TAR 24: Postřehy a zajímavosti z 3. epizody

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!
3. epizoda a s ní i 3. etapa závodu kolem světa, ve které stále zůstáváme v Asii, tentokrát se však z přelidněné a technicky vyspělé Číny přesouváme do Malajsie. Tentokrát bohužel přidávám jen 2 rychlé postřehy a tradiční anketu. Tento týden je pro mě pracovně náročný a já doufám, že příště už si najdu čas na delší povídání.

INTRO CHYBÍ PODRUHÉ
anigif1Minule jsem poukazovala na chybějící, respektive velmi zkrácené intro a zároveň jsem doufala, že se jednalo jen o výjimku. Opak je však pravdou a ani tentokrát jsme se celého intra nedočkali, takže si troufám tvrdit, že už ani nedočkáme. Z mého pohledu je to škoda, protože intro 24. série bylo opravdu povedené.

KLASICKÉ HLÁŠKY
Intro není to jediné, co chybí. Vzpomínáte si na Philovy klasické hlášky typu „A Roadblock is a task only one person may perform!“? Tak to je další věc, kterou jsem během epizody nezaregistrovala. Jen si nejsem jistá, zda během minulé epizody ještě byly nebo chyběly už tam.
Mimochodem, věřili byste tomu, že si někdo dá tu práci a vystříhá konkrétně tuto hlášku z asi 10-ti sérií? (jen můj odhad):

Tentokrát to nejsou právě pozitiva, co se mi podařilo z epizody vypíchnout. Čeho jste si všimli vy? Co vás zaujalo? Podělte se s ostatními tady nebo na našem diskuzním fóru.

Na závěr už je tu zase anketa. Tentokrát naposledy můžete vybrat až 3 favority:

Komu jste v průběhu 3. epizody nejvíce fandili?

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.