TAR 23: Rozhovor se 6. vyřazeným týmem

nickykimlarge

Tým vyřazený v 8. epizodě obsadil krásné 6 místo. Fanoušci opět dostali možnost pokládat týmu otázky a tady už je překlad toho, co jsme se z odpovědí dozvěděli. Využily by U-Turn, pokud by měly šanci? Co by udělali jinak? Proč byly jejich batohy tak těžké a kdo by to měl podle nich vyhrát?

Kdybyste se dostaly k U-Turnu jako první, obrátily byste někoho?
Kim a Nicky: Ne, když bychom nebojovaly o poslední místo, tak ne.

Jste naštvané na Tima a Marii, že vás obrátili?
Kim: Já si nemyslím, že bychom měly být naštvané. Dostaly jsme se přes to, je to zkrátka součást závodu.

Který tým by měl vyhrát a proč?
Nicky: Pravděpodobně Ice Queens, protože jsou poslední přeživší čistě dívčí tým. Také ale Jason a Amy, aby Jay z výhry mohl konečně koupit prsten!

Máš pocit, že po dokončení Speed Bump, se už tolik nebojíš? Žes si ten strach překonala?
Kim: Rozhodně. Mám pocit, že mi závod pomohl překonat spoustu fóbií.

Je mi líto, že jste vypadly. Fandila jsem vám od samého začátku… Pokud byste mohly v závodě něco změnit, cokoliv, co by vám nějak pomohlo, co by to bylo?
Kim: Děkujeme za podporu. Pravděpodobně bychom zkusily trochu víc podlézat Marii, aby mám dala Express Pass. Kdo ví, jestli by to zabralo.

Jaká byla vaše nejoblíbenější a naopak nejméně oblíbená část závodu?
Nicky: Moje oblíbené části byly všechny ty, kdy jsme se smály a dostaly se na všechna ta krásná místa a poznaly různé kultury. Nejméně oblíbená část byl pravděpodobně nedostatek spánku. Celkově to ale byla velmi pozitivní zkušenost.

Když se ohlédnete zpátky, myslíte si, že bylo něco, na co jste se mohly lépe připravit?
Nicky: Ano. Myslím, že bychom mohly lépe zabalit, protože naše batohy byly opravdu těžké. Pravděpodobně jsme měly nechat doma všechny naše vlasové přípravky.

Co si o závodu myslí vaši muži?
Nicky a Kim: Chris a Dave jsou na nás oba hrdí. Když jsme do toho šly, mysleli si, že budeme vyřazeny jako první. To, že jsme šesté, je skvělé. Jsou na nás hrdí!

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

2 Comments

  1. Tereeeza

    Hrozně mě mrzí, že vypadly, fandila jsem jim.:) a na to, kolik toho museli udělat v jejich poslední etapě, to zvládly výborně.:)

  2. veľmi sympatické obe, škoda, že vypadli, nielen sa nich dobre pozeralo, ale prišli mi aj pokorné a zábavné. Dosť sa hrou bavili, to je základ.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.