Práve im chce pomôcť výhrou vo Farme. Bude pracovitosť a sebadisciplína stačiť na výhru?

Nová zostava farmárov, nové prostredie, ale len jeden z nich môže vyhrať 50 000 €. Sledujte Farma Znovuzrodenie – už 28. augusta na Markíze.

Stochey22

Stochey22

Parvati (S), Rob (S), Ciera (S), Malcolm (S), Jefra (S), Morgan (S), LJ (S), Carter (S), R.C (S), Danielle (S), Jonathan (S), Vytas (S), Hayden (S), Chelsea (S), Whitney (S), Dustin a Kandace (TAR)

2 Comments

  1. Ten Patrik je bratranec Dominiky Mirgovej (2. miesto v SK SuperStar), aspoň podľa správ na nete…

  2. XtttX

    Pozerám že tohtoročná séria bude zrejme náhradou Modrého z neba. 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.