TAR US S13

THE AMAZING RACE 13

stahuj                                                                 diskuze

13. série se natáčela na jaře 2008 a následně se vysílala na podzim téhož roku. 11 dvoučlenných týmů vyrazilo na cestu dlouhou přes 40.000 mil (64.000 km). Vítězný tým procestoval 5 kontinentů, 8 zemí a 18 měst.

TÝMY
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp416401NICK & STARR
Vztah: sourozenci
Sourozenci z New Yorku a Texasu. Starr tvrdí, že si jsou s bratrem hodně blízcí a je požehnání, že zrovna oni jsou sourozenci.
Nick dodává, že spolu se sestrou vždycky ví co chtějí a tvrdě si za tím jdou. Prý vždy dosáhnou svého a co si určí za cíl, to také získají.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp416650ANITA & ARTHUR
Vztah: manželé
Manželský pár, který chová včely. Arthur říká, že spolu s manželkou mají farmu ve Fall Creeku v Oregonu a v těchto dnech se zaměřují na včely.
Anita dodává, že jsou s manželem sice ve starším věku, ale rozhodně jim nechybí síla, protože dřou na farmě. Mají prý zkušenosti a jsou zvyklí dotahovat věci do konce, proto si na závod věří.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp416555MARISA & BROOKE
Vztah: kamarádky
Jižní „krásky“ z Jižní Karolíny. Brooke tvrdí, že spolu s Marisou mají určitou úroveň, vždy nosí perly a drahé šperky. Zajímá je móda a rády pečou. V závodě chtějí použít svojí svůdnost, aby se dostaly dopředu.

.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp417016KELLY & CHRISTY
Vztah: kamarádky
Kamarádky z Texasu, které se nedávno obě rozvedly. Christy zdůrazňuje, že spolu s Kelly přežily dvě opravdu hrozné manželství. Věří, že spory v manželství je natolik posílily, že teď dokáží vše, na co jen pomyslí.
.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp417080AJA & TY
Vztah: pár
Tvoří pár, který spolu chodí na dálku. Vzdálenost prý jejich vztah zpomaluje, ale zároveň posiluje. Ty říká, že Aja je nejsladší holka na světě a ví, že si jsou navzájem souzeni. Závod chtějí pojat ve stylu, dobře stráveného času společnou aktivitou.

.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp416925MARK & BILL
Vztah: nejlepší přátelé
Tvrdí o sobě, že jsou podivíni, kteří miluji komiksy a každý kdo se na ně podívá si hned myslí, že žijí ve sklepě u svých rodičů. Osobně si podivínství berou za čest.
Dodávají, že Amazing Race je největší závod, na největší šachovnici a oni jako dobří šachisté hodlají uspět.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp416493KEN & TINA
Vztah: manželé
Jsou manžele z Tampy na Floridě, kteří spolu nežijí. Ken tvrdí, že byl profesionální fotbalista a 7 let hrál v NFL. Jeho tvrdost a zkušenosti z amerického fotbalu hodlá využít i v závodě. Udělal prý v životě hodně chyb a Tinu podváděl. Tina dodává, že jakmile skončí závod, budou vědět jestli se definitivně rozejdou, nebo natrvalo zůstanou spolu.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp416790ANDREW & DAN
Vztah: kamarádi
Kamarádi ze studentského spolku z Phoenixu v Arizoně. Andrew tvrdí, že jsou s Danem ze studentského spolku, „mejdany, alkohol a holky“. Soustředí se prý pouze na pivo v lednici, nikoliv na broušení vlastních postav a svalů.

.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp416869STEPHANIE & ANTHONY
Vztah: pár
Pár z Los Angeles, který je spolu už čtyři roky. Stephanie tvrdí, že se chce už brzy vdát a pokud k tomu nedojde, čeká Anthonyho konec vztahu.
Ten dodává, že jeho přítelkyně se vždy snaží, aby bylo po jejím a sám něco podobného nemá v plánu.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp416730DALLAS & TONI
Vztah: matka a syn
Matka a syn ze severní Kalifornie. Toni celý život svého syna vychovává sama, tvrdí, že to byla spousta práce, ale užívala si to. Prý je hrdá na to, jak skvělý muž z něho vyrostl.
Dallas dodává, že jeho matka pro něj obětovala tolik, že ze sebe vydá úplně všechno, aby jí v závodě nezklamal.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp417205TERENCE & SARAH
Vztah: pár
Nový pár z New Yorku. Sarah tvrdí o svém partnerovi, že je ten nejsvobodnější druh muže, kterého zná. Ona je prý ta, která každý den tvrdě dře v kanceláři a on dělá jen to, co ho baví.
V současnosti se živí trénováním běžců. Oba dva dodávají, že vzájemné rozdíly je v závodě buďto posílí, nebo je zabijou.
.

TRASA ZÁVODU
The_Amazing_Race_13_map
1. etapa: USA → Brazílie
2. etapa: Brazílie
3. etapa: Brazílie → Bolívie
4. etapa: Bolívie → Nový Zéland
5. etapa: Nový Zéland → Kambodža
6. etapa: Kambodža → Indie
7. etapa: Indie
8. etapa: Indie → Kazachstán
9. etapa: Kazachstán → Rusko
10. etapa: Rusko
11. etapa: Rusko → USA

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.