Winners Tell All Live Chat… Winner S11!

Takže, po týždni sa vraciam k pokračovaniu Winners Tell All Live Chat…, kde si Jeff zobral na menší rozhovor osobu, ktorá sa spolu s ním zúčastnila 11. série Big Brother, vysielanej v roku 2009 a ktorú aj vyhrala a taktiež spolu s Jeffom absolvovala 16. sériu The Amazing Race.

Tou osobou nieje nikto iný, ako životná partnerka práve hosťa tohto programu Jeffa, sladká Jordan Lloyd.

Musím sa priznať, že som veľké očakávania od tohto rozhovoru nemal, hlavným dôvodom bol aj fakt, že Jeff s Jordan tvoria pár aj v súkromí a taktiež spolu bývajú, celý rozhovor bol samozrejme v dobrej, uvoľnenej atmosfére, ale chýbal tomu istý záujem, niečo čo Jeff pri rozhovoroch s inými mal, a to túžba vytiahnuť informácie pre divákov. Keďže sa s Jordan poznajú veľmi dobre, necítil som z jeho otázok a vedenia rozhovoru záujem niečo z nej vytiahnuť. Popravde som mal pocit, že sa ani veľmi na rozhovor nepripravil, takže tu zhrniem len pár vecí, ktoré ma zaujali.

Na začiatku nám Jordan zdelila, že dokončila kozmetickú školu, len pred pár mesiacmi, táto informácia ma potešila, lebo o jej osobnom živote toho veľa neviem. Pri otázke ako sa vlastne dostala do šou sme sa dozvedeli staré známe… „bola som náhodne oslovená“. Jordan mala v čase pred šou tri práce, žiadne znalosti o hre, do ktorej sa po tejto náhode dostala. jej manažéri z práce, veľkí fanúšikovia šou jej dali rady, ako hrať „mimo radar“, byť „v pohode“ a nerobiť si nepriateľov. Sama, ale priznala, že po vstupe do domu ostala mierne v šoku, všetky tie kamery, svetlá, výzdoba, rozmýšľala, čo vlastne robí v dome… potom ale spoznala Jeffa, kto videl 11. sériu, vie, že Jeff prišiel do domu s poslednou skupinkou a zdieľal spálňu s dievčatami. Vtedy sa začali obaja viacej baviť. Jordan (a aj Jeff) počas rozhovoru spomenuli viac krát, že boli silnou dvojkou a počas hry si verili.

Taktiež vylúčila návrat do hry, bez Jeffa, prípadne, aby som to spomenul naraz v tejto vete… vylúčila aj návrat do The Amazing Race, bez Jeffa, respektíve s iným partnerom (súrodenec, rodič, kamarátka).

Medzi jej najkrajšie momenty, nielen z 11. série, ale aj zo série 13. (zúčastnila sa, taktiež spolu s Jeffom), spomenula samotnú výhru v jej prvej (čiže 11.) sérii.

Páčil sa mi moment, ako spomínali na prvé okamihy v dome, ten tradičný prípitok, ako sú na seba všetci milí (hlavne kvôli informáciám), a už po týždni týchto ľudí nenávidíš, máš ponorkovú chorobu a tak podobne.

Jordan je jednou z tých, ktorá uznáva hru (a v reálnom živote sa kamaráti s) Rachel Reilly, povedala, že počas série 12. Rachel fandila, ale pri 13. sérii bola troška mimo z hrania s ňou, na druhej strane, spomenula okamih, kedy ostali v hre bez svojich partnerov a rozdelili si úlohy, Jordan spomenula, že nebola nikdy nejakou fyzickou hráčkou, túto časť nechala práve Rachel, ale skôr vynikala v sociálnej hre, ktorú zase Rachel veľmi nezvládala.

Bolo tam viac vtipných debát, ale v podstate len slovné hašterenie Jordan s Jeffom, nič čo by vyslovene malo nejaký význam spomínať. Inak mám Jordan veľmi rád, je to také milé dievča z vidieka, už na prvé počutie je známe odkiaľ pochádza a jej myšlienkové pochody a vyjadrovanie dajú všetkým jasne najavo, že je to také „jednoduchšie“ žieňa, ale o to ju mám radšej, jej séria ma hrozne bavila, a patrí medzi zlatý fond BB.

VIDEO nájdete tu:

YouTube Preview Image

Milan (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.