TAR US S11

11

stahuj                                                              diskuze

The Amazing Race 11 je první All Stars řada, objevují se v ní tedy týmy, které soutěžily od 1. – 10. řady s výjimkou série 8., kde závodily po Spojených Státech rodinné týmy. Těšit se můžete na oblíbené i méně oblíbené týmy, z nichž některé už se v závodě potkaly a vztahy mezi nimi nejsou nejlepší.
Závod je v tomto případě rozdělen do 13-ti etap. Natáčelo se na konci roku 2006 a na televizní obrazovky se série dostala na jaře 2007. Vítězný tým procestoval 6 kontinentů, 9 zemí, navštívil 30 měst a urazil neuvěřitelných 45.000 mil (asi 72.000 km).

TÝMY
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp413593ROB & AMBER
Vztah: novomanželé
The Amazing Race 07
Novomanželé, které by každý poctivý fanda reality-show měl jistě znát. Rob soutěžil spolu s Amber v soutěži Survivor, kde se sblížili, poté se vzali, zazářili v 7. sérii The Amazing Race a teď se pokouší uspět znovu. Rob tvrdí, že mají připravené nové triky, které hodlají použít. Amber dodává, že ostatní týmy zkusí staré triky a oni „staré novinky“.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp414397OSWALD & DANNY
Vztah: nejlepší přátelé
The Amazing Race 02
Nejlepší přátelé z druhé série, v kterých se nikdo nevyzná. Nikdo netuší, jestli spolu zrovna chodí, kamarádí a nebo jenom žijí. Oba dva tvrdí, že si prošli tvrdým obdobím, které trvalo rok, ale jsou zase jeden tým a dle svých slov jsou „platoničtí manželé“.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp414125TERI & IAN
Vztah: manželé
The Amazing Race 03
Manželé pocházející z Palm City na Floridě. Tvrdí, že stejně jako ve své původní sezóně chtějí nakopávat zadky. Dodávají, že se často pošťuchují, pohádají a jeden druhého vytáčejí, ale patří to k jejich hře. Tvrdí, že jsou tvrdší, chytřejší a mají v plánu vyhrát.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp413749UCHENNA & JOYCE
Vztah: manželé
The Amazing Race 07
Manželé z Houstonu ve státě Texas. Tvrdí, že posledně si vedli skvěle, ale těsně po skončení závodu se rozešli. Jsou zdrcení z toho, že nemohou mít děti. Joyce dodává, že se snaží odkrýt tajemství šťastného manželství, ačkoliv jsou z jejich neúspěšného rodičovství trvale ve stresu.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp413924JOE & BILL
Vztah: partneři
The Amazing Race 01
Partneři z prvního ročníku této soutěže. Říkají, že byli tým „Guido“ a je to jejich přezdívka. Tvrdí o sobě, že nejsou žádní alfa samci, ale dva gayové, nebo spíše „gayové senioři“. Působení v této sérii si chtějí užít a předvést to nejlepší, co v nich je.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp414203KEVIN & DREW
Vztah: přátelé
The Amazing Race 01
Přátelé z New Yorku, kteří se rovněž účastnili otevírací série této soutěže. Tvrdí, že se jejich životy změnili, protože se oženili. Říkají, že jsou o pět let starší a také ostřílenější. Kevin ironicky říká, že dříve byl při těle a dnes je statný a silný.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp414065ERIC & DANIELLE
Vztah: pár
The Amazing Race 09
Jediný pár, který spolu ještě nesoutěžil. Oba dva byli účastníci 9. série, ale každý měl jiného parťáka. Když ale závodili, padli si do oka, stal se z nich pár a teď soutěží společně. Danielle tvrdí, že když se poznali, Eric na ní působil, jako Casanova, ale je to prý gentleman a těch v New Yorku prý moc není. Eric dodává, že posledně závodil s kamarádem a tentokrát se bojí, že by závod mohl poškodit vztah s jeho přítelkyní.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp413841DUSTIN & KANDICE
Vztah: kamarádky/miss
The Amazing Race 10
Missky, které soutěžily v minulé řadě. Myslí si, že ostatní týmy do toho půjdou naplno, protože všichni soutěžící mají zkušenosti se závodem. Říkají, že jejich působení v tomto závodě pro ně bude něco podobného, jako dávné soupeření se svým učitelem ve škole.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp414267JOHN VITO & JILL
Vztah: bývalý partneři
The Amazing Race 03
Pár ze třetího ročníku. Jill říká, že s Johnem Vito se poznali přes jejího bratra, který zemřel 11. září 2001. John jí prý pomáhal překonat žal a to je dalo dohromady. Prý věděli, že dalším krokem je zasnoubení a svatba, ale přestalo jim to fungovat. V tomto závodě jsou proto, aby se jejich  vztah obnovil a vše bylo stejné, jako dříve.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp413983DAVID & MARY
Vztah: pár
The Amazing Race 10
Pár z Kentucky. Říkají, že závod jim otevřel nové obzory. Mary si teď prý věří mnohem více a ví, že pokud něco chce, může to dokázat. Mary říká, že má pro tento závod odlišnou strategii. S nikým se nechce spojovat a na nikom nechce být závislá, protože takhle hráli posledně a nechtějí vstoupit dvakrát do jedné řeky. Chtějí zvítězit bez pomoci ostatních.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp413683CHARLA & MIRNA
Vztah: sestřenice
The Amazing Race 05
Sestřenice z páté série této soutěže. Charla říká, že je malá a tím přitahuje pozornost lidí, ale po minulém závodě jí  všichni začali brát vážně. Mirna dodává, že teď jsou mnohem silnější a přijely si pro vítězství.
.

TRASA ZÁVODU
The_Amazing_Race_11_map

1. etapa: USA → Ekvádor
2. etapa: Ekvádor → Chile
3. etapa: Chile
4. etapa: Chile → Argentina
5. etapa: Argentina → Mosambik
6. etapa: Mosambik → Tanzanie
7. etapa: Tanzanie → Polsko
8. etapa: Polsko
9. etapa: Polsko → Malajsie
10. etapa: Malajsie → Čína
11. etapa: Čína
12. etapa: Čína → USA
13. etapa: USA

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.