TAR 26: Druhý vyřazený tým

THE AMAZING RACE

Po druhé etapě byl vyřazený druhý tým. Po odvysílání epizody tento pár odpovídat na otázky od fanoušků. Tady je překlad otázek a odpovědí.

Proč jste riskovali, že vám ujede vlak a fotili si selfie?
V tu chvíli jsme si neuvědomili to riziko. Stáli jsme jen kousek od otevřených dveří. Zmeškaný vlak nás nakonec nevyšel tak draho jako ta nucená pauza, kterou jsme si udělali.

Když se znáte tak dlouho a randíte spolu už přes 10 let, naučili jste se o sobě něco nového během závodu?
Závod nás určitě naučil, jak spolu efektivněji komunikovat. Báli jsme se říct si navzájem některé věci, ale pravda je, že je lepší si to vyříkat než to zamést pod koberec.

Co z toho všeho bylo vaše nej? Co jste se naučili a co byste doporučili budoucím závodníkům?
CJova nejoblíbenější část závodu byl závod samotný, užil si to cestování, poznávání různých kultur a vše, co s sebou závod přináší. Moje oblíbená část bylo očekávání. Když jsme nevěděli, co budeme dělat v příštím úkolu, bylo to tak vzrušující. CJ se dozvěděl, že nejsem taková citlivka, jak si myslel. Já jsem se naučila, že nemohu mít vždycky všechno pod kontrolou, něco se prostě nedá kontrolovat. Co bychom doporučili budoucím závodníkům? Vždycky zachovejte chladnou hlavu a očekávejte neočekávané.

Jak jste se připravovali na závod? Co byste udělali v přípravě na závod jinak, pokud byste mohli závodit znovu?
Je potřeba dostat se do formy a využít každý den. Také bychom se naučili řídit auto s manuálem. Pokud bychom mohli znovu závodit, pravděpodobně bychom vylepšili strategii, jak se dostat z místa na místo.

Byl úkol s nudlemi těžký, jaké to bylo?
Ne, úkol s nudlemi byl rozhodně nejjednodušší (poznámka na okraj: nudle byly fantastické nebo jsme možná jen měli takový hlad LOL). Jediný problém, který jsme měli byl, když si CJ myslel, že bude muset jíst nudle z podlahy.

Jak těžké bylo cestovat napříč Japonskem?
Dostat se přes Japonsko bylo jednou z největších překážek, kterým jsme v závodě čelili. Neochota lidí pomoci byla tak nečekaná, bylo to velké zklamání. Neměli jsme žádné vážné problémy, takže jsme na snahu získat nějakou pomoc nakonec rezignovali. Navzdory tomu jsme byli součástí něčeho úžasného. Málokdo může říct, že něco takového zažil. Cestou jsme se setkali s pár úžasnými lidmi. Cítíme se požehnáni a to je ta nejlepší výhra.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.