TAR US S30

stahuj diskuze

.

.

V pořadí 30. série The Amazing Race se natáčela mezi 1. a 24. říjnem 2017. Úvodní epizoda se na televizních obrazovkách objevila 3. ledna 2018. Jak už je tradicí, na závod kolem světa s hlavní cenou 1 milion dolarů se opět vydalo 11 dvoučlenných týmů. Během této série navštíví soutěžící celkem 21 měst v 10 různých zemích a urazí 47 000 kilometrů.

TÝMY
CEDRIC & SHAWN
#TeamSlamDunk
Vztah: přátelé
Prátelé Cedric a Shawn jsou NBA hráči v důchodu. Kromě toho, že mají v plánu vyhrát 1 milion dolarů Cedric doufá, že i po závodě zůstanou se Shawnem přátelé.
.

HENRY & EVAN
#TeamYale
Vztah: pár
Henry se se svou přítelkyní Evan seznámil na Yale. Přestože jsou spolu pouze rok a půl, oba se shodují, že je jejich vztah vážný. Během závodu se o sobě chtějí dozvědět víc.
.

CODY & JESSICA
#TeamBigBrother
Vztah: pár
Cody a Jessica se seznámili v reality show Big Brother, kde se do sebe zamilovali. Zatím co Cody nemá strach z ničeho, Jessica se bojí, že se někde ztratí.
.

KRISTI & JEN
#TeamExtreme
Vztah: kamarádky
Bývalé profesionální lyžařky Kristi a Jen dnes už nezávodí. Obě ale u sportu zůstaly a v současnosti působí jako trenérky a mentorky. Od TAR očekávají, že opět zažehne jejich soutěživého ducha..

ERIC & DANIEL
#TheFirefighters
Vztah: dvojčata
Oba bratři z Louisiany jsou hasiči/záchranáři. Jsou zvyklý spolupracovat v krizových situacích a doufají, že právě to jim závod kolem světa pomůže vyhrát.
.

DESSIE & KAYLA
#TheRingGirls
Vztah: kamarádky
Ani jedna z kamarádek neměří více než 170 cm, přesto se obě živí modelky. Obě se těší, že poznají různé kultury. Kayla chce hlavně vyzkoušet nejrůznější pokrmy z různých koutů světa.
.

JOEY & TIM
#TeamChomp
Vztah: přátelé
Joey a Tim byli vždy soupeři. Na soutěžích jedlíků se pravidelně předhání, kdo toho sní víc. Nyní spojili síly, aby zjistili, jak jim půjde spolupráce.
.

APRIL & SARAH
#TeamGoatYoga
Vztah: kamarádky
Kamarádky z Arizony April a Sarah společně založily „Arizona Goat Yoga“, kde jako instruktorky vyučují jógu s kozami, pořádají kurzy pro děti a tearpie.
.

TREVOR & CHRIS
#TeamWellStrung
Vztah: pár
Trevor a Chris už 5 let hrají ve smyčcovém kvartetu Well Strung, které kombinuje klasickou hudbu se současným popem.

.

LUCAS & BRITTANY
#TeamOceanRescue
Vztah: pár
Pár mořských záchranářů Lucas a Brittany je spolu už 9 let. Výhra by v jejich případě zajistila krásnou svatbu a renovaci domu.
.

ALEX & CONOR
#TeamIndyCar
Vztah: přátelé
Alex a Conor jsou závodníci ve formulích z Indianapolis. Oba vyhledávají adrenalinové zážitky i mimo závodní dráhu a od závodu očekávají, že jim takové přinese.
.

.

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.