Survivor 43 – kmen Coco

COCO

 

CASSIDY

Kdyby bylo všechno jinak, Cassidy už by měla Survivor za sebou. Byla vybrána do 41. série už v roce 2020 a od hry ji dělilo pár dnů, ale pak udeřila pandemie. Zklamání jí však dalo šanci se před další přihláškou připravit ještě lépe. Doufá, že nejen na kmenových radách bude reprezentovat svou rodinu v pořadu, který pro ně za ty roky byl největší jistotou.

Jméno: Cassidy Clark

Věk: 26 let

Rodné město: Plano, Texas

Současné bydliště: Austin, Texas

Povolání: módní návrhářka

Zájmy: Navrhování módy a většina forem umění, recyklace starého oblečení a serepetiček od prarodičů, bruslení, box a objevování podmořského světa.

Popiš se třemi slovy: Šik, charismatická a kreativní.

Co ti leze na nervy: Úzkoprsí a odsuzující lidé. A taky ti, kteří nemají žádnou úctu k Matce přírodě a všem jejím nádherným stvořením!

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Musela jsem bojovat se spoustou bolestivých zkušeností, ale nikdy jsem se tím nenechala zlomit nebo se dlouho držet zpátky. Mám bojovného ducha a vždycky budu hrdá na svou houževnatost. Ale taky jsem velmi hrdá na to, že jsem mohla prezentovat své návrhy na módní přehlídce!

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Vždycky jsem si z hloubi duše ohromně vážila života a přírody a obdivovala jsem všechnu její spletitou krásu. Když se tomu plně oddám a najdu smíření, dokážu vytvořit cokoliv, co si představím. Zachovat si stejný přístup ve hře nebude vždycky lehké, ale je to pro mě největší priorita.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Bude to znít jako klišé, ale moje mamka je neuvěřitelná! Musela překonat tolik překážek a nikdy nedovolila, aby to zlomilo jejího ducha. V mých očích je tou největší legendou, která přestala jen přežívat a začala si užívat.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Vždycky jsem obdivovala hru Kim Spradlin, byla takový nenápadný zabiják! Líbí se mi, když vyhraje dobrá trojitá hrozba – ona měla silnou sociální, taktickou i fyzickou hru. Po celou dobu ovládala svou alianci jako loutky a zároveň se nikdy nestala terčem.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Myslím, že ve všech oblastech jsem taková zlatá střední cesta. Jsem fyzicky zdatná a soupeřivá – budu pro svůj kmen přínosem, ale se svou drobnou postavou nebudu vypadat jako velká fyzická hrozba. Řídím se intuicí a dokážu přemýšlet nekonvenčně. Díky své inteligenci a důvtipu dokážu obratně projít všemi nečekanými herními zvraty a budu se jim umět přizpůsobit. Jsem schopná manipulovat s lidmi a přesvědčovat je – i když toho ve svém všedním životě nezneužívám, v Survivoru se nebudu držet zpátky. Mé životní zkušenosti, okouzlující optimismus a tolerantní životní postoj mi umožní navázat hluboké vztahy s ostatními – tím vším je odzbrojím a vytvořím si s nimi silné aliance a přátelství. Zároveň se díky své logice nebudu natolik vázat, abych vždy učinila to nejlepší rozhodnutí pro svou hru. Jakmile se to rozjede, udělám cokoliv, abych hrála na plný plyn. Ostatní to ode mě nebudou čekat a na to se přesně spoléhám.

 

GEO

Geo do Survivoru vsadil hodně. Aby se vůbec mohl zúčastnit natáčení, musel dát výpověď v práci, tak se chce vrátit domů s pořádně tučnou výplatní páskou. Doufá, že se mu tak podaří odvděčit se pořadu, který mu ukázal, že i s malou sebedůvěrou můžete zazářit, i když se vaše nejistoty ukážou až na pláži.

Jméno: Geo Bustamante

Věk: 36 let

Rodné město: Miami, Florida

Současné bydliště: Honolulu, Havaj

Povolání: projektový manažer

Zájmy: Turistika, cestování a potápění.

Popiš se třemi slovy: Přizpůsobivý, pracovitý a odolný.

Co ti leze na nervy: Nesnáším lenost a lidi, kteří neznají základy slušného chování.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? I když angličtina není mým mateřským jazykem, vyrůstal jsem v chudé čtvrti a jeden čas jsem byl bezdomovec, nejvíc jsem hrdý na to, že jsem získal titul diplomovaného specialisty s nejlepším možným známkovým průměrem.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? V dětství jsem byl tichý, nesmělý a často jsem byl dost introvertní, takže jsem se naučil hodně a analyticky přemýšlet. Lidi taky netuší, že když si se mnou budou zahrávat nebo soupeřit, tak prohrajou. Během jakéhokoliv souboje se objeví moje alter ego, které se změní v hotové zvíře.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Mým hrdinou je můj manžel, protože je vším, co mám. Motivuje mě a už mi během tolika věcí dodal odvahu. Taky je v armádě, takže je opravdovým hrdinou i v životě!

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Měl bych být kombinací Cochrana a Bostona Roba. Nejsem tak fyzicky zdatný jako Rob, ale budu přemýšlet takticky jako Cochran. Doufám, že na konci série lidé uvidí, že jsem hrál svou vlastní hru.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Protože jsem něco přežil už ve vlastním životě. Neměl jsem ten luxus, aby mi někdo pomohl, když jsem něco pokazil. Všechno, co jsem v životě dokázal, jsem si musel tvrdě vybojovat. Mám v sobě zápal a silnou vůli ukázat světu, že si zasloužím vyhrát, a nic nebo nikdo se mi nepostaví do cesty. Jsem na to připravený a nedovolím, abych tuhle životní příležitost promarnil. Svět uvidí, že do hry přišel Geo Bustamante, a já VYHRAJU!

 

JAMES

James se vždycky dokázal přizpůsobit – už od doby, kdy se v univerzitním areálu s 13 tisíci studenty cítil jako ryba na suchu. Když pak ale sledoval, jak Earl Cole v roce 2007 vyhrál Survivor, uvědomil si, že tohle je pro něj ten správný pořad. Do aliancí si bude záměrně vybírat spojence, kteří budou jeho pravým opakem, i když by kvůli tomu měl jít proti své filadelfské nátuře a otevřít jim své srdce.

Jméno: James Jones

Věk: 37 let

Rodné město: Filadelfie, Pensylvánie

Současné bydliště: Filadelfie, Pensylvánie

Povolání: organizátor společenských událostí

Zájmy: Organizace událostí a jejich zaštiťování, hledání těch nejlepších koktejlů ve městě, čtení a psaní.

Popiš se třemi slovy: Sebevědomý, nonšalantní a sebereflexivní.

Co ti leze na nervy: Opravdu špatný zákaznický servis a vnucující se prodejci.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Ve 12 letech jsem ve své kategorii vyhrál United States Chess Open (největší šachový turnaj v USA). Hrál jsem tam proti dospělým a vyhrál jsem 1200 dolarů. To pro mě v tu dobu bylo jako sto tisíc! Dodalo mi to sebevědomí, že dokážu téměř cokoliv.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Vyrůstal jsem v kostele. Dělal jsem uvaděče a od šesti do sedmnácti let zpíval ve sboru. Můj táta byl jáhnem a moje mamka jáhenkou [jáhen či diakon je označení pro pověřeného člověka, který v církvi vykonává spoustu různých služeb administrativního charakteru, pro svůj úřad však musí být vysvěcen; v mnoha církvích je jáhenství prvním stupněm svátosti svěcení – pozn. překl.]. Jsem hluboce věřící, ale beru to po svém. Moc o tom nemluvím, ale víra je pro mě opravdu hodně důležitá.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Moje mamka. Musela toho hodně překonat, aby mě mohla vychovat v člověka, kterým jsem teď. Zajistila, aby mě mohla vychovávat v bezpečném domově. Vodila mě do kostela, abych získal dobré základy morálky. V dětství mě brala na výstavy o historii černochů, abych se naučil sebeúctě. Zajistila, abych se dostal na nejlepší státní školu ve městě a pak mi umožnila, abych díky šachům už na základce cestoval po celé zemi. Zemřela před pěti lety. Čím jsem starší, tím víc ji každý den obdivuji.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Vždycky budu volit Sandřinu taktiku – „dokud to nejsem já“ – nebo aspoň do chvíle, kdy před sebou uvidím cestu do finále a budu mít kolem sebe lidi, kterým můžu důvěřovat. Když se mi tohle nepodaří, budu jako Russell – šéf chaosu, akorát s osobním kouzlem. Hraju, abych vyhrál, a ne abych skončil na sedmém místě.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Daří se mi v chaosu, a vlastně se v tom tak trochu vyžívám. Když organizujete nějakou událost v klubu v pátek večer, stát se může všechno – ale ať se přihodí cokoliv, musíte si s tím umět poradit. Pokud máte problém s lidmi, potřebujete s nimi umět jednat, a pokud máte problém s místem konání, potřebujete umět obecně řešit problémy. A zároveň musíte pořád zajistit, aby se všichni na vašem večírku neustále bavili.

 

KARLA

Karla se v životě vždycky řídila mottem: „Pokud se ti něco nelíbí, tak to změň.“ Vyrůstala v chudé domácnosti, ale díky své neústupnosti získala prestižní stipendium a navrch i působivé vzdělání. V pořadu chce hlavně dobře reprezentovat a doufá, že opět uspěje díky svým sociálním schopnostem a umění tajně odposlouchávat.

Jméno: Karla Cruz Godoy

Věk: 28 let

Rodné město: San Diego, Kalifornie

Současné bydliště: Newark, Delaware

Povolání: projektová manažerka v oblasti vzdělávání

Zájmy: Cestování, pozdní snídaně a karaoke.

Popiš se třemi slovy: Ctižádostivá, společenská a přizpůsobivá.

Co ti leze na nervy: Nedochvilnost, pesimismus a pomalí řidiči.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Mí rodiče jsou imigranti z Mexika, kteří se v 16 letech stali mladými rodiči. Proto jsem vyrůstala v chudinské komunitě, kde bylo studium na vysoké škole pouhým snem. Naštěstí se pro mě škola stala bezpečným místem, kde mě měli rádi, starali se o mě a nepřehlíželi mě. Uvědomila jsem si, že díky škole si můžu jít za svými zájmy a hlavně se dostat pryč z ghetta. Můžu hrdě říci, že jsem první z naší rodiny, kdo odmaturoval na střední a zároveň i odpromoval na univerzitě! Všechno jsem to zvládla díky stipendiu od nadace Billa a Melindy Gatesových. Tahle queer Chicana to dokázala! [queer je souhrnné označení pro LGBT osoby; Chicana je označení pro mexické imigranty – pozn. překl.]

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Jsem neuvěřitelně soupeřivá a ve všech aspektech života jsem někdy až přehnaně ambiciózní.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Můj dědeček, Elizafat Godoy. Emigroval do Spojených států z Mexika, konkrétně z města Chilpancingo ve státě Guerrero, aby své rodině zajistil lepší život. Vštípil mi schopnost ocenit význam vzdělání. Bezpodmínečně miluje babičku i celou svou rodinu. On je nejdůležitější mužskou postavou v mém životě.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Cirie Fields, protože byla neskutečně vyzrálou, sociální a analytickou hráčkou. Byla u všech oblíbená, poznala, kdy má vyvolat rozruch a věděla, jak si udržet silnou sociální hru, která ji dostane až do konce. Já jsem navíc i fyzicky zdatná, tak to využiju jako další přidanou hodnotu.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Jsem přizpůsobivá, houževnatá, společenská a záda mi kryjou mí předkové. Věřím své sociální hře – vybuduju si vztahy i s úplně odlišnými lidmi a budu vycházet se všemi. S myšlenkami na mou manželku a rodinu v srdci určitě dojdu až do konce.

 

LINDSAY

Lindsay se v životě často starala o druhé, ať už v práci jako sestřička nebo doma, kde stála za svou rodinou během úspěchů i tragédií. Jedna věc je však jasná: Survivor hraje kvůli sobě. Ve 42 letech konečně realizuje svůj sen, o kterém sní už přes dvě dekády. Kvůli věku a zdánlivé jižanské pohostinnosti v ní však ostatní uvidí spíše outsidera. Ale nebojte se, ona je připravená dostat se ve hře i do první linie!

Jméno: Lindsay Carmine

Věk: 42 let

Rodné město: Greensboro, Severní Karolína

Současné bydliště: Downingtown, Pensylvánie

Povolání: sestřička v pediatrické ordinaci

Zájmy: Dobrovolnictví, cestování, čtení, cvičení, zahradničení a různé projekty na naší usedlosti. Jakékoliv venkovní aktivity a dobrodružství. Trávení času s rodinou a přáteli.

Popiš se třemi slovy: Neúnavná, vynalézavá a soucitná.

Co ti leze na nervy: Lidé, kteří předbíhají ve frontě. Žvýkání žvýkačky. Když lidi hrajou hry na mobilu a nevypnou si u toho zvuky.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Nikdy jsem si nepřestala jít za svými cíly, i když mi ostatní říkali, že mám moc vysoká očekávání. Většinou se předpokládá, že dokážete cokoliv, jenom ne všechno najednou. Já vám chci ukázat, že to jde! Když se podívám na život, který jsem záměrně vytvořila pro sebe a svou rodinu, pomyslím si: „Co kdybych bývala všechny poslechla a přestala snít? Pak bych nic z toho neměla!“

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Lidi většinou překvapí, jak moc jsem soupeřivá, a obzvlášť teď, když pomalu stárnu. Jako by si mysleli, že bych z toho měla vyrůst. Nepůsobím jako hrozba a taky to dělám schválně – pomůže mi to ve hře.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Zdravotníci! Obzvlášť mí kolegové a bývalí spolužáci ze zdravotnické školy, u kterých jsem hledala sílu a podporu, když jsem se starala o pacienty s covidem během pandemie.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Natalii – fyzickou i psychickou sílou. Sarah – taktikou. Michelle – sociální hrou.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Mám za sebou 20 let plných důvodů, proč se stanu Posledním trosečníkem.

 

RYAN

Už od mladého věku se Ryan musel naučit řešit věci po svém. Narodil se s lehčí formou mozkové obrny a v dětství nemohl vůbec chodit, ale vypracoval se až na osobního trenéra. Musel se naučit číst řeč těla a výrazy ve tváři, aby u ostatních mohl předvídat další kroky, a proto věří tomu, že bude ve hře přirozeným talentem. Na první dojem chce působit empaticky, ale v pozadí bude mít připravený promyšlený plán, jak si budovat vlastní spojenectví uvnitř jednotlivých aliancí.

Jméno: Ryan Medrano

Věk: 25 let

Rodné město: Savannah, Georgia

Současné bydliště: El Paso, Texas

Povolání: skladník

Zájmy: Rybaření, turistika a tesařina.

Popiš se třemi slovy: Charismatický, přátelský a zábavný.

Co ti leze na nervy: Šikana, lenost a když si někdo myslí, že má na všechno automaticky nárok.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Na pouto, které jsem navázal s mamkou poté, co si prošla mozkovou mrtvicí. Pomohl jsem jí pochopit, že i když není stejná jako předtím, neznamená to, že nemůže žít plnohodnotný život. Jen k věcem musela začít přistupovat z nové perspektivy.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Narodil jsem se o tři měsíce dříve s lehčí formou mozkové obrny. Lékaři tvrdili, že nebudu nikdy chodit, ale po čtyřech letech terapie jsem to konečně dokázal.

Kdo je tvůj hrdina a proč? Můj táta. Pomáhal nás vychovávat a zároveň bojoval za naši zemi. Do obojího dával 110 %.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Rupertovi. Líbílo se mi, jak pro svůj kmen obstarával potravu, což jim dodalo sílu v soutěžích.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Jsem trojnásobná hrozba. Sociální hra je pro mě brnkačka, jsem přirozeně silný a umím rychle řešit skládačky. Skvěle navazuju vztahy a dokážu s ostatními manipulovat díky své výřečnosti. Mám obrovské odhodlání a udělám, co bude potřeba, abych si ten milión zasloužil.

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.