TAR AU S01

TAR AU S01

stahuj                                                                 diskuze

Další zemí, která se rozhodla vytvořit vlastní verzi The Amazing Race, se stala Austrálie. První série se začala natáčet v roce 2010 přesněji od 15. listopadu do 29. listopadu. Na televizních obrazovkách se pak vysílala od 16. května do 1. srpna následujícího roku.
Moderování se zhostil novozélandský herec a moderátor Grant Bowler, kterého můžete znát i ze spousty amerických, kanadských a australských seriálů, mimo jiných například i Defiance.
Týmy během závodu procestovaly 4 kontinenty, 11 zemí, navštívily 23 měst a urazily více než 50 000 km. Závod byl klasicky rozdělen do 12-ti etap a nechyběly známé prvky. Mimo tradičních úkolů Detour, Roadblock a Fastforward na týmy čekali i Yield, Intersection, U-Turn a Speed Bump po nevyřazovací etapě.
Zajímavostí je, že týmy se nepodívaly do USA, nějaký čas však strávily v České republice.

TÝMY
The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0127ANASTASIA & CHRIS
Vztah: pár
Nejmladší tým v závodu má jasný plán. Během závodu zjistí, jak jim to bude fungovat, poté se buďto vezmou nebo rozejdou.
Oba si věří, tvrdí o sobě, že jsou mladí, inteligentní a silní, považují se za favority závodu.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0196

ANNE-MARIE & TRACY
Vztah: kamarádky/kolegyně
Nejlepší kamarádky Anne-Marie a Tracy se poprvé setkaly před 12-ti lety při práci v obchodním řetězci Big W. Tvrdí o sobě, že jsou největší fanynky The Amazing Race a proto je pro ně tahle příležitost neskutečná.
Jsou zvyklé se neustále smát a vše brát s humorem.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0247RICHARD & JOEY
Vztah: manželé
Podnikatelé ze Sydney jsou fit, soustředění a konkurenceschopní. Věří, že mají dostatek fyzických i duševních sil, aby to dotáhli do finálové trojky.
Tvrdí o sobě, že ani v životě nemají příliš přátel a během závodu si je rozhodně dělat nechtějí.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0286JEFF & LUKE
Vztah: otec a syn
Ve svých 60-ti letech je čtyřnásobný otec a trojnásobný dědeček Jeff nejstarším soutěžícím v závodě.
Lukovi rodiče se rozvedli, když mu bylo 15 a od té doby s otcem nestrávil příliš mnoho času. Od závodu si oba slibují hlavně opětovné sblížení.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0333SAM & RENAE
Vztah: kamarádky/modelky
Sam a Renae se prý nebudou bát svůj vzhled použít. Doufají, že budou tím posledním týmem, kterého by se někdo bál a považoval je za konkurenci, jsou však prý i inteligentní a fyzicky zdatné.Vzájemně se doplňují a nebojí se udělat si legraci sami ze sebe.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0377MATT & TOM
Vztah: přátelé
Farmáři Matt a Tom jsou zvyklí na klid venkova. Věří si pokud se jedná o fyzickou stránku závodu s geografií ale prý budou mít problémy. Znají se už 7 let a seznámili se na výstavě stříhání ovcí. Těší se, že protestují kus světa a doufají, že jim jejich schopnosti pomohou dostat se co nejdále.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0442ALANA & MEL
Vztah: sestry
Když bylo starší Mel 15 let, utekla z domova a přerušila s rodinou veškerý kontakt. Teď je jí 28 let a doufá, že TAR jí pomůže se svou o 3 roky mladší sestrou znovu navázat nějaký vztah. Mel o sobě tvrdí, že byla vždycky rebel, zatímco Alana byla šprtka. Měly by se tedy skvěle doplňovat.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0471RYOT & LIBERTY
Vztah: sourozenci
Ryot a Liberty spolu nikdy netrávili mnoho času. Ryot je černou ovcí rodiny, protože se vzdal kariéry v oblasti financí a dal se na dráhu profesionální ho hráče pokeru. Ryot tvrdí, že skvěle zvládá stresové situace a během závodu zachová chladnou hlavu. Liberty se nejvíce bojí, že bude muset řídit auto s manuálem.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0515MO & MOS
Vztah: přátelé
Oba muslimští přátelé mají egyptské kořeny a díky tomu, že jsou si podobní, bývají často mylně považováni za bratry.
Právě díky svému původu se nejvíce bojí, že budou na letištích procházet zvláštní kontrolou, čímž by mohli ztratit spoustu času. Stejně tak se musí vzdát pravidelných modliteb 5x denně.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0554TYLER & NATHAN
Vztah: přátelé
Volnomyšlenkářští přátelé sdílí lásku k surfování, umění a krásným ženám. Svůj život plní surfování a párty financují z modelingu a navrhování designů triček, kterým se oba živí.
Tvrdí o sobě, že jsou fit, chytří a umí zachovat chladnou hlavu ve stresových situacích. Neoplývají ovšem přílišnou trpělivostí.
.

The.Amazing.Race.AU.S01E01.WS.PDTV.XviD-FQM.avi0601KELLY & DAVE
Vztah: manželé
Dave přiznává, že není příliš trpělivý a hodlá tenhle závod vyhrát. Když sportoval, neprohrál. Když hrál karty, neprohrál. A jinak tomu prý nebude ani teď. Jeho o 15 let mladší žena Kelly se na rozdíl od něj chová racionálně a bude se snažit svého manžela držet během závodu na uzdě.

TRASA ZÁVODU

The_Amazing_Race_Australia_1_map

1. etapa: Austrálie → Indonésie
2. etapa: Indonésie → Vietnam
3. etapa: Vietnam → Hong Kong → Čína
4. etapa: Čína → Jižní Afrika
5. etapa: Jižní Afrika
6. etapa: Jižní Afrika → Nizozemí → Česká republika
7. etapa: Česká republika
8. etapa: Česká republika → Polsko
9. etapa: Polsko → Izrael
10. etapa: Izrael
11. etapa: Izrael → Srí Lanka
12. etapa: Srí Lanka → Singapur → Austrálie

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.