TAR AU S03

858654-7d059da2-0340-11e4-9138-9da47e60188f

stahujdiskuze

.

.

.

5.srpna odstartovala v Austrálii 3.řada TAR. Tato série se od předchozích liší v tom, že proti sobě bojuje 5 týmů z Austrálie a 5 týmů z Nového Zélandu. 10 týmů se tak vydá na cestu kolem světa za odměnou 250,000 australských dolarů.

Tým Austrálie „Aussies“

Inga_and_Tiharna_studioresized1Inga & Tiharna
Kamarádky Inga (27) & Tiharna (26) se poznali před 4 lety v soutěži modelek Blondýnky vs. Brunetky.
Inga je účetní a mluví 3 jazyky, Tiharna je osobní asistentka 5 makléřů.

.

Elizabeth_and_Toddresized1Elizabeth & Todd
Elizabeth (50) je akademická pracovnice, má doktorát z původních studií a architektury, které učí a zkoumá. Její syn Todd (25) vystudoval ekonomiku a práva a je národní obchodní manager. Je to vůbec první tým matka/syn v historii TAR Australia

.

Sally_and_Tysonresized1Sally & Tyson
Milenci Sally (33), která se narodila v Tokiu, & Tyson (38) se poznali před 4 lety a byla to láska na první pohled. Ona je veterinářka, on osobní trenér. Oba milují fitness, Tyson začal v roce 2012 Sally trénovat na soutěž Bikiny & Fitness modeling, loni vyhrála v Austrálii IFBB Bikini World Cup. Tyson vyhrál v soutěži Postava & Fitness IFBB O‟Mara Classic Men’s Physique a ANB Supernatural Mania Fitness Model.
.

Daniel_and_Ryanresized1Daniel & Ryan
Kamarádi Daniel (28) & Ryan (32) jsou povoláním zdravotní bratři na oddělení jednotky intenzivní péče. Poznali se před 6 lety. Ryan je perfekcionista, Daniel je spontánní a bezstarostný. Oba milují cestování.

.

Ash_and_Jarrodresized1Ashleigh & Jarrod
Novomanželé z Victorie, kadeřnice Ashleigh (27) & učitel tělocviku Jarrod (28), oslavili nedávno roční výročí svatby.  Jsou zastánci tradičních názorů a hodnot – ona plní povinnosti manželky, on je mužný muž. Obávají se jazykové bariéry. Jarrod je označován za velkého patriota, takže porážku od NZ by nesl velmi těžce.

.

.

Tým Nový Zéland „Kiwis“

Carla_and_Hereni_2resized1Carla & Hereni
Kamarádky, zdatné a odvážné matky. Podnikatelka Carla (37) je se svým manželem 19 let a mají spolu 2 děti. Matka v domácnosti Hereni (43),  je s manželem 18 let a mají 3 děti. Obě jsou etnikem Maorové, poznali se před 5 lety.

.

Cat_and_Jesse_resized1Cat & Jesse
Manželé Cat (38) & Jesse (36) se poznali před 21 lety a jejich život se točí kolem rodiny.
Jesse skončil čtvrtý v NZ IDOL 2005, kterého se zúčastnil i v roce 2003, ale odstoupil, aby mohl být u narození své dcery. Cat je matkou v domácnosti, Jesse je hudebník a pracovník s mládeží.
.

Aston_and_Christie_studioresized1Ashton & Christie
Odvážné a temperamentní kamarádky Aston (32) & Christie (35) se poznali, když obě v roce 2006 žili v New Yorku.
Jsou obrovské fanynky TAR. Aston je svobodná matka a postgraduální student psychologie. Christie je podnikatelka.

.

Emily_and_Jonoresized1Emily & Jono
Sourozenci Emily (24) & Jono (26). Emily studuje radiografii, ve volném čase pracuje jako modelka, roztleskávačka a tanečnice. Jono dělá reklamy. Emily přežila sama doma v roce 2011 silné ničivé zemětřesení, které postihlo Christchurch.

.

John_and_Murrayresized1John & Murray
Kamarádi John (35) & Murray (35) se poznali v posledním ročníku internátní školy. John měl fotbalové stipendium, Murray zase rugby stipendium, kopačky už ale oba pověsili na hřebík. Murray momentálně pracuje v civilní infrastruktuře, John má na starosti profesionální sportovce. John je původem z Afriky.

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.