TAR US S08

tar7cast_story

stahuj                                                                 diskuze

Tato řada byla speciální, soutěžili v ní rodiny a skoro celá se odehrála pouze na území Spojených států. Proto možná budou fandové cestování a poznávání různých kultur zklamaní, přesto si tato řada zaslouží vaší pozornost, neboť se v ní odehrálo spousta zajímavých zvratů, podrazů a některé týmy byly na nože.
Natáčelo se v létě 2005 a svým favoritům mohli diváci fandit na podzim téhož roku. Rodinné týmy navštívily 50 měst a urazili více než 11.000 mil (asi 18.000 km).

TÝMY
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49416BLACK FAMILY
Rodina pocházející z Woodbridge ve Virginii. Trvdí o sobě, že budou závodit stejně tvrdě, jako bojují ve svém životě. Májí v plánu hrát čestně a nikomu z jiných týmů neubližovat. Děti z této rodiny si uvědomují, že je jiné týmy podcení kvůli tomu, že jsou ještě malé, ale mají touhu zvítězit a myslí si, že na to mají.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49662AIELLO FAMILY
Tato rodina pochází z Mansfieldu ve státě Massachusetts a tvoří jí otec rodiny a jeho tři zeťové. Ten tvrdí, že je pro něj rodina na prvním místě a udělá pro ní cokoliv. Se svými třemi zeti tráví hodně času a tak pro ně nebude problém spolu vycházet. Do soutěže šel jenom proto, aby si je otestoval, jak budou jednat pod tlakem a stresem.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49819GODLEWSKI FAMILY
Sestry z Des Plaines ve státě Illinois, které budou sázet na to, že je ostatní podcení díky jejich vzhledu. Sází na to, že si ostatní budou myslet, že blondýny v růžovém nemohou nijak prorazit a toho chtějí využít. Očekávají mezi sebou rozpory, protože jsou všechny silné osobnosti, ale zároveň připouštějí, že se mají všechny rády.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49513BRANSEN FAMILY
Otec a jeho dcery z Park Ridge v Illinois. Otec rodiny považuje své dcery za svoje „malé holčičky“, které tak bude brát i v jeho 80 letech. Všichni se prý mají abnormálně rádi a milují zábavu a žerty. Dcery dodávají, že všechen sarkasmus z jejich strany padá na hlavu otce, proto si z něj budou v závodě utahovat.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49325PAOLO FAMILY
Rodina z Carmelu v New Yorku. Otec rodiny se přistěhoval do USA ve svých dvanácti letech a skrze práci v technických službách udájně zažívá „americký sen“. Tuto rodinu provází vnitřní rozkoly a zažívá generační válku. Matka rodiny tvrdí, že si jích její synové vůbec neváží, oni zase, že po nich rodiče chtějí, aby si vážili toho, co oni „neměli“.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49943ROGERS FAMILY
Rogerovi pochází z Treeportu v Lousianě a hlava jejich rodiny tvrdí, že celý závod bude řídit on. Údajně je to mužská, biblická záležitost, kterou si nenechá vzít. Dodává, že muž má být v domácnosti autoritou, kterou on rozhodně je. Stále se hádá se svým synem, který není spokojený s jeho nařízeními. Celá rodina o sobě tvrdí, že jsou klasičtí „pohodáři“ z jihu a pokud je ostatní týmy podcení, mají se na co těšit.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49593WEAVER FAMILY
Vdova a její tři děti z Ormond Beach na Floridě. Jejich otec pracoval na závodní dráze a při jednom závodě tragicky zemřel, když ho srazilo auto. Matka tvrdí, že je od té doby obklopuje mrak smutku, který nechce odejít. Údajně se jako rodina nesemkli a každý se s touto tragédii vyrovnával po svém, právě proto se přihlásili do tohoto závodu.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49750SCHROEDER FAMILY
Otec, nevlastní matka a děti z New Orleans v Louisianě. Tvrdí o sobě, že jsou velmi silný, fyzicky vzdatný, tvrdý a chytrý tým a budou se prát s celým světěm. Dcera tvrdí, že je „tatinkova holčička“ a že její otec je ten nejlepší člověk na světě. Ten dodává, že vypadá jako medvěd a proto si všichni kolem myslí, že takový tvrďák nemůže milovat vlastní rodinu.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49148GAGHAN FAMILY
Rodina pochází z Glastonbury v Connecticutu a sází hlavně na svoje děti. Rodiče běhají maratony a děti je následují. Dcera o sobě tvrdí, že je sice malá, ale není žádný hlupák a rozhodně je lepší běžec, než lidé v ostatních týmech. Syn dodává, že budou špehovat u ostatních týmů a pak toho využijí. Prý celou soutěž berou jako hru.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp49235LINZ FAMILY
Sourozenci z Cincinnati v Ohiu. Všichni mají údajně skvělý vztah a neberou se vůbec vážně. Díky tomu je vždy o zábavu postaráno a místo aby spolu vedli debaty na dvě hodiny, raději si ze sebe udělají srandu. Sestra tvrdí, že je samotná žena v jejich týmu, proto jí nikdo neposlouchá. Nejstarší bratr dodává, že celý tým budou vést jejich dva starší členové.
.

TRASA ZÁVODU
The_Amazing_Race_8_map

1. etapa: New York → New Jersey → Pensylvánie
2. etapa: Pensylvánie → Washington D.C. → Virginie
3. etapa: Virginie → Jižní Karolína → Alabama
4. etapa: Alabama → Mississippi → Louisiana
5. etapa: Louisiana → Panama
6. etapa: Panama → Kostarika
7. etapa: Kostarika → Arizona
8. etapa: Arizona
9. etapa: Arizona → Utah
10. etapa: Utah → Wyoming → Montana
11. etapa: Montana → Kanada → New York

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.