TAR US S09

tar9cast_story

stahuj                                                                 diskuze

9. série patří mezi fanoušky k těm nejoblíbenějším. O kvalitě série jistě vypovídá i fakt, že se budoucí All Star série bude účastnit netradiční tým. Každopádně nebudeme předbíhat. 11 týmů se opět vydá za dobrodružství. Stihnou navštívit 5 kontinentů, procestovat 10 zemí, podívat se do 37 měst a urazit více než 59.000 mil (asi 95.000 km).
Série se natáčela na podzim roku 2005 a na televizních obrazovkách se pak objevila na jaře následujícího roku.

TÝMY
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp410762BJ & TYLER
Vztah: přátelé
Dva kamarádi ze San Franciska v Kalifornii. Společně obepluli celý svět a chtějí to dokázat v této soutěži. Přátelí se spolu 4 roky a tvrdí, že hledají „radost“. Mají rádi ironii a zábavu, loví zážitky a hltají život.  Tvrdí o sobě, že jsou soutěživí, ale v dobrém slova smyslu. Myslí si, že je ostatní týmy podcení, protože jsou klasičtí hipíci a nikdo je nebude brát vážně.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp410675DANIELLE & DANI
Vztah: kamarádky
Kamarádky ze Staten Island v New Yorku, které samy sebe považují za „flirtující kočky“, které si svojí krásou hodlají prorazit cestu směrem dopředu. Jejich největším koníčkem jsou muži a zábava. Říkají o sobě, že vypadají jako andílci, ale jsou to ďáblice, které není radno podcenit. Rády využijí svých předností, aby porazily mužské týmy a vyhrály celý závod.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp410589DAVE & LORI
Vztah: pár
Pár pocházející z Manhattanu ve státě Kancas. Sami sebe dost podceňují, když o sobě říkají, „jsme dva největší křupani z celého startovního pole“. Zároveň dodávají, že jsou soutěživí a nikdo se jim nevyrovná. Lori je údajně skvělá na karetní hry a Dave na ústní testy, to jim má spolu s láskou, kterou k sobě cítí pomoci k vítězství.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp411102ERIC & JEREMY
Vztah: přátelé
Barman a sluha ze státu Florida, kteří v práci tráví jenom tolik času, aby mohli splatit své účty. Tvrdí, že je nebaví pracovat a celý svůj život podřizují zábavě. Hrají volejbal a ostatní plažové sporty a balí holky. Říkají, že vítězství by brali, ale nechce se jim moc makat.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp411240FRAN & BARRY
Vztah: manželé
Dlouholetí manželé z města Littleton ve státě Colorado. Oba dva si fandí a pokud se jeden z nich podívá na druhého, okamžitě ví na co myslí. Znají se od šestnácti let a nedávno oslavili 40. výročí jejich svatby. Celý život údajně soupeří s mladšími lidmi a vede se jim dobře, proto si věří i v této soutěži a chtějí se poprat o první místo.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp410953JOHN & SCOTT
Vztah: přátelé
Přátelé z Nové Anglie. Scott tvrdí, že John už patří do jejich rodiny, jeho otec ho nazývá „největší dcera“, kterou má. Oba jsou gayové, ale mají mezi sebou čistě přátelský vztah. Do soutěže se přihlásili kvůli Johnovi, který není spokojený se svým životem. Údajně by chtěl dělat spoustu věcí, ale strach z létání a jiné fóbie mu v tom zabraňují.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp411040JOSEPH & MONICA
Vztah: pár
Pár z Fayeteville v Arkansasu. Oba mají zvláštní vztah, tvrdí, že nejprve jsou kamarádi a až potom všechno ostatní. Joseph o sobě říká, že je velmi agresivní a vítězství oba podřídí cokoliv. Monica dodává, že Joseph nerad prohrává, je vzteklý a nervózní. Oba varují, že pokud se jim někdo přižene do cesty, nekompromisně ho smetou, protože je nic nezastaví.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp411325LAKE & MICHELLE
Vztah: manželé
Manželský pár z Mississippi. Vedoucí pozici v týmu údajně zaujme Lake, který bude o všem rozhodovat a Michelle se mu ve všem podřídí. Ona o sobě tvrdí, že je poctivá jižanská žena, která dbá na rodinu. On zase, že je zubař, kterému chybí soucit. Mluví o sobě, jako o těžkých soupeřích, kteří nebudou mít slitování a doufají, že zvítězí.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp411173LISA & JONI
Vztah: sestry
Sestry z Houstonu ve státě Texas, které o sobě tvrdí, že jsou superhrdinky. Samy sebe nazývají „kramazonkami“, protože jsou údajně bojovné jako Amazonky a k tomu ještě krásné. Obě sází na to, že je ostatní týmy předem odepíšou a ony budou moci využít této výhody. Obě dvě se prý skvěle vyznají a jsou nesmírně chytré.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp410856RAY & YOLANDA
Vztah: pár
Pár z Chicaga ve státě Illinois. On je právník a ona učitelka. Sami o sobě tvrdí, že jsou chytří a ve formě, oba dva jsou prý vzájemné kopie. Yolanda o Rayovi tvrdí, že má úžasný elán a smysl pro dokonalost. Ray říká, že pochází z ghetta a proto šel na právníka, oba dva prý zřejmě nebudou fyzicky nejsilnějším týmem, ale hodlají se poprat o první místo.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp411391WANDA & DESIREE
Vztah: matka a dcera
Matka a dcera z Atlanty. Wanda tvrdí, že jí její dcera poslouchá a věří jejímu úsudku. Tu vychovává sama a tak si jsou dost blízké. Desiree v tomto závodě vidí možnost ukázat své matce, že už není malá a nemusí se o ní pořád strachovat. Obě dvě si myslí, že je ostatní podcení a budou si z nich utahovat, ale nic si z toho prý nedělají a chtějí toho využít.
.
TRASA ZÁVODU
The_Amazing_Race_9_map
1. etapa: USA → Brazílie
2. etapa: Brazílie
3. etapa: Brazílie → Rusko → Německo
4. etapa: Německo → Sicílie (Itálie)
5. etapa: Sicílie (Itálie)
6. etapa: Itálie → Řecko
7. etapa: Řecko → Omán
8. etapa: Omán → Austrálie
9. etapa: Austrálie
10. etapa: Austrálie → Thajsko
11. etapa: Thajsko → Japonsko
12. etapa: Japonsko → USA

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.