Survivor 41 – kmen Ua

UA

 

BRAD

Jméno: Brad Reese

Věk: 50 let

Rodné město: Shawnee, Wyoming

Bydliště: Shawnee, Wyoming

Povolání: rančer

Zájmy: Lov, rybaření, rád pomáhám ostatním věnovat se své vášni a dosahovat svých snů.

Popiš se třemi slovy: Spontánní, praktický, trpělivý.

Co ti leze na nervy: Nedostatek iniciativy.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Na svou rodinu. Jsem velmi hrdý na svou manželku, se kterou jsme svoji už 21 let, a na své 4 děti.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Jsem soukromý pilot a rád létám. Málem jsem umřel na uštknutí chřestýšem, vyhodila mě do povětří propanbutanová láhev a rád žiju život na ostří nože.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Můj táta. Pracoval jsem po jeho boku téměř každý den svého života. Byl pro mě otcem, šéfem i přítelem. I když pět let bojoval s rakovinou, pořád si udržoval optimistický a velkorysý přístup.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Boston Robovi. Sice nemáme stejnou osobnost, ale chtěl bych hrát podobně promyšlenou a taktickou hru.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivor? Mám všechny schopnosti typického rančera – jsem pracovitý a mám selský rozum – ale zároveň se od typického rančera úplně liším svými sociálními schopnostmi. Věřím tomu, že dokážu vybudovat mnohovrstevné aliance a získám si důvěru většiny lidí, ale zároveň z hledáčku nepustím ten konečný cíl.

 

GENIE

Jméno: Genie Robin-Chen

Věk: 46 let

Rodné město: Los Angeles, Kalifornie

Bydliště: Portland, Oregon

Povolání: prodavačka v obchodu s potravinami

Zájmy: Vaření, videohry, nakupování v bazarech a starožitnostech.

Popiš se třemi slovy: Vtipná, milá, rozumná.

Co ti leze na nervy: Lidi, co nosí roušky nesprávně, nemají zakrytý nos i ústa, nebo je nenosí vůbec.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? V 15 letech jsem byla na basketbalovém táboře a získala jsem cenu pro největší pracanty.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? V prváku na střední jsem byla sólovou violoncellistkou v orchestru a pořád hraju videohry.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Mojí hrdinkou je moje sestra. Má úspěšný život a nádhernou rodinu, i když v brzkém věku neměla potřebnou podporu.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Nechci hrát jako někdo přede mnou. Budu mít spoustu aliancí, abych měla vždycky tu nejlepší možnost posunout se ve hře dál.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivor? Jsem dost oblíbená a upřímná, takže mi lidi důvěřují. Taky jsem hodně milá, takže mě nikdo nebude podezřívat z taktizování.

 

JD

Jméno: Jairus „JD“ Robinson

Věk: 20 let

Rodné město: Oklahoma City, Oklahoma

Bydliště: Oklahoma City, Oklahoma

Povolání: student na vysoké škole

Zájmy: Samozřejmě Survivor, práce s dětmi a ošetřovatelství na pediatrii, sport (jiu-jitsu, běh, tanec).

Popiš se třemi slovy: Energický, okouzlující, charismatický.

Co ti leze na nervy: Nesnáším šikanu a nemám rád hlasité žvýkání.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Jsem fakt hrdý na to, že jsem dvojnásobný státní šampion v lehké atletice, protože to bylo vyvrcholení sedmileté vášně a bolesti. Doslova krev, pot a slzy! Všichni vám řeknou, že běhání není lehké, ale závodit s nejrychlejšími lidmi ve státě, uběhnout míli pod pět minut a skákat o tyči, to je příběh sám o sobě.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Když mě lidi poprvé potkají, vždycky předpokládají, že jsem potrhlý a pohodový týpek, co vás chce jenom rozesmát. Já jsem ale taky o dost chytřejší, než si lidi myslí, dokud neuvidí moje známky nebo mě neuslyší mluvit před publikem. Od šesté třídy až do střední školy jsem chodil do neziskové vzdělávací organizace Toastmasters, kde se učíte veřejnému projevu a vůdčím schopnostem, takže se dokážu dobře vyjadřovat. Mluvení na veřejnosti pro mě nikdy nebyl problém.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Čas od času dobrovolně vypomáhám v nemocnici na dětském oddělení, protože se chci po zbytek života věnovat ošetřovatelství na pediatrii. Ty děti jsou moji naprostí hrdinové. Je mi jich líto, když je vidím a vím, čím si procházejí, ale přesto mají pořád úsměv na tváři. Proč bych třeba já – někdo, kdo je dokonale zdravý – ztrácel čas tím, že se budu rozčilovat nad hloupostmi, jako je špatné počasí, holky nebo že mi došlo mlíko v ledničce? Oproti nim mám přece tolik výhod. Vždycky mám úsměv na tváři nebo se pořád směju, protože proč ne, že jo?

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Chtěl bych do své hry zakomponovat nejlepší prvky od skvělých vítězů Survivora, jmenovitě Parvati, Fabia a Jeremyho Collinse. Nikdo v dějinách Survivora neměl větší osobní kouzlo než Parv. Já však ty dějiny přepíšu. Rád bych měl Fabiovu schopnost být podceňován, což je podle mě ta nejlepší věc, jakou v Survivoru můžete mít. A v neposlední řadě bych do své hry zapojil Jeremyho taktiku štítů, ale dodal bych jí svůj vlastní šmrnc.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivor? Myslím, že Survivor má více aspektů. Když se budete snažit jeden z nich provést dokonale, tak se z toho zblázníte. Když si ve všem povedu dostatečně dobře, pak vím, že dokážu vyhrát. Mám skvělý přehled o sociálních situacích a na střední jsem byl hodně oblíbený. Měl jsem prsty v každé partě – u sportovců, muzikantů, děcek z dramaťáku, oblíbenců, rapperů, šprtů, budoucích vojáků, tichých dětí, i učitelé mě měli rádi. Dokonce i teď mám skvělý vztah s rektorem naší vysoké školy. Mám v sobě prostě ten „X faktor“, který v sobě někteří lidé mají od přírody. Myslím, že ho měl JT a Kim Spradlin, a já ho mám taky.

 

RICARD

Jméno: Ricard Foyé

Věk: 31 let

Rodné město: Lynnwood, Washington

Bydliště: Sedro-Woolley, Washington

Povolání: stevard

Zájmy: Hra na housle, běh, winterguard [speciální skupinová vystoupení probíhající v halách a vnitřních prostorách, která zahrnují choreografické představení, tanec, prvky z vojenských přehlídek a manipulaci s různými předměty, jako jsou např. vlajky, zbraně nebo šavle; v naší kultuře by se tento druh sportu dal přirovnat nejblíže ke spartakiádě – pozn. překl.].

Popiš se třemi slovy: Nadějeplný, optimistický, zábavný.

Co ti leze na nervy: Když se mě někdo na něco zeptá a pak ignoruje moji odpověď.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Nikdy jsem se nebál udělat změnu, sebrat se a jít. Cítím se odvážně, když vím, že v případě nespokojenosti můžu změnit kariéru. Koupil jsem si jednosměrnou letenku a nevěděl jsem, co mám očekávat – letěl jsem na druhou stranu země na taneční konkurz a uspěl jsem. Bez rozmýšlení jsem se sám stěhoval do jiných států. Život mám jen jeden, tak ho nechci promarnit tím, že budu dělat jen to, co je jednoduché.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Jsem hluchý na jedno ucho. Hodně se spoléhám na odezírání ze rtů a umím plynně americkou znakovou řeč.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Můj manžel Andy. V životě zažil spoustu nezdarů, potíží a navíc tragicky přišel o jednoho z rodičů při automobilové nehodě. Andy upřednostnil naši touhu založit rodinu před svým fyzickým pohodlím a odnosil naše děti jako transgender muž. Neznám lepšího člověka.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Aubry Bracco, ale vyhraju.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivor? Někteří hráči ztroskotají na tom, že se dokážou chovat laskavě, ale určité situace nebo podrazy si berou moc osobně. Podlehnou emocím a pak jsou vyloučeni. Mám velké sebeuvědomění, jsem loajální a hodně si všímám ostatních, ale ne zase až tak moc, aby to pro mě byla nevýhoda.

 

SARA

Jméno: Sara Wilson

Věk: 24 let

Rodné město: Sherman Oaks, Kalifornie

Bydliště: Boston, Massachusetts

Povolání: odborná poradkyně v oblasti zdravotnictví

Zájmy: Poker, vaření, pečení, akrobacie na visutých hrazdách a vzdušný tanec [závěsná akrobacie na šálách – pozn. překl.].

Popiš se třemi slovy: Prozíravá, houževnatá, duchaplná.

Co ti leze na nervy: Hlasité žvýkání nebo žvýkání s otevřenou pusou. Nečistotnost. Hodně vulgární humor. Slušné chování je klíčem k úspěchu.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Ve třeťáku na vysoké jsem získala letní pracovní stáž ve firmě, o které jsem léta snila, že tam budu jednou pracovat. Když jsem tam přišla, předložili mi technický problém, na kterém před mým nástupem pracovali tři zkušení inženýři na plný úvazek. Nikdo z nich nedokázal přijít na to, jak ten problém vyřešit. Já ve firmě byla 12 týdnů a po 8 týdnech jsem na to řešení přišla, i když mi neustále opakovali, že se mi to určitě nepovede. Jsem na to fakt hrdá, protože jsem jim nejen dokázala, že se ve mně pletli, ale zároveň jsem přímo ovlivnila vývoj diagnostického přístroje na rakovinu plic, kterého se ten projekt týkal. Můj dědeček umřel na rakovinu plic, tak jsem na sebe hrdá, že jsem v tomto odvětví mohla zanechat svou stopu.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Mám spoustu vrstev. Možná působím hrozně mile, ale jsem drsná a mám největšího bojovného ducha, jakého kdy uvidíte. Rozhodně jsem síla, se kterou musíte počítat. Je mi líto těch, kteří mě podceňují. Nikdo by od pohledu neřekl, jak moc jsem chytrá. Jsem sice mladá, ale v životě jsem zažila i těžké chvíle a naučila jsem se odrazit se ode dna.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Moje babička. V dubnu 2020 umřela na Covid a až do konce bojovala sama. Neměla vůbec lehký život. O všechno musela bojovat a nikdy se nevzdala. Také se všemi jednala mile a laskavě a nikdy od nikoho nic nečekala na oplátku. Hodně mě inspirovala její schopnost otřepat se z každé rány, kterou jí život uštědřil. Chci se v životě stát někým, na koho by mohla být hrdá.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Kim Spradlin. Věnovala čas tomu, aby ostatní poznala, a proto pro ně byla tak sympatická. Také toho využila ve svůj prospěch, protože pak přesně věděla, jak se ostatním dostat do hlavy. Měli pocit, že to oni vymýšlejí a provádějí herní tahy, zatímco ona úspěšně odvrátila terč ze svých zad. Kim byla taky dost silná a v soutěžích o imunitu všem nakopala zadky, což se mi ve hře určitě taky povede.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivor? Myslím, že ve hře ještě nikdy nebyl nikdo, kdo by měl stejnou fyzickou zdatnost, inteligenci a sociální vnímání jako já. Ráda se bavím s lidmi a navazuju s nimi vztahy. Abyste vyhráli Survivor, musíte se s lidmi sblížit i na lidské úrovni. Umím dobře číst v lidech a poznám, když mi někdo lže. Také jsem hodně fyzicky silná a mám bojovného ducha, takže se nikdy nevzdám a dám do toho úplně všechno. Jsem neuvěřitelně psychicky i fyzicky drsná a v herním prostředí se mi určitě povede skvěle. Nikomu neřeknu, že jsem vystudovala MIT [Massachusetts Institute of Technology – Massachusettský technologický institut, soukromá výzkumná univerzita ve městě Cambridge, jedna z nejprestižnějších univerzit na světě – pozn. překl.], takže mě ostatní budou podceňovat a já toho využiju ve svůj prospěch. Dokážu navazovat opravdové vztahy s lidmi, jsem chytrá a fyzicky silná, takže bych se určitě mohla stát Posledním trosečníkem.

 

SHAN

Jméno: Shantel Smith

Věk: 34 let

Rodné město: Toronto, Ontario (Kanada)

Bydliště: Washington, D.C.

Povolání: pastorka

Zájmy: Běh, umělecká improvizace, herectví, komediální umění a tanec.

Popiš se třemi slovy: Vášnivá, nefalšovaná, houževnatá.

Co ti leze na nervy: Zápach z úst, když někdo pomalu mluví a když se za někoho cítím trapně.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Nejvíce jsem hrdá na všechnu tvrdou práci, kterou jsem odvedla na terapii – vyrovnala jsem se se svými démony, překonala jsem bolest a křivdy a nakonec jsem byla ochotná i rozvíjet vztahy s těmi, kteří mě zklamali v dětství.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Byla jsem v gangu.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Moje mamka, protože jsem sledovala, jak bojovala se svými démony do posledního dechu. Zažila v životě spoustu bolesti a mé dětství bylo temné, zvrácené a komplikované, ale ona byla neskutečně pracovitá Italka. Vždycky zajistila, abych měla střechu nad hlavou a v kapse peníze na obědy. Dělala všechno, co mohla, a za to jsem jí vděčná. Poskytla mi ten nejlepší život, jaký uměla, a milovala mě celým svým srdcem. Je pro mě vzorem krásy a síly. A taky Xena. Lucy Lawless mě naučila, jak být silnou a asertivní ženou a jak se za sebe postavit ve světě plném mužů. Je to moje dětská hrdinka – všude po zdech jsem měla její plakáty. Dokonce jsem měla i oslavu narozenin ve stylu Xeny… loni.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Myslím, že nejspíš budu hrát nejvíc jako Kim, z hlediska taktiky, vztahů a skrytých imunit jako Tai, ale mám v sobě i něco z Parvati.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivor? Věřím, že na to mám. Žila jsem na ulici. Vybudovala jsem si silnou pracovní morálku. Všechno, co dělám a co vysílám do světa, se snažím dělat znamenitě. Mám vysoký práh bolesti a utrpení, jsem vytrvalá a houževnatá. Vím, že nic není zadarmo, ale musíte si to odpracovat a zasloužit si to. Nekompromisně analyzuju své svědomí. Nemyslím si, že bych na něco měla automaticky nárok. Zastávám názor, že sebekázeň je projev sebelásky. Věřím ostatním lidem a chci, aby měli pocit, že mohou dokázat cokoliv. Má schopnost navazovat mezilidské vztahy, můj důvtip a pevná vůle, má zbožná úcta k Bohu v ostatních lidech, mé úslužné srdce a schopnost být vděčná a oslavit i malé výhry v životě – díky tomu všemu si myslím, že budu Poslední trosečník.

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.