Podpořte nás

I když je na webu nějaká ta reklama, rozhodně nedokáže zaplatit za všechnu tu práci, kterou zde odvádíme, protože pro peníze se tohle dá dělat horko těžko. Jedny titulky zaberou s přehledem deset hodin, takže chápete, že to my, amatérští titulkáři, redaktoři a další členové týmu, nemáme lehké. Proto ale naši práci kromě lajků a pochvalných komentářů, kterých si VELMI vážíme, můžete ohodnotit nějakým tím dukátem, abychom se do překladů a článků vrhali hlava nehlava s dolarovými znaky v očích a vidinou zářné budoucnosti plné tučných účtů :-). Dá se to udělat několika způsoby.

Běžný účet:  do zprávy pro příjemce napište svůj nick z fóra, ať vám můžeme poděkovat a přidat hodnost sponsor

Číslo účtu je: 2200643819/6210

Pro SK přátele:
IBAN: CZ57 6210 6701 0022 0064 3819
BIC (SWIFT) kód: BREXCZPP

PayPal: zde klikněte na Donate. Jenom pozor, abyste poslali alespoň těch 30 Kč, protože si strhává 3,5 % + 10 Kč, nenasyta jeden. A i zde uveďte svůj nick.


No a na co budou peníze použity? Krom tedy stavby honosného sídla reality-show.eu vysoko v horách, s vířivkou, kde se budou čachtat ta nejhezčí děvčata ze Survivoru, použijeme zbytek na

– platbu hostingu, domény a nákladů s tím spojených (ročně to není nic závratného, cca 500,-, ale každá kačka dobrá)
– ocenění práce pro překladatele a další tvůrce důležitého obsahu webu (s redaktory, mezi které můžeš také patřit, se tu máme nanejvýše rádi, takže jim dukáty přeposíláme)
– hodnotné ceny do nejrůznějších soutěží, kterými bychom vám tu chtěli okořenit surfování

Děkujeme!

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.