S28 Soutěže

Kliknutím na „zobrazit spoiler“, zobrazíte gif s ukázkou soutěže, opětovným kliknutím na gif, obrázek schováte

1.epizoda

ICH – Kmeny manévrují s kárkou přes překážkovou dráhu. Z každé věže seberou klíč, odemknou jím truhlu, umístí ji na kárku a jedou dál. Jakmile budou mít všechny tři truhly, musí kárku rozebrat, prostrkat ji zátarasem a zase ji složit a dostrkat ji do cíle. Tam dva lidé vyndají z truhel dílky a složí z nich obří skládačku. První dva kmeny vyhrávají imunitu.

ICH – Všechny kmeny doplavou k bambusové kleci, všichni přes klec přelezou a skočí do ní. Ve vodě najdou tři velké pasti na ryby. Pak odvážou dveře klece a protlačí pasti skrz. Doplavou s nimi ke břehu, kde jeden člen použije dílky z pastí a složí těžkou rybí skládačku. První dva kmeny vyhrávají imunitu.

2.epizoda

ICH – Soutěžící kbelíkem naberou vodu z oceánu. Pak si postupně předají vodu od jednoho trosečníka k dalšímu až do velkého kbelíku. Až se kbelík naplní, převrhne houpačku a ta vypustí kouli. Dva trosečníci pak kouli promanévrují skrz labyrint. První dva kmeny vyhrávají imunitu.

3.epizoda

RCH – jeden soutěžící je navigátor, ostatní z kmene mají pásky přes oči. Jen za pomocí slovních příkazů navigátor navede dva členy kmene, aby nejdříve posbírali pět předmětů. Každý předmět který najdete, přinesete a vyzvednete k navigátorovi. Až bude mít kmen všechny předměty, navigátor je pošle pro poslední předmět, kmenovou vlajku. Odměnu vyhrávají první dva kmeny, které dopraví vlajku k navigátorovi.

ICH – soutěžící se potopí a uvolní bójku, až se jim to povede, přinesou ji a půjde další. Až budou mít všech 5 bójek, budou je házet do koše. První dva kmeny se všemi vhozenými bójkami vyhrávají imunitu.

4.epizoda

RCH – jeden trosečník se drží kůlu, dva další se jej snaží sundat a pak jej musí přetáhnout přes cíl. První kmen, který přetáhne protivníka přes cíl dostane bod. První tým s dvěma body vyhraje imunitu.

ICH – kmeny použijí beranidlo a rozbijí jím dvě stěny, pak beranidlo zasadí do hlavolamu. Kmen, který jako první protáhne beranidlo hlavolamem a rozezvučí gong, vyhrává imunitu.

5.epizoda

RCH – trosečníci bojují jeden proti jednomu. Oba drží sošku. Cílem je srazit protivníkovi sošku dříve, než on srazí tu vaši. Když se jim to povede, získají bod. První kmen se 4 body vyhrává.

ICH – trosečníci složí dřevěné sloupky do schodiště, projdou bambusovým bludištěm, sklouznou se a jeden z kmene proplete klíč provazovým bludištěm. Klíčem odemkne mačetu. Mačetou uvolní dílky skládačky. Dva členové kmene pak složí skládačku, ta ukáže tři čísla k číselnému zámku. Kmen, který první odemkne číselný zámek a uvolní vlajku, vyhrává imunitu.

6.epizoda

RCH – nebyla, proběhlo sloučení kmenů

IICH – trosečníci balancují na trojúhelníkových plošinách, které plují na vodě. Stojí na velmi úzkých opěrkách. Pravidelně se posunují výš, čímž se to stěžuje. Když spadnou, jsou venku ze soutěže, poslední vyhrává individuální imunitu.

7.epizoda

RCH – trosečníci jsou rozděleni do dvou týmu. Startují z plošiny, odkud pokračují přes několik překážek. Až se dostanou k truhle, odtáhnou ji k věži. Pak na věž vyšplhají a vytáhnou nahoru i truhlu. Dva členové týmu pak složí skládačku. První tým vyhrává odměnu.
Odměna – Outback Steakhouse, na dřevu grilovaný steak, pečené brambory, plus koktejl (ananasová margarita), dezert (pečené marshmallow a mini mléčné koktejly).

IICH – trosečníci balancují na špičkách. Mezi hlavou a rámem drží špalek. Čím déle budou stát, tím více se jejich nohy unaví. Hrají do doby, než to nohy nevydrží a špalek nespadne. Poslední vyhrává imunitu.

8.epizoda

RCH – trosečníci se rozdělí na tři týmy o třech lidech. Pak prohodí provaz kruhem, čímž vypustí pytle s pískem. Ty prohází co nejdále síťovým tunelem. Až je všechny dostanou na druhou stranu tunelu, jeden z týmu pytle odhází přes trampolínu tak, aby přistály v koších. První tým, který jako první umístí do každého koše jeden pytel, vyhrává odměnu.
Odměna: sprcha se šamponem a mýdlem, masáž, oběd (kuřecí a jarní závitky, koktejl)

IICH – trosečníkům jsou ukazovány barevné destičky, ti je musí ve stejném pořadí znovu sestavit. Když to zvládnou, zůstávají ve hře. Když to zkazí, jsou ze hry. Poslední získává imunitu.

9.epizoda

RCH – trosečníci jsou rozděleni do dvou čtyřčlenných týmů. Pádlují sbírat pádla, až je budou mít všechny, dva členové týmu je použijí k rozluštění hádanky.
Odměna – výlet do palauských jeskyní, grilovaný oběd (kuře, žebírka, bramborový salát, čokoládové sušenky)

IICH – trosečníci stojí na trámu, zatímco udržují míc na plošince. V pravidelných intervalech se posunují na užší část trámu a posouvají ruce níže po rukojeti, to ztěžuje balancování míčku. Pokud jim spadne míček, nebo spadnou z trámu, jsou venku ze hry. Poslední vyhrává imunitu.

10.epizoda

RCH – klasická aukce o jídlo 🙂

IICH – trosečníci tahají pytle z písku, až budou mít všech pět pytlů, vyndají z nich míčky. Ty pak provedou bludištěm. První kdo provede všech 5 míčků bludištěm, vyhrává imunitu.

11.epizoda

RCH – trosečníci se rozdělí na dva týmy o třech lidech. Pak poběží házet pytle s pískem, dokud jeden tým úplně nezničí soupeřovu stěnu. Pak jeden člen z každého týmu znovu postaví vlastní stěnu. První vyhrává odměnu.
Odměna: výlet do místní základní školy, jako vyslanec dobré vůle, předá školní potřeby, jídlo (hamburgery a hot dogy)

IICH – trosečníci běhají počítat položky, které budou na šesti rozdílných stanovištích. Čísla použijí k otevření číselného zámku. Pokud za zámek zatáhnou a neuhodnou, musí běžet počítat znovu. První osoba, která odemkne zámek a rozbije dlaždici, vyhrává imunitu.

12.epizoda

RCH – trosečníci se vrhnou do nádrže s bahnem a nanesou na sebe bahno, pak doběhnou ke kbelíku a bahno dají do něj. Bahno se nesmí nijak přenášet. Trosečník s největším množstvím bláta ve kbelíku, vyhraje odměnu.
Odměna: dovážka pizzy do tábora

IICH – trosečníci musí nejdříve rozvázat provaz a uvolnit klíč. Tím klíčem odemknou příčky a s těmi sestaví žebřík, poté z prken sestaví schodiště. Až se dostanou na vrchol, vyřeší posuvné puzzle. První získává imunitu.

13.epizoda

IICH – trosečníci stojí na kůlu v oceánu, kbelíkem budou nabírat vodu. Vodu nalijí do trubky a tím si budou přibližovat klíč. Až budou mít klíč, poplavou ke břehu. Tam odemknou dílky a z nich sestaví skládačku. První osoba vyhrává imunitu.

FICH – trosečníci poběží bludištěm s turnikety, některé se točí, některé ne. Po cestě sbírají pět medailonů, medailony použijí k otevření truhly. V truhle jsou ozubená kola. Když je správně umístí, roztočí se a uvolní vlajku. První vyhrává imunitu.

NYNÍ HLASUJTE O SVOU NEJOBLÍBENĚJŠÍ SOUTĚŽ

Legenda
ICH – kmenová soutěž o imunitu
IICH – individuální soutěž o imunitu
RCH – soutěž o odměnu
FICH – finálová soutěž (pro tu se nehlasuje, bývá největší, velkolepá atd… v budoucnu si uděláme anketu pouze FICH ze všech sérií)

Rendy

Rendy

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.