TAR AU S02

theamazingraceaustralia2castphoto

stahuj                                                                diskuze

1. série australské The Amazing Race se setkala s úspěchem, proto není žádným překvapením, že jsme se dočkali i série druhé. Na závod kolem světa vyrazilo opět 11 dvoučlenných týmů a celým závodem stejně jako minule provázel Grant Bowler.
Na cestu kolem světa se týmy vydali 18. listopadu a vítězný tým dorazil na poslední podložku 13. prosince 2011. Na televizních obrazovkách se pak 2. série vysílala na jaře roku 2012.
Během 12-ti etap týmy procestovali 4 kontinenty, navštívili 9 zemí, 17 měst a urazily více než 65 000 km.

TÝMY
The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0151JAMES & SARAH
Vztah: pár
Devítiletý věkový rozdíl mezi Jamesem a Sarah je něco, co jejich rodiny a přátelé občas nemohou překousnout, přesto jsou spolu tihle dva šťastní.
James je manažerem baru a Sarah vlastní kosmetický salon. Závodem hodlá Sarah proběhnout v minisukni a na podpatcích.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0218SHANE & ANDREW
Vztah: přátelé
Oba přátelé z Melbourne jsou policisté, ale ještě víc než svoji práci milují zábavu. Myslí si, že mají tu správnou kombinaci vlastností, které jsou třeba k výhře v závodu. Jsou zvyklí pracovat v extrémních podmínkách a řešit krizové situace, mají dobrou fyzičku a po psychické stránce jsou velmi vyrovnaní.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0270ROSS & TARRYN
Vztah: otec a dcera
Ross a Taryn mají prý ty nejlepší předpoklady pro výhru v TAR. Ross je bývalý fotbalista a v současnosti úspěšný podnikatel, chce dokázat, že i ve svých 55 letech na to má. Jeho dcera Tarryn zase bývalá basketbalistka a v současnosti se živí jako dietoložka a osobní trenérka.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0308MICHELLE & JO
Vztah: dvojčata
Temperamentní blonďaté roztleskávačky chtějí dokázat, že je v nich víc, než se na první pohled zdá. Nejenže vypadají stejně, mají i stejná auta, dělají stejnou práci a často za sebe navzájem dokončují věty. Téměř 2 roky spolu však nemluvily, teď se usmířily a doufají, že si společně užijí závod.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0346PAUL & STEVE
Vztah: spolupracovníci
Přátelé Paul a Steve se znají z práce pro stavební firmu. Paul je účetní a Steve pracuje se stroji. Jejich nejdelší společná cesta byla po silnici na oběd, přesto si věří a doufají, že závod kolem světa vyhrají. Paul tvrdí, že jsou motivovaní, výkonní a inteligentní, Steve dodává, že také arogantní.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0404ADAM & DANE
Vztah: bratranci
Dane tvrdí, že se nikdy neztratí a díky tomu vyhrají tento závod. Adam si ovšem myslí, že realita je jiná. Jeho bratranec je prý beznadějný navigátor, protože většinu času kontroluje ve zpětném zrcátku svůj vzhled. Každý den chtějí prožít naplno a to je i přístup, který si chtějí vzít do závodu.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0468STICKY & SAM
Vztah: spolubydlící
Sticky a Sam se seznámili před 12-ti lety ne škole, od té doby jsou nejlepší přátelé. Sticky se narodil bez levého předloktí, což ho ovšem nikdy neomezovalo a v závodě chce všem dokázat, že ho nic nezastaví. Jako profesionální sportovec doufá, že bude vybrán i k účasti na paralympiádě.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0510

SUE & TERESA
Vztah: kamarádky/kadeřnice
Teresa vlastní kadeřnický salon a Sue u ní pracuje. Díky tomu, že pracují s lidmi, věří ve své skvělé komunikační dovednosti, které by je měli dovést až do cíle. Do závodu jdou i se svou tajnou zbraní, vlastním „aura sprejem“, což je směs éterických olejů, které zbavují negativity a čistí auru.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0556LUCY & EMILIA
Vztah: sestry
Sestry se silnými italskými kořeny dělají všechno společně. Bydlí spolu, pracují spolu ve stejné škole a nedávno společně začaly chodit do posilovny. Nedávno pomohly matce překonat rakovinu, na kterou jejich otec zemřel, když byly ještě malé. Právě maminka je povzbudila a přesvědčila k účasti v závodu.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0598JOSEPH & GRACE
Vztah: sourozenci
Bankovní analytik Joseph a jeho mladší sestra studentka Grace nemají nejlepší vztah. Přestože stále žijí pod jednou střechou, mnoho času spolu netráví.
Sdílí spolu však vášeň pro cestování po celém světě, naposledy byli v matčině rodném Libanonu.
.

The Amazing Race Australia 2 Intro.webm0647KYM & DONNA
Vztah: snoubenci
Seznámili se když Donna pracovala v Kymově kanceláři jako recepční. Během povodní v Queenslandu přišli o všechno včetně práce. Přesto se jim podařilo dát si životy zase do pořádku a teď chtějí vyhrát závod. Přátel prý mají dost, proto si je nepotřebují dělat v TAR, peníze by se ovšem hodily.

TRASA ZÁVODU

Nepojmenovaný 1

1. etapa: Austrálie → Filipíny
2. etapa: Filipíny → Indie
3. etapa: Indie
4. etapa: Indie → Spojené arabské emiráty
5. etapa: Spojené arabské emiráty → Turecko
6. etapa: Turecko
7. etapa: Turecko → Francie → Kuba
8. etapa: Kuba
9. etapa: Kuba → Kanada
10. etapa: Kanada
11. etapa: Kanada → Čína
12. etapa: Čína → Austrálie

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.