Survivor 44 – kmen Ratu

RATU

 

BRANDON

Silná konkurence není Brandonovi vůbec cizí – pět let hrál americký fotbal v mnoha profesionálních ligách na pozici zadáka. Doufá, že jeho aktuální kariéra bezpečnostního specialisty mu pomůže oddělit pravdu od výmyslů. Má v plánu začít hrát pomalu a vyhýbat se lovu na výhody, místo toho chce navázat vztahy a nechat si po boku siláky jako štít.

Jméno: Brandon Cottom

Věk: 30 let

Rodné město: Newtown, Pensylvánie

Současné bydliště: Newtown, Pensylvánie

Povolání: bezpečnostní specialista

Zájmy: Trénování na škole Parisi Speed School, snowboarding, trávení času u jakéhokoliv jezera, vaření a grilování.

Popiš se třemi slovy: Pohodový, ctižádostivý a sebevědomý.

Co ti leze na nervy: Když někdo žvýká žvýkačku nebo jí s otevřenou pusou.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Nikdy by vás nenapadlo, že umím hrát na klavír. Taky umím docela dobré kouzelnické triky.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Nejvíc jsem hrdý na to, že jsem hrál za Seattle Seahawks.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Největší inspirací jsou pro mě rodiče, protože jsou oba úspěšní ve svém oboru. Naučili mě, abych si vždycky šel za tím, co chci, a nebral „ne“ jako odpověď.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Na Survivor mě připravilo to, že jsem se dostal do NFL [Národní fotbalová liga, nejvyšší profesionální liga amerického fotbalu v USA – pozn. překl.]. Musel jsem překonat jednu překážku za druhou, než jsem se vůbec dostal do nějakého týmu. Naučilo mě to, jak je důležité tvrdě pracovat a věřit si, i když vám osud nehraje do karet.

Proč chceš být součástí Survivoru? Chci být součástí Survivoru, protože to je životní dobrodružství. Survivor je dokonalá kombinace fyzické i psychické síly. Chci ozkoušet své schopnosti v něčem, s čím nemám žádné zkušenosti. Rozhodně nejsem žádný survivalista, haha. Nikdy jsem nebyl ani tábořit, takže přežívání mezi přírodními živly pro mě také bude zajímavá výzva.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Nejvíc se ztotožňuju s Dannym. Ví, jaké bylo hrát v NFL, a tyto lekce a zkušenosti využil i ve hře. Nejvíc však budu hrát jako Jeremy, protože máme podobnou sebereflexi. Věděl, že bude ve hře fyzickou hrozbou, tak si kolem sebe držel další fyzicky silné hráče jako „svalové štíty“.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Budu si vážit někoho, s kým budu moci dobře komunikovat. V Survivoru vážně není žádná důvěra, tak se chci spojit s někým, kdo je předvídatelný.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Budu Posledním trosečníkem, protože mám dokonalou kombinaci fyzické i psychické síly. Zapadnu do jakékoliv skupiny, protože jsem během života jednal s tolika různými lidmi. Nebudu se držet zpátky.

 

JAIME

Když se Jaime zeptáte na její povolání, odpoví vám, že dělá „od všeho něco“. Dnes pracuje jako jogínka a spoléhá se nejen na fyzickou ohebnost, ale i na zkušenosti z desetileté kariéry v korporátech. Doufá, že její schopnost rychle navázat vztahy jí zajistí milión dolarů. Ve hře má plán najít si spojence „na život a na smrt“, z nichž vybuduje čtyřčlennou alianci, která bude pokrývat všechny herní aspekty.

Jméno: Jaime Lynn Ruiz

Věk: 35 let

Rodné město: Mesa, Arizona

Současné bydliště: Mesa, Arizona

Povolání: jogínka

Zájmy: Zahradničení, jóga, vaření, golf, turistika, čtení, kreslení, plavání, psaní, jídlo, smích, meditace a sledování oblíbených pořadů.

Popiš se třemi slovy: Nadšená, přitažlivá a milující.

Co ti leze na nervy: Studené jídlo, zvuk budíku na iPhonu (však ho znáte), když si koupíte pytlík brambůrků a většina je ho prázdná.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Lidi by nikdy neřekli, že zbožňuju horory. Vyrůstala jsem na Freddym, Jasonovi a Chuckym.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Nejvíc jsem hrdá sama na sebe, že jsem měla odvahu seknout s desetiletou kariérou a jít si za svými sny.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Mí rodiče. Naučili mě nikdy se nevzdávat a vnukli mi myšlenku, že dokážu cokoliv, co si vezmu do hlavy.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Na tento pořad mě připravila kariéra v korporátní Americe. Přes deset let jsem musela jednat s různými osobnostmi a budovat úspěšné týmy. Navazování vztahů je VŠÍM!

Proč chceš být součástí Survivoru? Jsem fanynkou Survivoru od prvního dne! Survivor sledovala celá naše rodina. Díky videorekordéru jsme nikdy nezmeškali jediný díl! Jsem superfanynka a stát se Posledním trosečníkem je můj celoživotní sen. Z pořadu jsem se toho hodně naučila – hlavně to, že NIC není NEMOŽNÉ.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Podobám se Angelině – je odvážná a geniální! Myslím, že nejvíce budu hrát jako Erika. Hrála na opravdu vysoké úrovni! Měla úžasné sociální schopnosti a uměla skvěle navazovat taktické vztahy!

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Budu si cenit loajality. Najdu si parťáky na život a na smrt!

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Vím, že budu Posledním trosečníkem, protože si vybuduju pevné vztahy se všemi svými novými přáteli! Navazování vztahů je VŠÍM.

 

KANE

Kane zamířil na ostrov přímo ze studia práv a doufá, že tu získá zkušenosti s oslovováním poroty. Věří, že se mu podaří hattrick a stane se třetím kanadským vítězem Survivoru. K tomu mu jistě pomůže jeho akademický přístup ke hře a nízký věk, díky kterému ho ostatní budou dostatečně podceňovat. On tak bude moci zanechat svou stopu ve hře, o které říká, že je „nejlepší hrou na planetě“.

Jméno: Kane Fritzler

Věk: 25 let

Rodné město: Moose Jaw, Saskatchewan (Kanada)

Současné bydliště: Saskatoon, Saskatchewan (Kanada)

Povolání: student práv

Zájmy: Dungeons & Dragons [fantasy hra na hrdiny, známá také pod názvem českého ekvivalentu Dračí doupě – pozn. překl.], péče o mého psa, Survivor.

Popiš se třemi slovy: Tolerantní, hlasitý a soupeřivý.

Co ti leze na nervy: Špatní řidiči a když někdo o něčem pořád mluví, ale nic pro to neudělá.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Umím nádherně zpívat a mám krásný hlas.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Získal jsem ocenění nejlepšího vyjednavače v národní soutěži ve vyjednávání na kanadské právnické univerzitě.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Moje máma. Je to nejsilnější člověk, jakého znám. Naučila mě, že rodina je nejdůležitější na světě.

Proč chceš být součástí Survivoru? Survivor je ta NEJLEPŠÍ hra, jakou můžete hrát! A já jsem hráč skrz naskrz. Pořad sleduju od doby, kdy jsem byl ještě malý chlapec. A teď jsem přišel hrát, o tom nepochybujte.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Myslím, že mám stejné nenucené charisma jako mladší a hezčí verze Tysona. Ale chtěl bych hrát podobně jako Zeke, jen pozměním pár věcí, abych získal zlato.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Ryzí upřímnosti. Čím upřímnější budou, tím víc se mi budou líbit. Nejlepší by bylo, kdyby mi vůbec nedokázali lhát.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Protože jsem pohotový.

 

LAUREN

Lauren, učitelka na základní škole, je připravená proškolit své soupeře nejen v základech Survivoru. Bude si užívat rychlé tempo hry, jelikož v životě nedávno zažila velké změny – stala se svobodnou matkou. Obzvlášť důkladně studovala zejména novou éru hry a doufá, že tato příprava jí ve hře zajistí samé jedničky.

Jméno: Lauren Harpe

Věk: 31 let

Rodné město: Port Arthur, Texas

Současné bydliště: Mont Belvieu, Texas

Povolání: učitelka na základní škole

Zájmy: Když se neúčastním sportovních utkání svých dětí nebo jim zrovna nenakopávám zadek v Mario Kart, ráda čtu nebo poslouchám podcasty či on-line kázání.

Popiš se třemi slovy: Sympatická, odolná a přizpůsobivá.

Co ti leze na nervy: Když se lidé nepřiznají ke svým vlastním činům nebo chybám.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Myslím, že by na první pohled spousta lidí neřekla, že mi je přes třicet a jsem matka dvou dětí.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Může to být růst? Jsem nejvíc hrdá na to, jak jsem během posledních několika let dospěla. Jako člověk i jako matka. Jsem moc hrdá na to, jaká se ze mě stává žena.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Mou největší inspirací jsou mí rodiče. Moje máma je nejlaskavější a nejobětavější osobou, jakou znám. Můj táta je zase neskutečný pracant.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Nejvíc mě na hru připravilo, když jsem se stala svobodnou matkou. To pro mě byla největší výzva – fyzická, psychická, emocionální – prostě ve všech možných aspektech.

Proč chceš být součástí Survivoru? Survivor je nejenom životní zkušenost, ale i příležitost pro osobní růst a sebeobjevování. Mí kluci jsou společně se mnou velkými fanoušky hry, tak jim budu moci ukázat, že dokážou cokoliv.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Chci být tichý stratég. Má hra se bude nejvíce podobat hře Eriky (41. série). Taky se mi líbilo, jak hrála Natalie v sériích Krev vs. Voda (Blood vs. Water) a Válka vítězů (Winners at War). Nejvíce jsem obdivovala její sílu a schopnost nikdy se nevzdávat.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Cením si otevřenosti a upřímnosti. Budu hledat někoho, kdo o loajalitě nejen mluví, ale také ji dokáže svými činy. Aby si získali mou důvěru, musí mi ukázat, že jim můžu věřit – třeba svým hlasováním nebo tím, že mi prozradí cenné informace.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Věřím, že mě ve hře daleko dostane má osobnost, sebereflexe a přizpůsobivost. Jsem ambiciózní a NIKDO to nechce víc než já. Pro mě to není jenom hra… pro mě je to cíl. Už nějakou dobu se na tu hru připravuju, takže rozhodně neodejdu bez hlavní ceny.

 

MADDY

Maddy je samozvanou „závislačkou na dobrodružství“ a je připravená skočit po každé příležitosti, která jí přijde do cesty. Aby mohla hrát Survivor, dala výpověď ve svém zaměstnání na pozici vedoucí charitativních projektů. Stejnou impulzivnost přinese i do hry, v níž chce aktivně plánovat pouze pár dnů dopředu. Podaří se této „Madonně Survivoru“ dovézt se na vlně popularity, vynalézavosti, trpělivosti a „holčičí síly“ až do konce?

Jméno: Maddy Pomilla

Věk: 28 let

Rodné město: Huntingtown, Maryland

Současné bydliště: Brooklyn, New York

Povolání: vedoucí charitativních projektů

Zájmy: Surfování, skateboarding, natáčení filmů se sestrami, protančené noci, předstírání u karaoke, že jsem Madonna, polehávání v trávě.

Popiš se třemi slovy: Odvážná, přátelská a divoká.

Co ti leze na nervy: Elitáři [lidé, kteří se považují za elitu – pozn. překl.], blahosklonné poučování od mužů, netrpělivost a když si oblékám ponožky na chodidla obalená pískem.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Ve 22 letech jsem získala třetí místo v ultramaratonu. Nejsem tak namakaná jako ostatní spoluhráči, ale musíte vědět, že aspoň dokážu uběhnout velkou vzdálenost.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Mám za sebou spoustu hustých věcí, jako třeba trek do základního tábora pod Mount Everestem, ale nejlepší věc, jaká se mi povedla, bylo chodit posledních sedm let s nejpřitažlivějším klukem z Newyorské univerzity!

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Mám čtyři bláznivé sestry, které jsou jako já, ale lepší. A můj táta Paul. Své životy vedou se soucitem, zvídavostí a upřímností. Jsou to vážně hodní lidé, kteří stojí nohama na zemi.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Jsem jednou z pěti sester a jsem klasické prostřední dítě – společenská, nezávislá a vynalézavá. Musíte umět držet krok, abyste přežili sestry Pomillovy!

Proč chceš být součástí Survivoru? Nakopávají mě věci, o kterých jsem snila v dětství, které mě děsí a které mi připadají nemožné. Survivor pasuje do všech tří kolonek.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Takticky asi Cirie nebo Omarovi. Stylově nejspíš Malcolmovi.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Budu hledat někoho praktického a otevřeného novým názorům, kdo se nebude brát moc vážně a s nímž se pobavím!

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Ráda žiju v takové té šedé zóně, kde se může každou chvíli stát cokoliv. Budu se vyžívat v chaosu a budu se u toho bavit.

 

MATTHEW

Majitel pánského holičství Matthew doufá, že jeho hra bude ostřejší než u ostatních. Život venku mu nedělá starosti, protože se považuje za „vodní živel a přírodní dítě“. Přes deset let už pracuje v oblasti služeb a věří, že jeho touha pomáhat lidem mu zajistí, aby mu ostatní naopak pomohli získat milión dolarů.

Jméno: Matthew Grinstead-Mayle

Věk: 43 let

Rodné město: Pickerington, Ohio

Současné bydliště: Columbus, Ohio

Povolání: majitel pánského holičství

Zájmy: Dobrodružství s mým synem a manželem, horské dráhy, vodní skluzavky, ochutnávání jídel ze všech koutů světa, sbírání a pěstování pokojových rostlin.

Popiš se třemi slovy: Spontánní, starostlivý a dobrodružný.

Co ti leze na nervy: Lidé, kteří se baví ve skupinkách. Když někdo nedává ostatním prostor v konverzaci. Kombinace fialové a bílé barvy. Zdeformované nanuky. Lichá čísla. Ananas na pizze. Bonbony obalované v čokoládě.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Mám obrovské srdce a soucítím se všemi kolem sebe. Rád pomůžu komukoliv, aby se stal co nejlepším člověkem. Je povznášející vidět, jak uspěje někdo, komu jsem pomohl.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Na svou úžasnou rodinu. Bez nich bych nebyl tím mužem, kterým jsem dnes. Za všechno jim vděčím, to oni mi dodávají sílu.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Můj manžel Dale. Zamiloval se do mě dřív, než jsem vůbec věděl, jak mám mít rád sám sebe. Bez něj bych tady asi nebyl.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Když jsem byl mladší, mamka pracovala pro YMCA [křesťanskou mládežnickou organizaci – pozn. překl.]… Takže jsem byl pořád venku, lezl po stromech v lese, plaval v jezerech a řekách, obklopený kamarády a přírodou. V dětství jsem se naučil milovat přírodu a ostatní lidi.

Proč chceš být součástí Survivoru? Jsem superfanouškem od prvního dne. Rád trávím čas venku a vždycky jsem chtěl zkusit svou šanci stát se Posledním trosečníkem! Zbožňuju soutěže, nádherné lokace i úžasně rozmanité obsazení Survivora. Tohle je splněný sen!

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Nejvíc se ztotožňuju s Elaine, protože byla k popukání, ale přesto nefalšovaná. Rád bych si myslel, že budu hrát jako Shan nebo Ben. Za Shan všichni chodili a nebáli se svěřovat jí informace. Ben si do hry přinesl zátěž, ale naučil se ji překonat a zároveň pomoct i ostatním.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Důvěry, důvěry, důvěry! Musíte ve hře někomu věřit. Zároveň ale chcete někoho, kdo má jiné talenty než vy, takže si navzájem vyplníte svá slabá místa.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Mám na to srdce, energii i schopnosti, abych došel až do konce. A po cestě se připravte na spoustu smíchu a duhy!

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.