TAR US S24

castannclarge

stahuj                                                                 diskuze

24. série je v pořadí již třetí All-StarS řadou. Na startovní čáru závodu kolem světa se postavilo 11 týmů, kterým v jejich původních sériích štěstí příliš nepřálo. Některé týmy se na srtovní čáru závodu postaví už potřetí.
Těchto 22 soutěžících čeká 9 zemí na 4 kontinentech a více než 56.000 km.

TÝMY
01FLIGHT TIME & BIG EASY
Vztah: přátelé/Harlem Globetrotters
15. a 18. série
Oba přátelé, civilními jmény Herbert a Nathaniel, jsou Harlem Globetrotters. Patří mezi skupinu několika lidí, kteří cestují po světě a basketbalem a scénkami baví vyprodané haly.
.

02

BOPPER & MARK
Vztah: přátelé
20. série
Bývalý mechanik a bývalý státní inspektor jsou v současnosti oba bez práce. Bopper má však dceru s respiračními problémy a na její léčbu potřebuje peníze, především proto jdou s Markem do TAR znovu.
.

03CAROLINE & JENNIFER
Vztah: kamarádky
22. série
Caroline je přímým potomkem Daniela Boonea a Jennifer je zase vnučkou Johna Waynea. Obě kamarádky jsou country zpěvačky a vystupují s kapelou Stealing Angels.
.

04DAVE & CONNOR
Vztah: otec a syn
22. série
Dave a Connor byli vůbec prvními, kterým se podařilo vyhrát etapu i přesto, že byl jeden z nich zraněný. Tentokrát si chtějí dát pozor na detaily a nehodlají opakovat své chyby.
.

05MARGIE & LUKE
Vztah: matka a syn
14. a 18. série
Luke je prvním neslyšícím, který se americké verze The Amazing Race účastnil, celosvětově mu patří příčka druhá. Margie je zase první ženou, která se TAR účastní potřetí.
.

06NATALIE & NADIA
Vztah: dvojčata
21. série
Ukřičená dvojčata jsou vůbec prvním čistě ženským týmem, který ve své první sérii vyhrál Express Pass. Na finálovou etapu však ani ten nestačil.
.

07BRANDON & RACHEL
Vztah: novomanželé
20. série
Z páru, který se seznámil v reality show Big Brother jsou nyní již manželé. Výhru by chtěli investovat do koupi domu a pak založit rodinu.
.

08JOHN & JESSICA
Vztah: snoubenci
22. série
Minule udělali v závodu obrovskou chybu, tentokrát ji nehodlají opakovat a doufají, že už to vyjde. Těší se do Afriky, mají ale strach z jazykové bariéry a taxikářů.
.

09JED & CHORD
Vztah: bratři
16. a 18. série
Oblíbení kovbojové se na startovní čáru závodu kolem světa postaví už potřetí. Oba si tak odskočí ze svých farem, aby viděli svět. Nejraději by se podívali do Itálie a Španělska.
.

10JOEY & MEGHAN
Vztah: přátelé
22. série
Vlogeři z 22. série hodlají tentokrát věnovat více času zjišťování informací o letech, které je minule stály závod. Obavy mají především z týmů, které závodí už potřetí.
.

11LEO & JAMAL
Vztah: bratranci
23. série
V jejich sérii se k nim ostatní týmy nechovaly právě férově. Tentokrát duo známé jako Afganimals doufá ve vyrovnanější závod a poctivé soutěžení.

.

TRASA ZÁVODU
The_Amazing_Race_24_map1. etapa: USA → Čína
2. etapa: Čína
3. etapa: Čína → Malajsie
4. etapa: Malajsie
5. etapa: Malajsie → Srí Lanka
6. etapa: Srí Lanka
7. etapa: Srí Lanka → Itálie
8. etapa: Itálie
9. etapa: Itálie → Švýcarsko
10. etapa: Švýcarsko → Španělsko
11. etapa: Španělsko → Velká Británie
12. etapa: Velká Británie → USA

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.