Face Off S03

Face Off S03

Třetí série show Face Off, nebojím se ji označit za přelomovou, přinesla mnoho zásadních změn. Tou první byla náhrada jednoho z porotců, Patricka Tatopoulose, který se musel věnovat jiným pracovním povinnostem. Novou posilou poroty se stal designer Neville Page, jehož práci jsme mohli vidět ve filmech Watchmen, Star Trek, TRON: Legacy nebo Avatar. Počet soutěžících poklesl zpět na 12. Koukáte se na společnou fotku a vidíte jen 11 soutěžících? Počítáte správně. Do hry nastoupila soutěžní dvanáctka, co přesně se stalo s dotyčným, který byl následně vyretušován pryč z fotky, zjistíte, pokud si sérii stáhnete. Poprvé se proti sobě také postavili rodinní příslušníci – dvojčata Derek a Eric. Bylo jejich bratrské pouto silnější než touha po výhře? Nebo se dokázali odpoutat od svého původu a bojovali jen sami za sebe?

V případě některých soutěží byli nově účastníci motivováni peněžní odměnou pro toho nejlepšího ve výši 5000 $. Tečkou na závěr byl kontroverzní twist, který se už v budoucnu neopakoval.

Tato série byla stylově zakončena o Halloweenu 2012. Vítěz si odnesl peněžitou cenu 100 000 $, Toyotu Prius v a příležitost přednášet na Make Up for Ever Academies v New Yorku a Paříži.

Soutěžící se museli poprat s novými náročnými výzvami. Určitě vás zaujmou témata jako Alice in Zombieland, vytvoření cyborga z materiálu dostupného na skládce, čínský rok draka, nové komiksové duo, soutěž ve stylu Star Wars nebo masky pirátů, kteří by dokonale zapadli do filmu Pirates of Caribbean.

season3

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.