Australian Survivor 2022 – Blood vs. Water

Již zítra se na naše obrazovky opět vrátí další série australského Survivora. Pojďme si tedy tradičně shrnout všechny informace a představit si profily soutěžících.

AUSTRALIAN SURVIVOR 2022 – BLOOD VS. WATER

Sedmá novodobá série australského Survivora bude mít premiéru v pondělí 31. ledna 2022, opět na televizní stanici Network 10. Po předcházející sérii Brains vs. Brawn nás čeká další téma známé z amerického Survivora, a to sice Blood vs. Water (Krev vs. Voda). Jak již název napovídá, soutěžící do hry vstupují se svými blízkými. Natáčení kvůli koronavirovým omezením opět probíhalo na domácí půdě, tentokrát však v regionu Charters Towers v australském Queenslandu, a to ve dnech 7. října až 22. listopadu loňského roku. Do hry vstoupí 12 párů nových trosečníků i navrátilců a jejich blízkých, kteří spolu budou po dobu 47 dnů soupeřit o titul Posledního trosečníka a výhru 500 tisíc australských dolarů. Celou sérii bude opět moderovat „australský Jeff Probst“, Jonathan LaPaglia.

 

KMENY A SOUTĚŽÍCÍ

Do hry tentokrát vstupuje 12 párů trosečníků a jejich blízkých, kteří se samozřejmě rozdělí do kmenů proti sobě. Kmen Blood (Krev) ponese červenou barvu, kmen Water (Voda) bude mít barvu modrou. Zajímavostí také je, že se v australské sérii již podruhé objeví hvězda americké verze – tentokrát to bude sama královna Survivoru a první dvojnásobná vítězka, Sandra Diaz-Twine. Nejprve si pojďme krátce představit jednotlivé páry a jejich příbuzenské vztahy, následně se podíváme na rozdělení kmenů a profily všech soutěžících.


ALEX & JAY
Vztah: kamarádi a „švagři“

 

AMY & KHANH
Vztah: sourozenci

 

ANDY & KATE
Vztah: sourozenci

 

BEN & SHAYELLE
Vztah: partneři

 

CHRISSY & CROC
Vztah: švagr a švagrová

 

DAVID & BRIANA
Vztah: otec a dcera

 

JESSE & JORDIE
Vztah: bratři

 

JORDAN & JOSH
Vztah: bratranci

 

KJ & SOPHIE
Vztah: sestry

 

MARK & SAM
Vztah: manželé

 

MEL & MICHELLE
Vztah: sestry a identická dvojčata

 

SANDRA & NINA
Vztah: matka a dcera

 


 

AMY

Jméno: Amy Ong
Věk: 24 let
Povolání: kosmetička
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: sestra Khanha

Amy a Khanh chtějí svůj blízký vztah prozkoumat pořádně zblízka. Okouzlující a odzbrojující Amy dlouho žila v bratrově stínu a nyní se chce konečně proslavit sama. Khanh, který se objevil v desáté a dvanácté sérii MasterChef Australia, naopak touží po výhře titulu Posledního trosečníka.

Jak ráda trávíš volný čas? Chodím ven do přírody, trávím čas s rodinou a přáteli, vyrábím keramiku, zajdu si na pár drinků a zatančit si, hraju si s koťátky a dělám spoustu dalších různých věcí, jako třeba velké nákupy v obchodech typu Kmart nebo Bunnings [Bunnings Warehouse je australský řetězec hobbymarketů – pozn. překl.].

Na co se těšíš nejvíce? Na celou tu zkušenost a všechny zážitky. Budu hrát nejlepší hru na světě se svým bratrem a při tom potkám spoustu nových a úžasných lidí.

 

BEN

Jméno: Ben Watson
Věk: 33 let
Povolání: obchodník, fotograf
Bydliště: Queensland
Příbuzenský vztah: partner Shayelle

Partneři Ben a Shayelle si uvědomují, že mít sebe navzájem v Survivoru bude nedocenitelné, zejména v těch těžších chvílích.
Ben se svými 193 centimetry vyčnívá z každého davu a má touhu vyhrávat. Doufá, že bude zvířetem v soutěžích, ale zároveň mu bude kmen důvěřovat.

Co bude ve hře tvou silnou stránkou? Má touha dostat se ve hře až na vrchol. Mám nutkání, schopnosti i sílu odstrčit každého, kdo mi bude stát v cestě.

Vstupujete do hry s nějakou společnou taktikou? Oba budeme hrát svou vlastní hru. Jelikož však nevíme, co nás v Survivoru čeká, určitě se rádi přizpůsobíme jakékoliv části hry.

 

CROC

Jméno: Michael „Croc“ Crocker
Věk: 41 let
Povolání: bývalý hráč NRL [National Rugby League, národní liga v rugby league – pozn. překl.]
Bydliště: Queensland
Příbuzenský vztah: švagr Chrissy

I když Chrissy nemá se Survivorem tolik zkušeností, vstupuje do hry s Crocem, aby mu splnila sen. Crocovy silné stránky budou jeho pozorovací schopnosti, stejně jako hrubá fyzická síla. Vybuduje si upřímné mezilidské vztahy a přijde na to, co ostatní motivuje a jak se chovají. Až přijde ten správný čas, podnikne velké tahy a zbaví se největších hrozeb.

Čeho se v Survivoru nejvíce bojíš? Bojím se neúspěchu – že fyzicky i takticky nenaplním svá vlastní očekávání.

Co od tebe ostatní nebudou čekat? Že jsem tak pragmatický, trpělivý a laskavý. V jádru jsem takový plyšový medvídek.

 

DAVID

Jméno: David Goodchild
Věk: 51 let
Povolání: projektový manažer
Bydliště: Queensland
Příbuzenský vztah: otec Briany

David bude soutěžit o titul Posledního trosečníka společně s dcerou Brianou. Briana tvrdí, že její táta je drtič lebek a bude určovat pravidla, zatímco ona bude ostatní bavit a hrát sociální hru.
David jakožto projektový manažer ve stavební firmě o sobě dobře ví, že umí takticky přemýšlet. Věří, že vždy nejprve prozkoumá terén, pak se přizpůsobí a v případě potřeby učiní nemilosrdná rozhodnutí.
Survivor je hlavně Brianin sen, ale David se ho také moc rád zúčastní. „Do toho snu mě úplně vtáhla a já jsem natěšený. Všechny tam zničíme, protože máme silný vztah. Jsme oba cílevědomí a nelítostní.“

Které jídlo nebo požitky ti budou chybět nejvíce? Kvalitní červené víno a dobře uzrálý plísňový sýr, káva a mandlové croissanty. Z požitků mi budou chybět masáže, horká sprcha a peeling obličeje i celého těla.

Co od tebe ostatní nebudou čekat? Nikdo ode mě nebude očekávat tu nemilosrdnost. Jsem hodný člověk, ale nesnáším zrady a prohry.

 

JAY

Jméno: Jay Bruno
Věk: 34 let
Povolání: bubeník
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: kamarád a „švagr“ Alexe

Alex a Jay se poznali, když Jay začal chodit s Alexovou sestrou [Sam Frost, australská herečka a mediální hvězda, která vyhrála druhou sérii australské verze seznamovací reality show The Bachelor Australia a později byla hlavní hvězdou první australské série The Bachelorette – pozn. překl.]. Tato dvojice přátel nyní podrobí svůj vlastní vztah výjimečné zkoušce.
Alex je superfanouškem hry, ale chce hrát nenápadně a podnikat tajné tahy. Jay je naopak uvolněnější, ale zároveň i odhodlaný a soupeřivý.
Jay tvrdí: „Naší taktikou není splynout s davem, ale plout s proudem. Nikdy nevíte, co se stane, kdo tam bude a kdo bude držet s vámi.“

Na co se těšíš nejvíce? Nejvíc se těším na to, že si zkusím život bez technologií.

 

JESSE

Jméno: Jesse Hansen
Věk: 22 let
Povolání: triatlonista
Bydliště: Canberra, Teritorium hlavního města Austrálie
Příbuzenský vztah: bratr Jordieho

Jesse má pevné pouto se svým starším bratrem Jordiem. I když oba tvrdí, že jsou naprosté protiklady, chtějí se stát dokonalým týmem.
Jesse má rád všechno, co mu poskytuje výzvy, a klidně kvůli tomu překoná jakékoliv fyzické nebo psychické hranice. Jako budoucí profesionální triatlonista je zvyklý na intenzivní vytrvalostní tréninky a dokonce si v bolesti i libuje. I když má sklony k drzosti, nebere neúspěch na lehkou váhu.

Co bude ve hře tvou silnou stránkou? Má schopnost soustředit se na cíl, dostat se na konec a neztrácet čas s maličkostmi.

Máš v plánu podnikat velké tahy? Ano, ale nejspíš ne hned ze začátku. Chci hrát sám za sebe a nebýt jen do počtu.

 

JORDAN

Jméno: Jordan Schmidt
Věk: 29 let
Povolání: osobní trenér
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: bratranec Joshe

Jordan bude hrát se svým bratrancem Joshem a z této dvojice je to právě on, kdo do všeho skáče po hlavě. I když jsou Jordan s Joshem jen bratranci, oba tvrdí, že mají bližší vztah než většina sourozenců.
Jordan je připravený překonávat své fyzické i psychické hranice hned od okamžiku, kdy se postaví na rohožku, a chce poznat, z jakého je těsta.

Trénoval jsi před hrou nějak nebo jsi něco plánoval? Koupil jsem si křesadlo a učil jsem se základy rozdělávání ohně. Také jsem se naučil vázat základní uzly.

Myslíš, že vás tento zážitek sblíží? Je to naše společná zkušenost. Dostat se do hry je obrovské štěstí, natož se tam dostat i s bratrancem. Je to pro nás zábava, nebudeme to brát moc vážně.

 

KATE

Jméno: Kate Tatham
Věk: 46 let
Povolání: matka v domácnosti
Bydliště: Queensland
Příbuzenský vztah: sestra Andyho

Andy se přihlásil do australského Survivora, konkrétně do série Šampioni vs. Aspiranti II (2019), právě na popud své sestry Kate. Nyní má nejen on šanci na vykoupení, ale zároveň i Kate doufá, že ve hře zanechá svou stopu.
Kate je laskavá, obětavá a je zvyklá dělat všechno pro svou rodinu. Nyní však chce udělat něco pro sebe a je odhodlaná udělat vše pro to, aby její první hra stála za to.

Jaký máš v Survivoru herní plán? Myslím, že mám v plánu právě žádný plán nemít. Doufám, že mě na konec hry dovede má schopnost být ve svém každodenním myšlení flexibilní a přizpůsobivá.

Myslíš, že vás tento zážitek sblíží? Určitě ano. Pro mé děti to bude doživotní dávka vzpomínek a hovorů u vánočního oběda. Chci se dostat do prostředí, které bude výzvou pro všechny aspekty mé osobnosti! A nemůžu se dočkat.

 

MICHELLE

Jméno: Michelle Chiang
Věk: 33 let
Povolání: řečová terapeutka
Bydliště: Nový Jižní Wales
Příbuzenský vztah: sestra a identické dvojče Mel

Michelle bude hrát se svou sestrou a identickým dvojčetem Mel, se kterou sdílí „pouto dvojčat“. Poznají, co si ta druhá myslí, a dokonce navzájem vycítí i bolest.
Michelle svou kariéru vybudovala na komunikaci a pyšní se tím, že dokáže ostatní přistihnout při lži. Jako řečová terapeutka si věří, že její vrozené chápání lidského chování jí pomůže poznat, co motivuje její soukmenovce.

Proč myslíš, že tě vybrali do Survivora? Myslím, že to bylo díky tomu, že jsme identická dvojčata. Uvidíte, jak soupeřivá jsou dvojčata ve skutečnosti!

Čeho se v Survivoru nejvíce bojíš? Že mě vyloučí dřív než sestru. Mým snem je porazit ji v její oblíbené hře, a kdyby se mi to nepovedlo, přišlo by mi to jako nesplněný úkol.

 

SAM

Jméno: Samantha „Sam“ Gash
Věk: 37 let
Povolání: vytrvalostní atletka
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: manželka Marka

Sam se naposledy objevila ve druhé sérii australského Survivora (2017), kde utvořila silný pár se soukmenovcem Markem. Oba se do sebe zamilovali, v roce 2019 se vzali a nyní spolu mají syna.
Sam se řídí heslem „klid a rozvahu, tohle není sprint, ale maraton“. Tvrdí, že nemá herní plán, ale chce se přizpůsobit lidem, se kterými bude hrát.

Proč myslíš, že tě vybrali do Survivora? S manželem jsme se v Survivoru poznali a spáchali jsme ten největší hřích – nechali jsme se pohltit naším poutem na úkor hry. Celý náš kmen se otočil proti nám a obratem nás vyloučili.

Na co se těšíš nejvíce? Snila jsem o tom, že budu před první soutěží zase stát na rohožce s JLPm. Buší vám srdce a víte, že vás čeká nesmírně těžká, ale epická hra.

 

SANDRA

Jméno: Sandra Diaz-Twine
Věk: 47 let
Povolání: královna Survivora
Bydliště: Florida, USA
Příbuzenský vztah: matka Niny

Sandra je první dvojnásobnou vítězkou amerického Survivora, nyní je však připravená postavit se australskému Survivoru a obhájit si svůj mezinárodní trůn. Drzá a přímočará královna Survivora se v americké verzi objevila celkem pětkrát. Nyní se těší, že bude poprvé hrát se členkou rodiny v rámci tématu Blood vs. Water. Doufá, že tento koncept nebude mít neblahý vliv na hru své dcery Niny. „Já hraju v zaběhlých kolejích, ale když tam se mnou bude Nina, budu si připomínat: ‚Sandro, mírni se.‘ Je to úplně jiná hra na úplně jiném místě a s úplně jiným tématem, tak nemůžu být ta stejná Sandra jako předtím.“

Co bude ve hře tvou silnou stránkou? V australském Survivoru bude mojí silnou stránkou hlavně sociální hra. Dokážu si najít společnou řeč úplně s kýmkoliv. Můžu být dobrou kamarádkou pro kohokoliv, kdo bude mít zájem mě poznat.

Co bude tvou slabou stránkou? Mou slabou stránkou byl vždycky můj nedostatek fyzické síly v soutěžích a neochota účastnit se vodních soutěží, i když plavat umím.

 

SOPHIE

Jméno: Sophie Cachia
Věk: 31 let
Povolání: podnikatelka, influencerka
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: sestra KJ

Sophie se těší, že bude hrát se svou starší sestrou Kate (KJ), která je superfanynkou Survivora a ve hře bude ozbrojená vědomostmi z přepečlivého sledování předchozích sérií.
Obě sestry jsou velmi odlišné a KJ doufá, že ve hře využije některé Sophiiny vlastnosti – Sophie je totiž energická podnikatelka, která nebere ne jako odpověď. Sophie naopak doufá, že jí v počátcích hry pomůžou KJiny nadprůměrné znalosti o Survivoru. „Vím, jak dobře je KJ připravená, takže za ní budu chodit pro rady ohledně taktiky, hry a počínání v konkrétních situacích.“

Na co se těšíš nejvíce? Na kmenovou radu a až ucítím pod rukama ten pergamen…

Máš v plánu hrát nenápadně? Ze začátku se o to pokusím, ale s mou osobností a image se mi to málokdy povede, i když se snažím. Bude to má taktika, ale také dost obtížný úkol.

 


 

ALEX

Jméno: Alex Frost
Věk: 26 let
Povolání: operátor ve skladu
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: kamarád a „švagr“ Jaye

Alex a Jay se poznali, když Jay začal chodit s Alexovou sestrou [Sam Frost, australská herečka a mediální hvězda, která vyhrála druhou sérii australské verze seznamovací reality show The Bachelor Australia a později byla hlavní hvězdou první australské série The Bachelorette – pozn. překl.]. Tato dvojice přátel nyní podrobí svůj vlastní vztah výjimečné zkoušce.
Alex je superfanouškem hry, ale chce hrát nenápadně a podnikat tajné tahy. Jay je naopak uvolněnější, ale zároveň i odhodlaný a soupeřivý.

Trénoval jsi před hrou nějak nebo jsi něco plánoval? V hlavě jsem si hlavně přehrával různé sociální a taktické scénáře. Také jsem cvičil podle Jaye, abych s ním udržel krok.

Co bys udělal s výhrou? Limuzíny, šampaňské, koupel v penězích… Pak bych investoval a zároveň něco daroval na místní charitu.

 

ANDY

Jméno: Andy Meldrum
Věk: 49 let
Povolání: reklamní konzultant
Bydliště: Queensland
Příbuzenský vztah: bratr Kate

Andy se přihlásil do australského Survivora, konkrétně do série Šampioni vs. Aspiranti II (2019), právě na popud své sestry Kate. Nyní má nejen on šanci na vykoupení, ale zároveň i Kate doufá, že ve hře zanechá svou stopu.
Andy má v plánu využít své schopnosti profesionálního hráče pokeru a číst v lidech. Zároveň chce tentokrát hrát upřímnější, zábavnější a srdečnější hru.

Co bude ve hře tvou silnou stránkou? Nejlepší šanci bych nejspíš měl, kdyby všechny fyzické soutěže nahradili skládačkami! Ale to je asi dost marná naděje…

Co jsi pro účast ve hře musel obětovat? Když vím, že by spousta fanoušků dala cokoliv za příležitost si zahrát, jakákoliv malá oběť je pak z větší perspektivy naprosto bezvýznamná.

 

BRIANA

Jméno: Briana Goodchild
Věk: 26 let
Povolání: digitální producentka
Bydliště: Queensland
Příbuzenský vztah: dcera Davida

Briana bude soutěžit o titul Posledního trosečníka společně s otcem Davidem. Briana tvrdí, že její táta je drtič lebek a bude určovat pravidla, zatímco ona bude ostatní bavit a hrát sociální hru.

Čeho se v Survivoru nejvíce bojíš? Že nebudu hrát dostatečně výraznou hru. Poslední, co bych si přála, je být nudná – to prostě není můj šálek kávy. Já chci hrát!

Myslíš, že vás tento zážitek sblíží? Pochybuju, že s tátou k sobě můžeme mít ještě blíž, ale myslím si, že nás to sblíží. Bude to životní zkušenost, kterou budeme navždycky sdílet.

 

CHRISSY

Jméno: Chrissy Zaremba
Věk: 42 let
Povolání: učitelka
Bydliště: Nový Jižní Wales
Příbuzenský vztah: švagrová Croca

I když Chrissy nemá se Survivorem tolik zkušeností, vstupuje do hry s Crocem, aby mu splnila sen. Sice není žádnou superfanynkou, ale je sebejistá, soupeřivá, chce dokázat svým dětem, že dokáže cokoliv, a inspirovat je v životě ke stejnému postoji.

Jaký máš v Survivoru herní plán? Chci, aby o mně ostatní věděli, ale rozhodně se mě nijak nebáli. Chci být někde uprostřed a sledovat ostatní. Budu mýt nádobí, uklízet a přátelit se s ostatními, ale zároveň budu naslouchat všemu kolem sebe. Budu taková matka kvočna. Matkám se přece dá věřit, ne?

Trénovala jsi před hrou nějak nebo jsi něco plánovala? Haha! Ne. Začala jsem opět chodit do posilovny, až když jsem se dozvěděla, že mě vybrali. Není to moc ideální.

 

JORDIE

Jméno: Jordie Hansen
Věk: 25 let
Povolání: zahradní architekt
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: bratr Jesseho

Jordie má pevné pouto se svým mladším bratrem Jessem. I když oba tvrdí, že jsou naprosté protiklady, chtějí se stát dokonalým týmem.
Jako zahradní architekt je Jordie zvyklý, že si musí vykopat díru a pak se z ní sám dostat. I když si přátele dělá velmi snadno, dobře ví, že Survivor obnáší mnohem víc, než jen kamarádství – je to hlavně o pochopení ostatních lidí na hlubší úrovni.

Máš na světě nějaké oblíbené místo? Je to místo na západní pobřeží Jižní Austrálie v oblasti Nullarbor. Nemůžu ho jmenovat, protože to je naše zdejší tajemství! Je to nádherné místo se skvělými vlnami, dobře se tam rybaří a místní lidé jsou neuvěřitelně milí.

Trénoval jsi před hrou nějak nebo jsi něco plánoval? Naučil jsem se rozdělávat oheň křesadlem a také jsem trénoval fyzičku.

 

JOSH

Jméno: Josh Millgate
Věk: 31 let
Povolání: pilot
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: bratranec Jordana

Jordan bude hrát se svým bratrancem Joshem a z této dvojice je to právě on, kdo do všeho skáče po hlavě. I když jsou Jordan s Joshem jen bratranci, oba tvrdí, že mají bližší vztah než většina sourozenců.
Josh se naopak považuje za gaučového experta na Survivora. Těší se, až pozná, jestli dokáže hrát fyzicky, sociálně i takticky také ve skutečnosti.

Trénoval jsi před hrou nějak nebo jsi něco plánoval? Koupil jsem si křesadlo a učil jsem se základy rozdělávání ohně. Také jsem se naučil vázat základní uzly.

Myslíš, že vás tento zážitek sblíží? Je to naše společná zkušenost. Dostat se do hry je obrovské štěstí, natož se tam dostat i s bratrancem. Je to pro nás zábava, nebudeme to brát moc vážně.

 

KHANH

Jméno: Khanh Ong
Věk: 30 let
Povolání: majitel restaurace
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: bratr Amy

Amy a Khanh chtějí svůj blízký vztah prozkoumat pořádně zblízka. Okouzlující a odzbrojující Amy dlouho žila v bratrově stínu a nyní se chce konečně proslavit sama. Khanh, který se objevil v desáté a dvanácté sérii MasterChef Australia, naopak touží po výhře titulu Posledního trosečníka. Ale nenechte se oklamat, on pro to udělá naprosto cokoliv – i kdyby kvůli tomu měl lhát, krást a podvádět.
Khanh tvrdí: „Ani jeden z nás nemá do hry připravenou žádnou taktiku. Chceme se prostě bavit a uvidíme, co se stane. Oba jsme hodně společenští, tak se budeme spoléhat hlavně na to, že oba snadno navazujeme přátelství.“

Čeho se v Survivoru nejvíce bojíš? Že se nedostanu ani na první kmenovou radu. Chci zažít celou hru, chci udělat úplně všechno. Chci zosnovat podrazy, najít skryté imunity, zahrát výhody a udělat i hloupá rozhodnutí.

Které jídlo nebo požitky ti budou chybět nejvíce? Sůl, příchutě, možnosti, yum cha [čínská tradice pití čaje a konzumace drobných pochutin, např. typických napařovaných knedlíčků – pozn. překl.] a chilli olej. Hlavně můj chilli olej.

 

KJ

Jméno: Kate „KJ“ Austin
Věk: 37 let
Povolání: bývalá letuška, nyní matka na plný úvazek
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: sestra Sophie

Kate (KJ) je superfanynkou Survivora a ve hře bude ozbrojená vědomostmi z přepečlivého sledování předchozích sérií. Těší se, že bude hrát se svou mladší sestrou Sophií.
Obě sestry jsou velmi odlišné a KJ doufá, že ve hře využije některé Sophiiny vlastnosti – Sophie je totiž energická podnikatelka, která nebere ne jako odpověď. Sophie naopak doufá, že jí v počátcích hry pomůžou KJiny nadprůměrné znalosti o Survivoru.

Co od tebe ostatní nebudou čekat? Naprosto zbožňuju rybaření a skvěle mi to jde. Když jsem byla malá, táta mě naučil rybařit v Tasmánii. Nikdy jsem se nebála ušpinit si ruce.

Vstupujete do hry s nějakou společnou taktikou? Myslím, že každá budeme hrát svou vlastní hru, jelikož jsme dvě naprosto rozdílné osobnosti. Já se budu snažit hrát v souladu se svými hodnotami a s tím, kým jsem ve skutečném životě.

 

MARK

Jméno: Mark Wales
Věk: 42 let
Povolání: bývalý velitel speciálních vojenských jednotek
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: manžel Sam

Mark se naposledy objevil ve druhé sérii australského Survivora (2017), kde utvořil silný pár se soukmenovkyní Sam. Oba se do sebe zamilovali, v roce 2019 se vzali a nyní spolu mají syna.
Při své poslední účasti v Survivoru si Mark myslel, že fyzická zdatnost a síla mu bude stačit k postupu ve hře, ale rychle si uvědomil, že to tak není a že musí zlepšit svou sociální hru. Stejnou chybu už podruhé neudělá.

Co od tebe ostatní nebudou čekat? Že mám měkké srdce. Všechno hodně prožívám a mám spoustu empatie. Proto pro mě bylo extrémně těžké být vojákem v mírových jednotkách.

Jak zkusíš zajistit, aby tě nikdo nepodrazil? Pokusím se vybudovat si důvěryhodnou síť spojenců. Před každou kmenovkou použiju svůj vrozený detektor lži, abych zjistil, jak bude kdo hlasovat!

 

MEL

Jméno: Melissa „Mel“ Chiang
Věk: 33 let
Povolání: chiropraktička
Bydliště: Victoria
Příbuzenský vztah: sestra a identické dvojče Michelle

Mel bude hrát se svou sestrou a identickým dvojčetem Michelle, se kterou sdílí „pouto dvojčat“. Poznají, co si ta druhá myslí, a dokonce navzájem vycítí i bolest.
Melissa je superfanynka Survivora, která má srdce na dlani, ale zároveň je nadšeným stratégem a zbožňuje herní psychologii a myšlenkové postupy. Jako lvice salónů snadno navazuje přátelství a aliance budou klíčovou součástí jejího herního plánu.

Co od tebe ostatní nebudou čekat? Jsem dost vypočítavá a někdy až moc přemýšlím. Když to bude potřeba, dokážu vyvolat zmatek. Když mám hlad, často jsem dost protivná, tak uvidíme, jak to se mnou bude vypadat ve hře!

Máš v plánu podnikat velké tahy? Rozhodně ano! Když máte šanci zúčastnit se nejlepší hry na světě a nemáte v plánu dělat velké tahy – proč jste se vlastně přihlašovali?

 

NINA

Jméno: Alanna „Nina“ Twine
Věk: 24 let
Povolání: účetní
Bydliště: Florida, USA
Příbuzenský vztah: dcera Sandry

Nina je připravená postavit se výzvě a rozhodně se nebojí toho, že bude hrát Survivora ve stínu odkazu své matky. Říká: „Nejlepší rada, kterou mi máma dala, je držet hlavu skloněnou, ale mít nastražené uši. Terč nechcete mít na sobě, ale na někom jiném. To mi opravdu pomohlo.“

Trénovala jsi před hrou nějak nebo jsi něco plánovala? Sledovala jsem několik sérií australského Survivora a začala jsem se věnovat psychickým cvičením, jako je například meditace, abych se naučila udržet se v klidu a v pozoru.

Na co se těšíš nejvíce? Nejvíc se těším na soutěže. Umím být hodně soupeřivá, tak se nemůžu dočkat na ten příval adrenalinu, až Jonathan řekne: „Trosečníci, připravit!“

 

SHAYELLE

Jméno: Shayelle Lajoie
Věk: 31 let
Povolání: studentka biomedicíny a instruktorka jógy
Bydliště: Queensland
Příbuzenský vztah: partnerka Bena

Partneři Ben a Shayelle si uvědomují, že mít sebe navzájem v Survivoru bude nedocenitelné, zejména v těch těžších chvílích.
Shay říká: „Mít ho ve hře bude k nezaplacení z hlediska podpory. Někdy mám problémy s tím, že se moc zamotám do vlastních emocí, a musím pak násilím změnit svůj styl myšlení.“

Proč myslíš, že tě vybrali do Survivora? Protože jsem fyzicky silná, sociálně se dokážu přizpůsobit a rozhodně jsem ten typ, který se každé výzvě postaví čelem.

Na co se těšíš nejvíce? Na soutěže, protože jsou v každé sérii úplně jiné. Nemám vůbec tušení, jaká překvapení nám JLP naservíruje!


Všechny epizody budeme jako vždy postupně dodávat do Download sekce a poté o nich můžete diskutovat na fóru. Budeme se opět těšit na vaše dojmy z hráčů, postřehy z epizod, názory na celou sérii a další komentáře! 🙂

zdroje informací a fotek: Network 10, Inside Survivor, Survivor Wiki, Wikipedia

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.