TAR US S17

S17

stahuj                                                                  diskuze

V 17-té sérii s týmy procestujeme 4 kontinenty, navštívíme 10 zemí a podíváme se do neuvěřitelných 30-ti měst během závodu dlouhého přes 32.000 mil (asi 51.000 km).
Poprvé se v soutěži objeví prvek „Express Pass“ pro tým, který dorazí jako první do první etapové zastávky. Tým jej pak může během dalších etap využít k přeskočení úkolu. Express Pass vymění před nebo během plnění úkolu za další nápovědu a může pokračovat. Jak a zda vůbec bude tento nový prvek využit nebo jaký bude mít vliv na pořadí týmů už musíte zjistit sami.

TÝMY
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422562BROOK & CLAIRE
Vztah: kamarádky
Moderátorky prodejního kanálu z Rena v Nevadě. Claire vypráví, jak se s Brook setkaly a poznaly při práci pro národní prodejní kanál, který skrze televizní obrazovky nabízí nejrůznější věci.
Brook nadšeně doplňuje, že je prodejní zkušenost a komunikace s lidmi dobře připravila na tento závod. Dokáží obě skvěle manipulovat a když je potřeba, prý dokáží i prodat led Eskymákovi.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp421971NICK & VICKI
Vztah: pár
Nick říká, že když se na ně kdokoliv podívá, řekne si, že jsou tvďáci, co chlastají po litrech a pařej do rána. Nemáme se prý zmást obalem knihy, protože milují sport a jsou fyzicky založeným týmem, který místo mozku raději použije svaly. Tuto soutěž hodlají pěkně nakopnout, aby měla pořádné grády.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422490RON & TONY
Vztah: nejlepší přátelé
Znají se už 22 let a potkali se na hře „Kouzelník“. Stejně jako v minulé řadě Dan & Jordan, i oni jsou zde pouze proto, aby jednomu z nich splnili jeho sen.
Tony sní už devět let, že se podívá do tohoto závodu a mít prý takovouto životní zkušenost se závodem kolem světa, je k nezaplacení.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422304ANDIE & JENNA
Vztah: matka a dcera
Biologická matka a dcera, které se shledaly teprve nedávno.
Andie vypráví, jak v 21 letech otěhotněla, porodila Jennu, ale pro její vlastní dobro jí musela odložit k adoptivním rodičům. Nedávno se potkaly a závod bude představovat jejich třetí setkání, ve kterém se uvidí v reálném světě. Vždy se prý chtěly setkat a mluvit spolu a tento závod otestuje kdo vlastně jsou a jestli si rozumí.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422086NAT & CAT
Vztah: nejlepší kamarádky/doktorky
Nat má cukrovku, přesto ještě nedávno běhala maratony a je tak dobrým příkladem pro všechny diabetiky.
Jsou obě zvyklé pracovat ve stresu, bez dostatku spánku. Říkají, že abyste mohli být doktoři, musíte umět pracovat s ostatními, být rychlí a to ony umí a v závodě to mohou využít. Jsou prý obě podivínky a jsou na to hrdé.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422395GARY & MALLORY
Vztah: otec a dcera
Mallory hrdě říká, že je vítězkou Miss Kentucky 2009. Když něco chce, dá do toho všechen svůj elán a ve většině případů dosáhne svého.
Gary doplňuje, že Mallory byla kluk, kterého plánoval jako prvního. Učil jí lovit, rybařit a jezdit na čtyřkolce. Oba dva hodlají ukázat, že být dobrým člověkem je může dostat v závodě až na konec.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422640CHAD & STEPHANIE
Vztah: pár
Steph vesele vykresluje, jak se spolu s Chadem poznali teprve před osmi měsíci a už mají koupený nový dům. Je to prý velmi rychle se vyvíjející vztah, kde se s ničím zbytečně nezdržují.
Chad nám sděluje, že se se svojí partnerkou skvěle doplňují a chce s ní strávit zbytek života. Zároveň slibuje, že jí v závodě požádá o ruku.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422723MICHAEL & KEVIN
Vztah: otec a syn
Internetové senzace ze Sugar Land v Texasu.
Kevin říká, jak začal nahrávat videa na youtube a překvapivě se jeho kanál uchytil a v současnosti má přes milion odběratelů. Do svých kousků zapojil i svého téměř šedesátiletého otce.
Legrační na jejich rodině je prý to, že Michael je přistěhovalec a on první generace asijských Američanů, proto mezi nimi občas panují vtipné kulturní odlišnosti.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422245JILL & THOMAS
Vztah: pár
Thomas vypráví, jak je naprosto soutěživý a upřímný. Vystudoval univerzitu a tak bude dle něj hlavním tahounem páru v této soutěži.
Jill je vyučená kadeřnice a říká, že pokud její partner sdělí názor, je pravdivý a nejede přes to vlak. Chce mu v závodě dokázat, že nemusí mít vysokou školu, aby dokázala dokončit The Amazing Race, zároveň, že i ona může mít v jistých věcech pravdu.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422805KATIE & RACHEL
Vztah: kamarádky/volejbalistky
Obě pochází z Bellmar v New Jersey a jsou sportovním týmem už pět let.
Katie říká, že spolu s Rachel mají všechny potřebné faktory pro závod, jsou chytré, sportovní, tvrdé a to je smrtící kombinace. Obě dodávají, „Pokud nás uvidíte ve zpětném zrcátku, dávejte si pozor, budeme svině.“.
.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp422163CONNOR & JONATHAN
Vztah: přátelé
Sboroví zpěváci z kaple. Connor a Jonathan se potkali na konkurzu do klášterního sboru, oba mají ve dnech závodu promoce na Princetonu, takže dali přednost závodu před školou.
Chtějí využít této chvíle a být naposled v životě dětmi, které nic neřeší. Budou prý v závodě hodně zpívat a zároveň ironicky dodávají, že v jejich klášteře jsou oni ty „macha“, takže se nemáme nechat zmást jejich vzhledem.

TRASA ZÁVODU
MAPA1. etapa: USA → Anglie
2. etapa: Anglie → Ghana
3. etapa: Ghana
4. etapa: Ghana → Švédsko
5. etapa: Švédsko → Norsko
6. etapa: Norsko → Rusko
7. etapa: Rusko
8. etapa: Rusko → Omán
9. etapa: Omán → Bangladéš
10. etapa: Bangladéš → Čína
11. etapa: Čína → Jižní Korea
12. etapa: Jižní Korea → USA

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.