Survivor Playboys

Bez-názvu43

hhh2

Nejprve se zdála myšlenka na tento článek jako čistá utopie. Pak se ale začala ozývat ženská polovička naší komunity se žádostmi o obdobný článek jako „Sexy trosečnice„, ale s mužskou náplní. Při přeposílání fotek pro tento článek se naše redakce zasmála asi nejvíce od vzniku webu, tak jsme si řekli: Proč ne? Pojďme se tedy podívat na ty „sexy“ bejky a přidejme i trochu bulvárku, ať je náš web správně zprasený! Pokud se vám milé dámy tito hráči líbit nebudou, tak se musíme omluvit, těžko se posuzovalo, od koho bychom si nechali přejet zadní nárazníky! Přesto jsme projeli snad celý google, chytli pár virů a našli asi nejlepší skvadru pro tento článek.

14

GRANT MATTOS: Survivor Redemption Island (2011)

Grant je vizáží tvrdý macho, ale osobnostně naprostý pohodář. Mohli jsme ho vidět v minulé řadě, kde dominoval v soutěžích a fascinoval i mnohé mužské fanoušky. Grant je bývalý hráč NFL (liga amerického fotbalu) a v současnosti se živí jako cvičitel jógy. Jeho zákazníci tedy pravděpodobně budou výhradně ženy, které si milerády nechají na svém těle předvést, jak se protahují prsní svaly. I když Grant vypadá mnohem starší, teprve letos mu bylo 30 let. Na Reunion Show shodil své dredy a oznámil, že je čerstvě pod pantoflem. No, tak máte smůlu holky.

112

JUDSON „FABIO“ BIRZA: Survivor Nicaragua (2010)

Jud, asi nejvtipnější hráč, co kdy hrál. Jedni ho vysloveně nenávidí, druzí ho milují. Po celou dobu soutěže působil jako naprosto vyšplouchaný týpek, ale přesto projevil nápady, které by vyšplouchaný týpek neprojevil. Je asi nejzajímavějším prvkem jinak nudné řady a nejzáhadnějším hráčem vůbec. Je skutečně tak blbej, anebo to jen hrál? Těžko říct, každopádně jeho přezdívka „Fabio“, odvozená od nejslavnějšího a zároveň nejhloupějšího italského modela v historii, mu seděla dokonale. Jud se alespoň nebral vážně a možná i některé fanynky polechtalo v podbřišku, když sledovaly jeho mládežnický elán. Jud ovšem není nic dlužen ani gay komunitě, objevil se totiž v kraťasu, který by se spíše měl jmenovat „Homo sraz“. Zde je sestřih z této filmové perly!

41

JAMES CLEMENT: Survivor China (2007), Micronesia (2008), Heroes vs. Villains (2010)

James patřil všeobecně mezi nejoblíbenější hráče Survivora. V Heroes vs. Villains pro změnu mezi nejméně oblíbené. Je fakt, že mu tam zřejmě přeskočilo. Jeho namakané tělo, které má z kopání hrobů a tahání mrtvol v rakvích, patřilo mezi nejsilnější v  historii hry. Pytel přes hlavu má na těchto fotkách z jasného důvodu, jeho přednosti totiž nikdy nesídlily blízko hlavy. Většina z vás vyčítá svým protějškům, že když jdou po ulici, koukají jiným dívkám na prsa, zadky nebo nohy, ale představte si, že vedle vás projde polonahý James s pytlem přes hlavu. No, nepodívaly  byste se také?

121

BLAKE TOWSLEY: Survivor Guatemala (2005)

Blake se ukázal v řadě Survivor Guatemala a ihned si vysloužil přezdívku „zlaté dítě“. Proč zrovna tuto? Jednoduše proto, že za každé situace vypadal tak perfektně, že ostatní účastníci Guatemaly měli dojem, že snad začne chcát i zlato. Blake ovšem nebyl z porcelánu, hned první den dostal pěkný zásah do ramene od ostnaté větve (nebo co to bylo), a přesto dokázal dojít i s nákladem do tábora. Jako jeden z mála ovšem nedokázal dorazit na soukromé Reunion Show účastníků své řady, asi někde močil to zlato. Blakea si můžete prohlédnout už 19. září na Prima COOL.

Bez-názvu45

J.P. CALDERON: Survivor Cook Islands (2006)

J.P. byl asi nejvtipnějším prvkem Cook Islands.  Nejprve si chtěl přivlastnit roli vůdce kmene a největšího drsňáka, ale po čase mu došlo, že s dokonalým peelingem obličeje z domova a vytrhaným obočím mu to zase tak dobře nepůjde. Tuto roli tedy přenechal Ozzymu a stal se ostrovním peciválem. Vlastně se stal takovým klasickým českým chlapem. Seděl v houpačce a ženám rozdával práci, k dokonalosti už chyběla jen telka a pivo. No, nechtěly byste ho domů? Nejprve by vás jemně mazlil, pak se vás zuřivě zmocnil a nakonec vás nechal skládat uhlí.

15

IBREHEM RAHMAN: Survivor Palau (2005)

Imbrehem soutěžil v 10. řadě a stal se vůbec prvním muslimem, který se objevil v Survivorovi. Ibrehem ovšem není klasický vousáč z Blízkého východu, který má své manželky zamčené ve stodole s utěrkou přes hlavu, ale pravý americký playboy se vším všudy. Je to spíše introvert, který dokázal vzrušit pár svých kolegyň z kmene. Když jedna z nich opouštěla hru, litovala pouze toho, že s ním neflirtovala. Jo, těžko říct, co se na Palau dělo, ale každý, kdo viděl tuto řadu, ví o tom, co se stalo kmenu Ulong. Že by Ib po nocích vyčerpával soukmenovkyně?

101

JEFF WILSON: Survivor Palau (2005)

Jeff je dalším hráčem ze Survivor Palau a stejně jako Ibrehem se i on objevil v kmenu Ulong. Tento kmen byl celkově neuvěřitelně mladý a možná i proto je 10. řada hodně oblíbená mezi mladšími fanoušky.  Jeff nechával svým tělem vzrušovat pokojné teenky, které po každé nové epizodě musely měnit spodní prádlo, a tak matky zakazovaly, zakazovaly a zakazovaly. To jsem si pochopitelně vymyslel, ale pravdou je, že Jeff vedle svalů ukázal i charakter. Když se (DÁLE SPOILER!) nechal dobrovolně vyhodit pro zranění nohy, i když o tom jeho kmen původně neuvažoval.

Pokud chvíli zapátráte na googlu, objevíte i jiné obrázky Jeffa, tak příjemné hledání!

161

JOHN KENNEY: Survivor Vanuatu (2004)

John z Vanuatu byl nejmladším účastníkem této řady a od začátku nebyl ve své kůži. Po celou dobu bojoval s větrnými mlýny a nezamumlal téměř žádné slovo. Když už ho začal člověk litovat, pronesl nejhnusnější větu, kterou mohl. Co dodat? Po skončení Vanuatu se chtěl vrátit zpět na školu a dodělat si vzdělání. Jak nakonec dopadl, nevíme, ale pro kariéru modela mu byl Survivor k užitku.

141

OZZY LUSTH: Cook Islands (2006), Micronesia (2008), South Pacific (2011)

Ozzy má dvě vlastnosti, které k němu neodmyslitelně patří. Je skvělý v individuálních soutěžích Survivora a přemýšlí ptákem. Ozzy se ještě před svojí první řadou objevil v domě Playboye, kde ukázal svojí násadu od lopaty, obtáhnul pár dívek, nechal se u toho všeho natočit do placeného porno kanálu a jel na cast Survivora. Pokud se dnes používá pro líné lidi věta: „Celý den se opírá o násadu od lopaty“, dnes už můžete vesele používat: „Celý den se opírá o Ozzyho“. Jak smutné přirovnání pak snese náš další milý trosečník Jonathan Penner, který pro svojí mizernou hereckou kariéru dokázal odhodit veškeré zábrany.

81

JEFF PROBST:

Kdo jiný by měl uzavírat náš výběr než moderátor a jeden z duchovních otců Survivora. Jeff jde všem příkladem a předvádí, co všechno nedělat, když jste mediálně známá osobnost. Tyto fotografie údajně pořídila Julie z Vanuatu, která po této řadě chvíli s Jeffem žila. Jak se fotky dostaly na veřejnost, to těžko odhadovat. Pokud jsme o Ozzym mluvili jako o násadě na lopatu, nenapadá nás, co říct o Jeffovi. Možná kmenová pochodeň, kterou za pár okamžiku uhasí Julie? Musíme ovšem jedním dechem dodat, že ani my nevíme, zda jsou tyto fotografie pravé, i když se objevily téměř na  všech významnějších zahraničních webech o Survivorovi (krom CBS pochopitelně). Úsudek o pravosti tedy ponecháme na vás.

Zeck

Zeck

subjektivní glosátor / vulgární prase / děsně důležitý člověk

2 Comments

  1. Šárka Zitová

    Nechci rýpat máte to tu pěkné moc….myslím celé stránky,ale druhá fotka JUdson Birza (Fabio) není Fabio jinak super

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.