Survivor 43 – promo fotky a oficiální informace

Další série amerického Survivora je na spadnutí a na internetu byly právě zveřejněny oficiální fotky a profily nových trosečníků. Je tedy ten správný čas si jako vždy vše shrnout v jednom článku!

První díl 43. série Survivora bude mít premiéru na CBS ve středu 21. září 2022 (u nás kvůli časovému posunu opět o den později, tedy ve čtvrtek 22. září). Natáčení probíhalo ve dnech 2. května až 27. května 2022, lokace se stále nezměnila – ostrovy Mamanuca na Fidži. Jak už je od 41. řady tradicí, série již nenesou žádné podtituly a označují se pouze číselným pořadím – Survivor 43. Nedošlo ani ke změně zkrácené délky hry, která opět trvala pouhých 26 dnů. Zatím není jasné, zda budou skryté imunity řešeny formou tzv. „Pozor, výhody“, nebo si pro nás produkce připraví něco nového. Dle posledních informací by se však do hry měla znovu vrátit kostka „Výstřel do tmy“, kdy hráč obětuje svoji možnost hlasovat na kmenové radě za šanci být v bezpečí. Hrou nás bude jako vždy provázet náš starý známý moderátor Jeff Probst.

Do soutěže o milión dolarů a titul Posledního trosečníka bylo vybráno 18 nových hráčů, kteří se rozdělí do tří kmenů po šesti, přičemž v každém kmeni budou tři muži a tři ženy. Casting je dle měřítek posledních let opět rasově různorodý a objevuje se zde například i hráčka s umělou nohou. Zajímavostí také je, že jména všech tří kmenů jsou odvozena od fidžijských názvů pro různé typy stromů nebo rostlin.

 

BAKA

Kmen Baka ponese žlutou barvu a jeho název ve fidžijštině označuje fíkovník malolistý (Ficus obliqua). Budou do něj patřit (zleva doprava) Elisabeth „Elie“ Scott (31), Mike Gabler (52), Morriah Young (28), Owen Knight (29), Jeanine Zheng (24) a Sami Layadi (19).

 

COCO

Kmen Coco bude mít modrou barvu a jeho jméno je odvozeno od kokosové palmy nebo z fidžijského názvu pro bišofku jávskou (Bischofia javanica). Tento kmen budou tvořit James Jones (37), Lindsay Carmine (42), Ryan Medrano (24), Geo Bustamante (35), Karla Cruz Godoy (28) a Cassidy Clark (26).

 

VESI

Kmen Vesi, který bude vystupovat pod červenou barvou, je pojmenován podle cesmíny temné (Intsia bijuga). V tomto kmeni se objeví Dwight Moore (22), Nneka Ejere (43), Cody Assenmacher (35), Noelle Lambert (25), Jesse Lopez (30) a Justine Brennan (29).

 

Kompletní profily všech soutěžících si opět představíme v následujících dnech v samostatných článcích.

Jak se těšíte na nadcházející sérii a jaký dojem na vás udělali noví hráči? Komu budete fandit a kdo je vám naopak nesympatický? Budeme se opět těšit na vaše názory a postřehy v komentářích nebo na fóru 🙂

zdroje informací a fotek: CBS, Inside Survivor, Survivor Wiki, Parade.com

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.