TAR US S01

Natáčení úplně první série začalo 8. března a trvalo do 8. dubna 2001. Na televizních obrazovkách se pak epizody pravidelně objevovaly od 15. září do 13. prosince téhož roku.
Závod byl rozdělen celkem do 13 etap, ze kterých 4 byly nevyřazovací. Zúčastnilo se 11 týmů, které procestovaly 4 kontinenty, 9 zemí a urazily celkem 35.000 mil (asi 56.000 km).

stahuj                                                                 diskuze

TÝMY
Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0961BILL & JOE
Životní partneři, kteří spolu jsou už 14 let. Říkají, že se jmenují tým „Guido“, podle jejích psa. V závodě se budou řídit heslem, že člověk nepotřebuje být nejrychlejší, nebo nejsilnější, postačí, když bude nejbystřejší.

.

.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0242

PAUL & AMIE
Nedávno zasnoubený pár, který spolu začíná sdílet společnou domácnost. Amie říká, že takovéto výzvy jejich vztah potřebuje, aby navzájem otestovali čeho jsou schopní. Paul s apatií dodává, že to jejich vztah buďto posílí, nebo naprosto zlikviduje.

.
.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0340DREW & KEVIN
Členové stejného studentského spolku a 17 let nejlepší přátelé. Drew říká, že v rámci přípravy na závod nepohnuli ani prstem. Říkají, že jednoznačně budou reprezentovat hnusné Američany, takže je určitá možnost, že vyvolají mezinárodní incident.

.
.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0421ROB & BRENNAN
Nejlepší přátelé a zároveň kolegové z právnické firmy. Říkají o sobě, že mají skvělé vzdělání, skvělou fyzičku, skvělou práci a ohodnocení. Na tom prý ale vůbec nesejde, pokud se ocitnou hladoví a opuštění v nočních ulicích Bangladéše.

.
.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0520FRANK & MARGARITA
Manželé a rodiče malé dcerky. Současně žijí odděleně, ale doufají, že se ještě dají dohromady a usmíří se. TAR by měl být první impuls pro nový začátek. Frank říká, že tento závod bude pomyslnou křižovatkou a Margarita ho doplňuje, že už spolu nejsou 10 měsíců a bude velmi těžké se po tak dlouhé době zase sblížit.

.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0611KIM & LESLIE
Svobodné učitelky a kamarádky. Jedna říká, že jsou absolutně psychicky připravené na to, co přijde, nic je nemůže překvapit a dostat. Druhá už tolik nadšení nesdílí a svěřuje se, že je z malého městečka a nejvíce se v závodě bojí smrti.

.
.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0709DAVE & MARGARETTA
Manželský pár, který je spolu už 40 let. Zatímco Margaretta vypráví o svém manželovi, že je občas až nehorázně panovačný, přičemž ona nesnáší rozkazy. On jí chválí a říká, že je naprosto úžasná a neumí si bez ní představit svůj život.

.
.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0778NANCY & EMILY
Konzervativní matka a rebelská dcera. Emily vypráví, jak nad ničím moc dlouho nepřemýšlí a jedná impulzivně. Matka jí evidentně moc nevěří a říká, že občas její dcera nepoužívá mozek a to by je mohlo dostat do nepříjemných situací.

.
.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0844LENNY & KARYN
Chodí spolu, ale zároveň uvažují o svatbě. Lenny chce vyhrát tuto soutěž a 1 000 000 dolarů, aby mohl Karyn koupit „hezký“ svatební prsten. Ta dodává, že je hrozně soutěživá a ambiciózní, proto jí musí vždy někdo trochu krotit.

.
.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi0891MATT & ANA
Oba dva sloužili v armádě, kde se poznali a také vzali. Ana má ze sebe radost a vypráví, jak jsou všechny ženy v její rodině tvrdohlavé a panovačné, jejímu partnerovi se to údajně líbí. Matt celkem souhlasí a přihazuje další chválu když vypráví o její bystrosti a inteligenci.
.

.

Amazing-Race-1x03---Home-For-Some.avi1018PAT & BRENDA
Pracující matky, které se rozhodly prožít dobrodružství. Chtějí reprezentovat všechny matky milující své rodiny a manžely, ale zároveň chtějí zůstat samy sebou. Jejich manželé prý nebyli moc nadšení, když se jim oznámilo, že jim odjedou na cestu kolem světa, prý si to ale vydupaly a teď mohou zažít tento závod.

.

TRASA ZÁVODU
The_Amazing_Race_1_map1. etapa: USA → Jižní Afrika → Zambie
2. etapa: Zambie → Francie
3. etapa: Francie
4. etapa: Francie → Tunisko
5. etapa: Tunisko
6. etapa: Tunisko → Itálie
7. etapa: Itálie → Indie
8. etapa: Indie
9. etapa: Indie → Thajsko
10. etapa: Thajsko
11. etapa: Thajsko → Čína
12. etapa: Čína → USA
13. etapa: USA

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.