České titulky – Kdo Přežije / Survivor 42 – 5. díl

Přinášíme vám titulky na 5. díl Survivoru 42! Užijte si další epizodu a přejeme vám pěkný víkend 🙂

Příště nás čeká dvojdíl, takže dvojnásobný objem práce na titulkách. Poprosím vás tedy o strpení a opětovně i o pochopení, že na překládání aktuálně nemám tolik času, jako to bývalo před lety. Také prosím o omezení rýpavých komentářů ve stylu, že dříve to tu fungovalo jinak a že se již vysílá 43. série – moc dobře vím, že mám s titulkováním obrovské zpoždění, ale přesto se pořád snažím a nevzdávám to. Samozřejmě má každý právo na svůj názor i na kritiku, ale než svůj komentář napíšete, zamyslete se prosím nad tím, jak to může působit na někoho, kdo této práci věnuje svůj volný čas i navzdory tomu, že ho není mnoho. Navíc všichni někdy řešíme různé osobní, pracovní i jiné problémy, a pak může být i jeden zdánlivě nevinný negativní komentář pověstnou poslední kapkou.

Musím přiznat, že poslední komentáře mi začínají brát chuť do titulkování. 42. sérii určitě dotáhnu do konce, ale začala jsem přemýšlet i nad tím, jestli má vůbec cenu pouštět se do dalších. Zatím to nechci vzdávat, ale pokud by se ve vašich řadách našel někdo, kdo by mi s 43. sérií chtěl pomoci, dejte mi vědět do komentářů nebo do SZ na fóru a domluvíme se [než se do něčeho sami pustíte, dejte mi prosím alespoň vědět, aby se nestalo, že bude na stejné věci nezávisle na sobě pracovat více lidí]. Preferuji někoho, kdo už má zkušenosti s titulkováním a nejlépe i překládáním, umí dobře anglicky i česky nebo nemá problém se vše naučit sám. Dokud nedokončím 42. řadu, bohužel nebudu mít kapacitu zaučovat nováčky nebo se vám nějak více věnovat. Pokud však zkušenosti s titulkováním nemáte, doporučuji si pročíst skvělé návody a tipy na webu Ajvngou, např. základy tvorby titulků, návod na časování nebo článek o pravopisu. Hlavně je však důležitý i dostatek času a prostoru na titulkování, chuť a výdrž – vše ostatní se dá naučit.

Děkuji všem za pochopení, trpělivost a podporu! ♥

Překlad: ItalianManiac   Korekce: František Hájek   Přečas: ItalianManiac
stahuj diskuze galerie

 

S42E01 – Feels Like a Rollercoaster (SYNCOPY, KOGi, KOMPOST,
ION10, KiNGS)
stáhnout  (379x)
S42E02 – Good and Guilty (SYNCOPY, KOGi, ION10, KiNGS) stáhnout  (323x)
S42E03 – Go for the Gusto (SYNCOPY, KOGi, ION10, KiNGS) stáhnout  (277x)
S42E04 – Vibe of the Tribe (SYNCOPY, KOGi, ION10, KiNGS) stáhnout  (188x)
S42E05 – I’m Survivor Rich (SYNCOPY, KOGi, ION10, KiNGS) stáhnout  (159x)

 

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

5 Comments

 1. acocieto

  SiGi https://www.addic7ed.com/show/389 anglické titulky.

 2. acocieto

  Děkuju!

 3. SiGi SiGi

  Díky za titulky.
  Někde jsem viděl odkaz na anglické titulky, ale už ho nemůžu najít. Sérii 43 jsem si titulky stáhnul, ale S43E05 mi tam chybí. Tak nevím kde je chyba. Díky za radu!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.