Survivor 42 – promo fotky a oficiální informace

Už se nám blíží další série amerického Survivora a na internetu se pomalu objevují oficiální fotky a profily nových hráčů. Pojďme si tedy jako vždy udělat shrnutí všech informací v jednom článku 🙂

Premiérový díl 42. série Survivora bude odvysílán na CBS ve středu 9. března 2022 (u nás kvůli časovému posunu opět o den později, tedy ve čtvrtek 10. března). Natáčení této řady bylo podobně jako u 41. série odloženo kvůli pandemii koronaviru z jara 2020 na jaro 2021. Tato série se natáčela v cyklu jako druhá v pořadí na přelomu května a června 2021 na ostrovech Mamanuca na Fidži. Je také rovněž druhou sérií v řadě, která nenese žádný podtitul a bude označována pouze jako Survivor 42. Nedošlo ani ke změně zkrácené délky hry, která opět trvala 26 dnů. Do hry by taktéž měly vstoupit výhody a skryté imunity ve formě tzv. „Pozor, výhody“, kdy budou hráči muset více riskovat a např. pronést zdánlivě nesmyslnou větu na soutěžích, aby došlo k aktivaci všech skrytých imunit. Pravděpodobně by se měl vrátit i prvek „hry ve hře“, která je cílená zejména na mladší publikum. V každé epizodě budou ukryté nějaké rébusy nebo hádanky, kterých si fanoušci musí všimnout, vyřešit je a správné řešení zadat na speciální webovou stránku, kde je v závěru čeká finální hádanka a rozřešení. EDIT: Po první epizodě je jasné, že se „hra ve hře“ tentokrát zřejmě hrát nebude. Náš starý známý moderátor Jeff Probst bude také znovu bořit tzv. „čtvrtou stěnu“ a promlouvat přímo k divákům.

Do soutěže o milión dolarů a titul Posledního trosečníka opět vstupuje 18 nových hráčů, kteří se rozdělí do tří kmenů po šesti (v každému kmeni budou tři muži a tři ženy). Casting je opět poměrně rasově různorodý a rovněž je v něm nejvyšší počet LGBT hráčů v dějinách Survivora – celkem pět.

 

IKA

Kmen Ika ponese modrou barvu a jeho název ve fidžijštině znamená „ryba“. Budou do něj patřit Rocksroy Bailey (43), Tori Meehan (24), Romeo Escobar (37), Swati Goel (19), Zach Wurtenberger (21) a Drea Wheeler (34).

 

TAKU

Kmen Taku, jehož jméno je fidžijský název pro mořskou želvu karetu pravou, bude mít barvu oranžovou. Tento kmen budou tvořit Jonathan Young (28), Maryanne Oketch (24), Omar Zaheer (31), Lindsay Dolashewich (30), Jackson Fox (47) a Marya Sherron (47).

 

VATI

Jméno kmene Vati, který bude vystupovat pod zelenou barvou, je odvozené z fidžijského výrazu bati loa, což je označení pro druh vodního kraba. V tomto kmeni se objeví Chanelle Howell (28), Daniel Strunk (30), Jenny Kim (43), Hai Giang (29), Lydia Meredith (22) a Mike Turner (57).

 

Kompletní profily všech hráčů si jako vždy představíme v následujících dnech v samostatných článcích.

Jak se těšíte na další sérii a co říkáte na nové hráče? Budeme se opět těšit na vaše názory a postřehy v komentářích nebo na fóru 🙂

zdroje informací a fotek: CBS, Inside Survivor, Survivor Wiki, Parade.com

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

5 Comments

  1. Mikey17

    Zrovna to stou frází k aktivaci imunity bych omrzel. Hráči mi přijdou zajímavější než v poslední sérii aspoň podle fotek a že tu bude velký zastoupení LGBT komunity jsem se dočetl až tady a nijak mi to nevadí, jen aby nevybirali na úkor rasy a zaměření méně zajímavý lidi než v dřívějších sériích. Snad to bude dobrá a zajímavá série 🙂

  2. kolovrat

    Další „super“ serie.. !!! 5 !!! LGBTQ trapáků a z toho dokonce jeden kompletní transgender (Jackson)

  3. SiGi SiGi

    Ahoj všichni fanoušci! Samozřejmě se těším nejen na jednotlivé díly této nové série, ale i na zajímavou diskuzi v této komunitě. A samozřejmě – obrovský obdiv a poděkování všem, co se podílí na CZ titulcích, zvláště ItalianManiac!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.