S27 Soutěže

Kliknutím na „zobrazit spoiler“, zobrazíte gif s ukázkou soutěže, opětovným kliknutím na gif, obrázek schováte

1. epizoda

TIC – Šest lidí z kmene běží přes překážky k lodi. Tu odvážou a dopádlují zpět. Na lodi je truhla s díly skládačky. Tři zbývající soukmenovci z nich složí kormidlo. První kmen, který s ním vyvěsí vlajku, získá imunitu.

2. epizoda

RI – Soutěžící pomocí dlouhé tyče přesouvají špulku skrz dráhu. Nahoře ji položí na plošinku a jdou pro další. Celá konstrukce stojí na pružině, což to celé komplikuje. Dotykem je konstrukci možné rozkymácet a špulky mohou spadnout, čímž soutěžící začíná znovu. Vyhrává ten, kdo postaví věž o 10 špulkách

TIC – Jsou k sobě přivázáni tři členové kmene. Ti tlačí v sudu kolegu ke stožárům. U každého stožáru musí člověk ze sudu odvázat pytlík s míčky. Jakmile má kmen čtyři pytlíky, zbývající členové kmene míčky házejí do děr. Kmen, který trefí všech šest děr, vyhravá imunitu.

3. epizoda

RI – Soutěžící skládají hranolky na šikmé plošiny. Přitom se musí vyhýbat tyčím, které mohou celou řadu shodit a museli by začít znova. Úkolem je hranolky postavit tak, aby spadly jako domino a na konci strčily do koule, která rozbije desku.

TIC – Boj jeden proti jednomu, jako v sumu. Pomocí pytlů se soutěžící pokouší vytlačit protivníka do vody. První kmen s pěti body vyhraje imunitu.

4. epizoda

RI – Soutěžící vyběhnou na žebřiny a provlékají klíč lanem. Klíčem odemknou pytel. V něm jsou díly, se kterými složí těžkou skládačku.

TIC – Kmeny plují k bednám, jeden z lodi se potopí, bednu odváže a s ostatními ji dají do lodi. Až jich bude mít kmen pět, postaví z nich schody. Dva lidé pak musí složit skládačku, která dá kmenu kombinaci ke klíči. První kmen, který se spávným klíčem vyvěsí vlajku, vyhraje imunitu.

5.epizoda

RI – Soutěžící rozloží bednu a pomocí prken postaví most, jakmile ho dokončí, zase ho rozeberou a z prken složí skládačku.

TIC – Jeden člen každého kmene sjede skluzavku a cestou sebere kruh. Ten se pak pokusí hodit na stožár. První kdo se trefí, získá bod. První kmen s pěti body vyhrává imunitu.
Odměna – steaky, zelenina, koření a pánev nebo rybářské náčiní

6. epizoda

RI – Soutěžící běhají přes lávku a sbírají pytle s očíslovanými destičkami. Ty pak musí seřadit od 1 do 100.

TIC – Jeden pár z každého kmene poplave ke kleci na dně oceánu. Tam se potopí a otevřou bránu, vyndají past na ryby, doplavou s ní na břeh a jdou další. Jakmile bude mít kmen všechny tři pasti, pomocí dílů uvnitř složí vertikální skládačku. Odměna – piknik = krůta, rostbíf, šunka, sýr, chléb

7.epizoda

RI – Soutěžící odvazují mačetu, se kterou přeseknou lano, čímž spustí pytlík s dílky, pomocí nichž sestaví oheň.

TIC – Čtyři členové kmene jsou k sobě přivázáni za kotníky, dva mají ruce připevněné k cívce. Na povel se z cívky uvolní a pak musí společně přejít přes překážky a posbírat pytle. Poslední soukmenovec pomocí řetězů a koulí z pytlů vytvoří bola. Kmen, který hodí tři bola na cíl jako první, vyhrává imunitu. Odměna – smažená kuřata, kukuřice na klasu, makarony se sýrem, ledový čaj.

8.epizoda

RI – Survivor klasika, soutěžící se snaží udržet na stožáru, co nejdéle to půjde. Dotkne-li se nějaká část těla země, končí.

IIC – Soutěžícím jsou ukazovány symboly, ti je musí pomocí kostky opakovat. Se správnou odpovědí pokračuji, se špatnou končí, poslední vyhrává imunitu. Odměna – žádná

9.epizoda

IIC – Soutěž v pojídání delikates. Probíhá na několik kol, kdo sní delikatesu jako první, postupuje.

IIC – Soutěžící vyrovnávají meč na štítu. Druhou rukou postupně staví mince různé velikosti na rukojeť. Komu mince spadnou, prohrává. Odměna – žádná

10.epizoda

RI – Soutěžící pomocí háku zachytávají tři pytle. V každém pytli je míček. Jakmile mají všechny tři míčky, jedním z nich projdou bludiště.

IIC – Soutěžící stojí na malé plošince a drží se za lano nad vodou. Každých 5minut přehmatávají níž, čímž bude těžší se udržet. Jakmile se neudrží, padají do vody a končí, poslední vyhraje imunitu.
Odměna – hamburgery, hotdogy, hranolky a limonáda.

11.epizoda

RI – Soutěžící vytlačují čtyři barevné kostky z tunelu. Ty pak naskládají tak, aby se neopakovaly barvy na žádné straně.

IIC – Soutěžící drží rukojeť s lanem připevněným ke kbelíku. Uvnitř je 25 procent jejich tělesné váhy. Časem jim začne docházet síla, lano se odvine a kbelík spadne. Poslední vyhrává. Odměna – kdo chce, může soutěž vynechat a najíst se.

12.epizoda

RI – Soutěžící staví z destiček věž. Kdo první dosáhne výšky 2,5 metru vyhrává.

IIC – Soutěžící závodí přes sérii překážek a vyrovnávají míček na tyči. Na konci každé překážky přidávají další část tyče, čímž se to ztíží. Pokud míček spadne, musí se vrátit. V cíli uvolní pomocí míčku klíček, odemknou krabici a pomocí pytlů s pískem shodí devět terčů. První kdo to zvládne vyhraje imunitu. Odměna – zmrzlina

13.epizoda

RII – Soutěžící pomocí klacků a lana skládají tyč. Tyčí seberou tři klíče. Klíči odemknou tři zámky. První dva soutěžící postupují dál.

IIC – Soutěžící plavou a po laně a přes překážky tlačí bójku. Na břehu rozváží pytel s písmeny, pomocí nichž složí klasickou frázi ze hry.

14.epizoda

RI – Soutěžící dají jednu nohu na konec houpačky. Na druhém konci stojí váza, když spadne, soutěžící končí.

IIC – Soutěžící chodí pro dřevěné kvádry, berou je po jednom zpět a dávají na stůl. Pokud jim kvádry spadnou, musí je opět postavit. První, který postaví deset kvádrů, vyhrává imunitu.

FIC – Soutěžící zdolávají řadu překážek a sbírají cestou pytle s puzzle. Dva při jedné cestě. Vyběhnou s nimi nahoru, položí na stůl, sklouznou dolů a seberou další dva. Až jich budou mít šest, složí skládačku. Ta jim pomůže odemknout kombinační zámek. Kdo první vyvěsí vlajku, vyhrává iminutu.

Legenda
RI – soutěž na redemption island (můžete hlasovat až pro tři soutěže!)
TIC – kmenová soutěž
IIC – individuální soutěž
FIC – finálová soutěž (pro tu se nehlasuje, bývá největší, velkolepá atd… v budoucnu si uděláme anketu pouze FIC ze všech sérií)

HLASOVÁNÍ SKONČILO

3 nejoblíbenější RI soutěž 27.série

 • 7.epizoda (8%, 17 Votes)
 • 2.epizoda (13%, 26 Votes)
 • 13.epizoda (2%, 4 Votes)
 • 12.epizoda (6%, 13 Votes)
 • 14.epizoda (16%, 32 Votes)
 • 10.epizoda (7%, 15 Votes)
 • 11.epizoda (8%, 17 Votes)
 • 5.epizoda (4%, 9 Votes)
 • 6.epizoda (2%, 5 Votes)
 • 3.epizoda (8%, 17 Votes)
 • 4.epizoda (7%, 14 Votes)
 • 8.epizoda (16%, 33 Votes)

Počet hlasujících: 95

Nejoblíbenější TIC soutěž 27.série

 • 4.epizoda (8%, 7 Votes)
 • 6.epizoda (15%, 13 Votes)
 • 1.epizoda (13%, 11 Votes)
 • 5.epizoda (5%, 4 Votes)
 • 2.epizoda (3%, 3 Votes)
 • 7.epizoda (13%, 11 Votes)
 • 3.epizoda (44%, 39 Votes)

Počet hlasujících: 88

Nejoblíbenější IIC soutěž 27.série

 • 9.epizoda 1 (7%, 6 Votes)
 • 10.epizoda (8%, 7 Votes)
 • 9.epizoda 2 (0%, 0 Votes)
 • 11.epizoda (6%, 5 Votes)
 • 14.epizoda (52%, 46 Votes)
 • 13.epizoda (17%, 15 Votes)
 • 12.epizoda (10%, 9 Votes)
 • 8.epizoda (1%, 1 Votes)

Počet hlasujících: 89

Rendy

Rendy

10 Comments

 1. miky253

  Souhlasím, s tím, že nejlepší IIC byla ta úplně poslední a že nejlepší TIC byla ze 3. epizody, ale nesouhlasím s tím, že by nejlepší RIC byla ta z 8. epizody, protože mi nepřijde férová.
  A jinak díky za hezké ankety a krásné gify 🙂

 2. soonrich

  mám nejradši co nejsložitější soutěže, jak na fyzičku, tak i na přemýšlení, takže rozhodně FIC 14 epizoda…. z kmenových asi ta poslední ze sedmé epizody

 3. Mne sa nepáčila ani jedna súťaž, takže odmietam hlasovať a podieľať sa na tomto 😀

 4. Lamik.lamity Lamik.lamity

  2. epizoda na RI má zatím nejvíc hlasů asi jen díky tomu, že tam vypadl Rupert 😀

 5. MITKO

  a inač , super efekty

 6. Assassino

  Hele co si vlastně vzali rybářský náčiní nebo ty susešnky a tyhle pičovinky ? Já si nejsem jistý jestli to pak vubec v tom díle bylo.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.