TAR US S02

Podruhé vyrazily týmy na závod kolem světa 7. ledna a vítězný tým dorazil na finálovou podložku 3. února 2002. Na televizní obrazovky se pak série dostala hned v březnu. Závod byl rozdělen do 11 etap. Týmy procestovaly 5 kontinentů, navštívily 8 zemí, zavítaly do 27-mi měst a urazily více než 52.000 mil (asi 84.000 km).

stahuj                                                                  diskuze

TÝMY
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp40365BLAKE & PAIGE
Vztah: sourozenci
Sourozenecká dvojce z Texasu. Paige říká, že spolu s bratrem tvoří dokonalý tým, protože se oba skvěle znají a dobře si uvědomují svoje slabé a silné stránky. Blake je v pohodě a říká, že jediné čeho se bojí je fakt, že by skončil druhý.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp40445HOPE & NORM
Vztah: manželé
Jsou manželé už patnáct let a pochází z Tennessee. Této soutěže se údajně zúčastní pouze díky svým chlapcům. Jsou prý naprosto normální rodina a lidé a se životem zápasí společně už spoustu let.

.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp40532OSWALD & DANNY
Vztah: přátelé
Nejlepší přátelé z Miami Beach. Oswald: „do této soutěže jsme se přihlásili proto, že jsme jednoduše úžasní“… jsou prý skvělí parťáci a spolupachatelé a jediné čeho se bojí je společná jízda autobusem, protože: „7up se pije těžko, pokud jste si už zvykli na Šampaňské“.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp40951PEGGY & CLAIRE
Vztah: kamarádky
Šedesátnice z jižní Karolíny, které milují turistiku a pohyb. Samy sebe pojmenovaly na tým „staré báby“ a hodlají v závodě bojovat za všechny důchodce na planetě. Nejsou už nejmladší, ale jejich chuť po vítězství je stále velká.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp41008GARY & DAVE
Vztah: (ne)přátelé
Bývalí spolubydlící z New Yorku. Jsou prý největší nepřátelé protože každý z nich je schopen zabít toho druhého. Prý se pořád hádají, ale hluboko pod kůží se respektují a rozumí si. Použijí všechny dostupné prostředky, aby celý závod vyhráli.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp41136SHOLA & DOYIN
Vztah: dvojčata
Jednovaječná dvojčata z Alabamy, oba vystudovali psychologii. Stačí aby se na sebe podívali a hned vědí na co ten druhý myslí. Všichni od nich prý budou očekávat velké věci a skvělou týmovou práci a oni doufají, že je nezklamou.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp41083MARY & PEACH
Vztah: sestry
Rozvedená atletka a její sestra – nejmladší ze sedmi dětí. Peach popisuje, jak její starší sestra má vždy pravdu a vše pod kontrolou, ona tedy bude dělat to, co sestra přikáže. Ta dodává, že o její sestru se pořád někdo staral a s tím už musí být konec. Peach chce všem lidem a rodině dokázat, že tento závod zvládne.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp40626TARA & WIL
Vztah: manželé
Manželský pár z Los Angeles, který ovšem žije v odloučení a oba přemýšlí jak dál. Tara si není jistá zda jim to v této soutěži bude klapat, protože se často hádají a nerozumí si. Wil naopak optimisticky tvrdí, že pokud se osvědčí jako soutěžní tým, ještě k sobě můžou najít cestu.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp40820CHRIS & ALEX
Vztah: nejlepší přátelé
Kamarádi z Bostonu, kteří jsou nejlepší přátelé už od dětství. Oba se prý znají už od školy, jsou velmi soutěživí a chtějí všechno vyhrát, všechny ostatní hodlají nakopat do zadku.

.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp40736DEIDRE & HILLARY
Vztah: matka a dcera
Opatrná matka a odvážná dcera, kterou po většinu času vychovával spíše otec. Hillary hodlá v závodě pořádně máknout a bude jednat rychle a její máma bude muset držet krok. Deidre se cítí dopředu podceněná a hodlá všechny překvapit.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp40883CYNDI & RUSSELL
Vztah: manželé
Školní láska, která vyústila v manželství, dnes slouží oba ve stejném kostele jako duchovní. Prý mají duchovní výhodu a budou se v závodě často modlit. Nehodlají prý Boha využít pro zpomalení soupeřů, ale pro vlastní úspěšnost.

.

TRASA ZÁVODU
The_Amazing_Race_2_map

1. etapa: USA → Brazílie
2. etapa: Brazílie
3. etapa: Brazílie → Jižní Afrika
4. etapa: Jižní Afrika → Namibie
5. etapa: Namibie → Thajsko
6. etapa: Thajsko
7. etapa: Thajsko → Čína
8. etapa: Čína → Austrálie
9. etapa: Austrálie
10. etapa: Austrálie → Nový Zéland
11. etapa: Nový Zéland
12.etapa: Nový Zéland → USA
13. etapa: USA

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.