Survivor 28: rozhovor s vítězem

Varování: Nečtěte, pokud jste něviděli 13. epizodu Survivor: Cagayan a nechcete si vyspoilerovat vítěze!!!

Je za námi finále 28. série Survivora a my už známe vítěze. Proto je nyní čas na rozhovory s finálovou čtveřicí, které pořídil Gordon Holmes. Jako poslední je na řadě samotný vítěz, kterým se stal policista Tony.

Tady je váš vítěz. A nový šampion Survivora.
(smích) (napodobuje lamu)
(smích) Gratuluji, kámo.
Díky, vážím si toho.
Co jsem to říkal? Říkal jsem, že s tebou nechci dělat rozhovor dříve než po finále.
A tady mě máš!
Tady tě mám o milion dolarů… těžšího? To nezní dobře.
Ale zní. (smích)

Když Woo udělal to „velké rozhodnutí“ a vzal si tě do finále, myslíš, že věděl, že ti dává milion, nebo prostě doufal, že loajalita, kterou ukážu, mu u poroty pomůže?
Víš co, Gordone? Byl jsem tam s tím chlapíkem 39 dní a byly tam chvíle, kdy nedokázal oddělit hru od obyčejného života. A naštěstí pro mě tohle byl jeden z těch momentů. Nedokázal odlišit hru od skutečného života. A v běžném životě jsou čestnost a poctivost něco, co je pro Wooa typické. Neuvědomil si, že je to jen hra a nedokázal to oddělit od běžného života. Bylo to prostě štěstí. Měl jsem vážně štěstí.

Kass neskutečně štvala porotu. Woo tak musel vědět, že kdyby si ji vzal do finále, bude to pro něho trefa do černého. Říkal, že radši vzal tebe, než aby měl jistý milion, jen kvůli tomu, aby si udržel svou čest?Straw that Broke the Camel's Back
Nemyslím, že se na to díval takhle. Myslím, že žádný rozumný člověk by ten tah neudělal, kdyby se na to díval takhle. Slyšeli jsme lidi jako Spencera říkat, že Woo je jen můj psíček, takže jsem toho trochu využil. Řekl jsem mu, že porota ho nebude respektovat, protože neudělal žádný velký krok a tohle je jeho poslední šance. Vysvětlil jsem něco, co pro člověka jako je Woo, bylo přijatelné. Takže bych řekl, že jsem prostě ve správný čas zatlačil na správném místě.

Jakmile Woo vybral do finále tebe, myslel jsem si, že to máš v kapse, ale porota mě trochu znejistěla. Co ti běželo hlavou, když to vypadalo, že tě rozcupuje zahořklá porota?
Říkal jsem si: „a sakra.“ (smích) Nemohl jsem se s těmi lidmi hádat, takže jsem tam jen seděl a tvářil se smutně. Musel jsem vypadat smutně a omluvit se. Jen jsem seděl a přijímal všechny rány. Ale přesně tohle jsem říkal Wooovi. Řekl jsem mu, že hodně porotců bude zahořklých, takže on si poté myslel, že možná bude správným krokem vzít mě do finále.
Nevím, jaká jsou přesně pravidla ohledně výhry, ale můžeš Spencerovi koupit drink? Protože myslím, že mu jeden dlužíš.
Dlužím mu toho mnohem víc.

Trish měla velice emotivní moment, když se tě zeptala, jestli ti stálo za to přísahat na hrob svého otce. Ty jsi odpověděl, že ano.
Víš ty co, Gordone? Před samotnou hrou jsem tohle určitě v plánu neměl. Když jsem Trish přísahal na svou rodinu, své děti a hlavně na svého zesnulého otce, myslel jsem to vážně. Opravdu. A to samé jsem řekl i Jeffovi. Strašně jsem to celé prožíval, a proto mi všichni věřili. Ne kvůli tomu, že by byli naivní, ale protože jsem to v ten moment myslel vážně. Ale nakonec jsem ty sliby nemohl dodržet. A jak jste viděli u LJe, přišel jsem s takovým plánem, aby dohodu porušil jako první on. Proto jsem lhal o tom, že má Woo imunitu. Jakmile mi LJ řekl, že Woo je hrozba, podal jsem to ostatním tak, aby to vypadalo, že to byl on, kdo porušil dohodu.

Nedokážu si představit, jaké to musí být, když opustíš natáčení Survivora a poté devět měsíců musíš čekat, než zjistíš, jestli získáš milion. Nepřivádělo tě to k šílenství?
Znáš mě přece. Jsem velice klidný. (smích)
(smích)
Můžeš si to jen představovat. Pokaždé, když jsem sledoval show, především pak ke konci, a viděl jsem, jak ukazují porotu, myslel jsem si, že je se mnou konec. Drásalo mi to nervy, bylo to těžké, ale stálo to za to.

Za tohle patří uznání Robu Cesterninovi, protože mám dojem, že to byl jeho web, kde jsem to viděl poprvé: lichý počet soutěžících je ideální pro nějaký velký tah, protože potřebuješ méně hlasů. Uvažoval jsi stejně? Protože při lichých počtech jsi podrazil LJe, Jefru a Trish…s tím, že budete mít na papíře napsanou nějakou strategii, jste bez šance. Musíte vždy reagovat na aktuální dění. Prostě jsem udělal kroky, které jsem musel udělat, když přišel čas je udělat.
Prostě se to tak sešlo. Nemělo to nic společného s nějakou učebnicí Survivora. Když do hry půjdete

Svět sociálních médií je v Survivorovi docela nový, a nikdo ho ještě neovládl tak jako ty. Používal jsi #teamtv a komiksové ilustrace. Jaké bylo prožívat to celé online?
tony_spencer Vše, co dělám, dělám pořádně. Snažil jsem se užívat si to. Schytal jsem hodně zloby, ale přitom ti dotyční nevědí, jaké to je hrát hru, kde jsou tak vysoké sázky. Nemůžete hrát poctivou hru, protože ta v Survivorovi nefunguje. Hodně lidí mi říkalo, že jsem špatný polda kvůli té věci se Sarah a samozřejmě na svůj názor mají právo. Je přirozené, že lidé nefandí agresorovi. Nebudeš povzbuzovat lva, když loví gazelu.
Dobře řečeno.

Občas jsi byl přirovnáván k Russellu Hantzovi. Já s tím nesouhlasím, protože jste sice oba hráli agresivně, ale zatímco Russell neměl problém kopat do lidí, když byli na dně, ty jsi působil více lidsky. Jaký máš na tohle srovnávání názor ty?
Miluju hru, kterou hrál Russell. Hrál velice agresivně a neustále myslel na hru. Přesně takhle jsem chtě hrát také. Rozdíl je ale v tom, jací jsme lidé. Russell sice měl sociální hru, ale nepůsobil zrovna jako sympaťák. Říkával lidem, že je srazí do kolen a pošle domů. Já takový nejsem a podívej se na výsledek. Porazil jsem oblíbence jako je Woo. Není šance, že bys mi dal milion poté, co jsem ti vrazil   kudlu do zad, a pokud mě nemáš rád a nerespektuješ mě jako člověka. To je rozdíl mezi mnou a Russellem.
Také jen jeden z vás má šek na milion dolarů.
No páni. (smích) Russell na mě dost lacině útočil. A já mu odpovídal: „Hele, Russelle, víš toho o hře tolik, tak jak je možné, že jsi nikdy nevyhrál?“ A teď mu můžu odpovídat: „Hej Russelle, takhle se vyhrává hra. Musíš být dobrý člověk. A to jsi ty nebyl, takže nikdy nevyhraješ.“

Čas na slovní asociace. Na úvod Woo.
Vážený.
Trish?S28_Tony_Vlachos
Zlatíčko.
LJ?
Hrozba.
Jeffra?
Drahoušek.
Tasha?
Bestie.
Cliff?
Nadměrná velikost.
To je přesné. Spencer?
Brilantní.
A nakonec Kass.
Lama.
Za chvíli s Kass budu mluvit. Máš pro mě nějaké rady?
(smích) Trpí bludy. Ať už ti řekne cokoliv, ber to s úsměvem.

Prošel sis toho hodně. Jsi bohatý, slavný, zachránil jsi lidský život. Ale nejdůležitější otázka je, kde teď je imunita Tylera Perryho?
Vedle postýlky mého dítěte. Teď čekám, až mi ji Tyler Perry podepíše.

 

To byl poslední rozvor ohledně 28. série. Doufám, že vás tyto články bavilo číst a těším se na 29. sérii.

YouTube Preview Image

miky253

26 Comments

  1. MITKO

    chcem sa spýtať kto robil v profile série cagayan kmeňové fotky?

  2. Martin

    Tony mal iba jedno šťastie a to sa volalo Spencer .. Russel také šťastie nemal. .. nikto sa nevedel postaviť za neho pred porotou lebo nikto nemál na to parametre … nikto tam nebol taký kto by dbál iba na hru …. dovolím si tvrdiť že nebyť Spencera Tony nevyhraje …

    • Merengues9 Merengues9

      Já si právě myslím, že takové proslovy jsou k ničemu. Nevěřím, že toto dokáže někoho přesvědčit aby hlasoval jinak než původně chtěl. A mezi Tonym a Russellem je ten rozdíl, že Russell je jak řekl Jeff docela krutý. To nic samozřejmě nemění na tom, že Russell je Legenda a zasloužil si vyhrát minimálně Samou.

      • Martin

        Russell podľa mňa neni až tak krutý v skutočnosti ako v hre … bola to stratégia … bol to agresór, ktorý šiel cez mrtvoly … takúto taktiku považujem za jednorázovú … no Russel síce aj vďaka hlúpemu Tysonovi a imunite sa vyšperkoval aj v ALL-STARS sérii … no v RI mi bolo jasné že je bez šance… a ako odchádzal plakal .. a dohnal k slzám aj mňa .. ten chlap si zaslúži rešpekt …

        • Pietro

          Tak , jak dopadl v R. I., dopadne už vždycky.

          v H/V mu to ještě prošlo – hned po Samoe, nebyl tak známý jeho styl.
          Ale v R. I. (ač ostatní nepoužitelní) mu to už nežrali a poslali ho do háje (navíc takoví hráči III. jakosti, jako byli v S22)

          Pokud nezmění radikálně svůj styl v další případné účasti, nikdy nepřejde přes první tři rady. Myslím si tedy já.

    • Russell bol arogantné prasa, niekto kto zoberie takú tragédiu ako hurikán Katrina, kde zomrelo kopec ľudí za prvok stratégie, si nezaslúži výhru, celá tá rodina je na guľku do hlavy, Russell, obaja jeho bratia aj synovec.

      • Merengues9 Merengues9

        Ale u Fairplaye ti nevadí, že lhal o smrti svojí babičky…Chtělo by to být trošku objektivnější.

        • To že klamal o smrti babičky, je vec, ktorá súvisí s ním, to že niekto klamal o cudzom nešťastí je vec druhá, vcíť sa do ľudí, ktorí tam prišli o niekoho… nieje to normálne podľa mňa. Už len čakám, že sa objaví niekto, kto bol priamo v dvojičkách…

          • Merengues9 Merengues9

            Tak to je už věc pohledu. Podle mě je mnohem horší zklamat svoji rodinu…

          • rhee rhee

            Souhlasím s Martinem a Merengues9. Nesnažím se obhájit Russella, to, co říkal bylo nevhodné, ale nedodržené přísahy na smrt některého z příbuzných nebo fiktivní úmrtí člena rodiny jako v případě Fairplaye jsou podle mě mnohem, mnohem horší než řeči typu „pracuju jako hasič a pomáhal jsem zachraňovat lidi při hurikánu Katrina“. Schvaluju to? Samozřejmě, že ne, ale tyhle osobní lži a údajné osobní tragédie jsou u mě ještě o pár stupínků níž. Ale to už každý vnímá jinak. Zkus se pro změnu vcítit do Faiplayovy babičky nebo do dětí, na které bylo přísaháno. Mě by se tohle dotklo o hodně víc. Je to tím, že vlastní rodinu stavím nad všechny ostatní a jsou to poslední lidi na světě, které bych chtěla zklamat.

      • Martin

        no mne príde prisahať na životy svojej ženy a deti o dosť zvrátenejšie + ten hrob svojho otca … každopádne tento aspekt hry neberiem moc do úvahy … Tony vyhral zaslúžene ..a Russel si zaslúžil vyhrať Samou alebo v All Stars sérii HvV ho mohli odmeniť …

  3. funik

    A ešte chcem dodať, že velmi pekne ďakujem za všetky rozhovory, titulky a všetko čo robíte okolo survivora, všetci odvádzate skvelú prácu.

  4. funik

    je tam chyba v predposlednej vete „To byl poslední rozvor ohledně 29. série. “ má byť 28. série

  5. Gromnir

    To retrospektivní video na konci je silná nostalgie.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.