TAR US S16

10

stahuj                                                                  diskuze

16. série se vysílala od 14. února do 9. května 2010, týmy ovšem odstartovaly už 28. listopadu 2009. Vítězný tým, který urazil více než 40.000 mil (asi 64.000 km), procestoval 5 kontinentů, navštívil 9 zemí a viděl 24 měst, doběhl do cíle 20. prosince 2009.
V 16-té sérii není nouze o vyrovnané etapy, rivalitu mezi týmy a podrazy, zkrátka závod, jak má být!

TÝMY
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp420902MONIQUE & SHAWNE
Vztah: kamarádky
Dvě nejlepší kamarádky a zároveň obě advokátky. Jsou prý pracující mámy, které to zvládají. Jsou prý silné, citově stabilní, schopné a celkově v dobré kondici. Jsou naprosto rozhodnuté dojít si až do konce pro vítězství v celém závodě.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp420551JET & CORD
Vztah: bratři
Oba dva jsou kovbojové a oba vyhráli pět světových titulů v jízdě na býkovi. Tvrdí, že v závodě je může čekat pár znepokojivých věcí, ale když prý člověk vleze na 846 kg býka, je to také trochu znepokojivé. Oboum dvoum je cizí podrazáctví a jednají rovně, proto chtějí závod projít se ctí a slušností.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp420743JODY & SHANNON
Vztah: babička a vnučka
Babička a vnučka, které jsou obě triatlonistky.
Jody se chlubí, že člověk může být i v 71 letech atlet a ona jím rozhodně je. Má za sebou 15 triatlonů a tři půlmaratony a údajně se moc těší, že lidem ukáže, co dokáže bývalý pecivál.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp421142DAN & JORDAN
Vztah: bratři
Dan říká, že si jsou s bratrem hodně podobní, ale zároveň hodně odlišní. Jordan dodává, že on je gay a bratr…, ten gay není. Nehodlá prý tajit svojí orientaci a ironicky podotkne, že být gay je to nejlepší. Dan říká, že do soutěže šel jenom proto, aby svému bratrovi splnil celoživotní sen, protože ten chce soutěžit v TAR od svého dětství. Dana tento závod výrazněji nevzrušuje.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp420666STEVE & ALLIE
Vztah: otec a dcera
Steve vypráví o tom, jak je trenérem baseballu a před dvěma lety vyhrál Světovou sérii. V baseballu je údajně člověk na cestách sedm měsíců v roce a proto nemá moc čas na svojí dceru Allie.
Chtějí společně zažít něco, za čím by se později poohlédli a řekli si „Wow, něco jsme dokázali“.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp420819BRENT & CAITE
Vztah: pár
Pár manekýnů z Jižní Karolíny. Caite vypráví, jak jsou společně s Brentem modelové. Seznámili se před třemi lety, krátce po její maturitě. Brent jí prý chápal mnohem víc než kterýkoliv jiný kluk. V roce 2007 soutěžila v Miss Teen a pokazila poslední otázku, mluvila dříve, než myslela a z její odpovědi se stala senzace na youtube. V tomto závodě je hlavně proto, aby smazala svůj cejch hlupačky. Brent pouze dodává, že poznámky k její osobě si Caite vůbec nezaslouží.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp421303JOE & HEIDI
Vztah: manželé
Manželé a rodiče z El Segunda v Kalifornii. Joe o sobě domýšlivě tvrdí, že v jejich týmu je „Velký Joe“, který vede útok a udává směr.
Heidi dodává, že její manžel je hrozně konfrontační a pár lidí už určitě pěkně naštval. Oba dva prý vědí, že Joe bude v týmu rozhodně problémový a nebude to s ním lehké.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp420974LOUIE & MICHAEL
Vztah: přátelé
Tajní detektivové z Rhode Islandu. Michael vypráví, jak se jako detektivové dokázali přizpůsobit každé situaci. Jeden den mají na starost milionáře, druhý feťáka.
Louie ho hrdě doplňuje a říká, že mají co dočinění s drogovými dealery, s odpadem společnosti. Nechtějí prý machrovat, ale určitě vyhrají.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp421394CAROL & BRANDY
Vztah: pár
Carol říká, že rozhodně vyhrají, pokud bude za úkol hledat nejbližší obchod Louise Vuittona. Naráží tak na svojí přítelkyni Brandy, která přiznává, že je trochu rozmazlená. Carol říká, že s ní má spoustu práce a rozmazlená je festově. Milion dolarů pro vítěze rozhodně chtějí vyhrát, aby měly na notnou dávku svého oblíbeného luxusu.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp421215JORDAN & JEFF
Vztah: pár
Pár, který udržuje vztah na dálku. Jordan vypráví, jak společně s Jeffem strávili hezkých pár dní v soutěži Big Brother. Tam se seznámili a později dali dokupy.
Jordan nakonec tuto soutěž vyhrála a tak je v The Amazing Race pouze pro zážitky. Jeff doplňuje, že jsou spolu skoro každý víkend a zatím jim to klape, takže uvidí co jim přinese závod.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp421070DANA & ADRIAN
Vztah: manželé
Manželé, kteří spolu žijí už 17 let a jsou láskou ze střední školy. Dana vypráví, jak si společně hodně užili. Měli velké finanční potíže díky Adrianově špatné investici. Ten vrazil všechny rodinné peníze do podniku, který nevyšel. S touto hroznou zkušeností chtějí vyrazit společně do závodu, protože je dle jejich slov už nic horšího potkat nemůže.

TRASA ZÁVODU
The_Amazing_Race_16_Map
1. etapa: USA → Chile
2. etapa: Chile
3. etapa: Chile → Argentina
4. etapa: Argentina → Německo
5. etapa: Německo → Francie
6. etapa: Francie
7. etapa: Francie → Seychely
8. etapa: Seychely → Malajsie
9. etapa: Malajsie → Singapur
10. etapa: Singapur → Čína
11. etapa: Čína
12. etapa: Čína → USA

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.