Survivor 44 – promo fotky a oficiální informace

Další série amerického Survivora je za rohem a na internetu byly před nedávnem zveřejněny oficiální fotky a profily nových trosečníků. Tradičně si tedy vše shrneme v jednom článku!

Premiéra 44. série Survivora bude odvysílána na CBS ve středu 1. března 2023 (u nás kvůli časovému posunu opět o den později, tedy ve čtvrtek 2. března). Nová řada se natáčela ve dnech 5. června až 30. června 2022 a lokace stále zůstává beze změny – ostrovy Mamanuca na Fidži. Ostatní prvky se také nemění – série nenese žádný podtitul a je označena pouze číselným pořadím (Survivor 44), hrálo se rovněž ve zkrácené délce 26 dnů a ve hře by se měla znovu objevit kostka „Výstřel do tmy“, kdy hráč obětuje svoji možnost hlasovat na kmenové radě za šanci být v bezpečí. Nedošlo ke změně ani na moderátorském postu – sérií nás bude opět provázet náš starý známý moderátor Jeff Probst.

O titul Posledního trosečníka a milión dolarů bude soutěžit 18 nových hráčů, kteří se rozdělí do tří kmenů po šesti s rovnoměrným zastoupením mužů a žen. Casting musí být podle posledních měřítek opět rasově různorodý a objevuje se zde i jedno z největších zastoupení příslušníků LGBT (celkem 6).

 

RATU

Kmen Ratu bude vystupovat pod oranžovou barvou a je pojmenován podle fidžijského zdvořilostního výrazu pro náčelníka. Budou do něj patřit (zleva doprava) Matthew Grinstead-Mayle (43), Jaime Lynn Ruiz (35), Kane Fritzler (25), Lauren Harpe (31), Brandon Cottom (29) a Maddy Pomilla (28).

 

SOKA

Kmen Soka ponese zelenou barvu a jeho název je odvozen od slova sokalou, fidžijského výrazu pro úctu. V tomto kmeni se objeví (zleva doprava) Heidi Lagares-Greenblatt (42), Josh Wilder (34), Danny Massa (31), Matt Blankinship (27), Claire Rafson (25) a Frannie Marin (23).

 

TIKA

Kmen Tika bude mít fialovou barvu a jeho jméno je maorským výrazem pro poctivost či počestnost. Tento kmen budou tvořit (zleva doprava) Carson Garrett (20), Sarah Wade (26), Helen Li (28), Carolyn Wiger (35), Yam Yam Arocho (35) a Bruce Perreault (45).

 

Kompletní profily všech soutěžících si jako vždy představíme v následujících dnech v samostatných článcích pro každý kmen.

Jak se těšíte na novou řadu a co říkáte na nové hráče? Budeme se opět těšit na vaše názory a postřehy v komentářích i na fóru! 🙂

zdroje informací a fotek: CBS, Inside Survivor, Survivor Wiki, Parade.com, Entertainment Weekly

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.