Premiéra Survivor 42 + The Amazing Race 33

V dnešním článku potěšíme fanoušky obou oblíbených reality show – Survivor i The Amazing Race! 🙂

SURVIVOR 42

První novinkou je oficiálně oznámené datum premiéry Survivor 42, které bylo stanoveno na středu 9. března 2022 (u nás jako vždy o den později, tedy ve čtvrtek 10. března). Série odstartuje o něco později, než jsme zvyklí – údajně kvůli vysílání další reality show Celebrity Big Brother, která má na obrazovkách běžet od 5. února.

42. řada Survivora se natáčela na přelomu května a června letošního roku na Fidži a ponese podobné prvky jako Survivor 41 – oficiálně se bude nazývat pouze číselným pořadím, délka hry bude rovněž zkrácena na pouhých 26 dnů a soupeřit bude opět 18 nových hráčů rozdělených do tří kmenů. Na webu Inside Survivor se již po konci natáčení objevil spoiler kompletního castu včetně rozdělení do kmenů.


THE AMAZING RACE 33

Další velkou a nečekanou novinkou je zveřejnění data premiéry The Amazing Race 33, která se na obrazovky vrátí ve středu 5. ledna 2022 (u nás o den později, tedy ve čtvrtek 6. ledna). Tato série se začala natáčet již v únoru 2020, ale přibližně po týdnu bylo natáčení přerušeno kvůli vypuknutí pandemie koronaviru a omezení cestování. Týmy dokončily dvě etapy ve Velké Británii a Skotsku a následně měly pokračovat do Laponska, severní Itálie, Rakouska, Vietnamu a Jižní Ameriky. Vzhledem k bezpečnosti soutěžících i realizačního týmu a špatné situaci spojené s koronavirem v Itálii se produkce rozhodla natáčení pozastavit. Následně po dlouhou dobu nebylo vůbec jasné, zda se kvůli cestovatelským restrikcím bude vůbec možné k natáčení vrátit. Dle nových informací se však v natáčení pokračovalo v září a říjnu letošního roku, kdy z letiště v Los Angeles údajně odletěl charterový let označený logem TAR a následně se objevily neověřené zprávy o natáčení v řeckém městě Thessaloniki (Soluň) a na poloostrově Chalkidiki.

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

5 Comments

  1. JL JL

    Zdravím,
    Mám zhruba 25% překladu.

  2. DannaPl

    Chtěla bych se zeptat, kdy bude ke stažení TAR 33 a kdy asi titulky? Nemůžeme se s přítelem dočkat pokračování 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.