Winners Tell All Live Chat… Winner S13!

Postupne Vám (nie, však v poradí vysielania) ponúknem „výťah“ toho najlepšieho, čo prezradili víťazi sérii 11. až 14. (existuje aj video s víťazom 15. série, ale neviem sa k nemu dopracovať). Hráčov si zobral na paškál Jeff Schroeder, účastník 11. a 13. série, ktorý v CBS plní podobnú úlohu, ako Parvati Shallow pri Survivor.

Jeff je jedným z mojich obľúbencov z Big Brother a vy ho určite poznáte aj z The Amazing Race 16, kde súťažil po boku Jordan, jeho lásky z 11. série Big Brother, kde sa obaja spoznali.

Ale poďme k veci, jedným z hostí u Jeffa bola RACHEL REILLY, účastníčka 12. a víťazka 13. série Big Brother, taktiež spolu s jej manželom Brendonom sa zúčastnili aj 20. a 24. série The Amazing Race.

Na úvod sa obaja tešili živému vysielaniu a Jeff sa Rachel pýtal, ako u nej prebiehala príprava, hlavne na 13. sériu, kedy už vedela, do čoho vlastne ide. Spomínala, že hlavne chodila behať, ale, že po sociálnej stránke a strategickej sa nieje ani možnosť nejak pripraviť, v podstate vyjadrila to, čo kopec ľudí pred ňou, nikdy neviete, s kým sa v dome stretnete. Počas debaty bolo zrejmé, že Jeff mal pripravené celkom trefné otázky, lebo ako hráč, ktorý s Rachel hral v 13. sérii sa spýtal, ako prežívala jeho prvé a následné druhé vylúčenie v ich spoločnej sérii, keďže Brendon bol v rámci série 13. 2x vylúčený. Spomínala, že bola z toho mimo, ale hneď poznamenala, že sa musela pozbierať, lebo tam bola sama za seba, a musela sa sústrediť na hru. Vždy rozmýšľala nad tým, že môže týždeň čo týždeň vypadnúť, ale ako postupovala v hre premýšľala aj nad šancami na výhru.

Jeff spomenul aj DE, kedy bola v nominácii spolu s ním, aké mala vtedy pocity, a obaja sa zhodli, že ak by ten druhý vyhral VETO, tak práve on/ona ide domov, v tom smere mala Rachel šťastie, že Jeff to VETO nedal, a bol v očiach protihráčov väčším terčom ako ona. Rachel nezabudla poznamenať, že mala veľkú dilemu aj pri finálovej trojici, kedy v duchu počítala hlasy od porotcov, a dôvod prečo poslala do poroty Adama bol aj ten, že chcela vo finále niekoho, kto si to zaslúži viac ako on, a taktiež počítala aj s tým, že Adam jej dá hlas. Mne osobne sa veľmi páčilo, ako sa vyjadrovala k aliancii a veciam okolo… povedala, že ona bola vždy verná svojej aliancii a chcela ísť so svojou alianciou až do konca, ale v momente, kedy Daniele zradila, už musela hrať inak, i keď alianciu práve s Jeffom a Jordan držala do poslednej chvíle, lebo je a vždy bude lojálna. Ja osobne to veľmi kvitujem z jej strany, nieje to len póza, ale za jej dve série, to aj vždy potvrdila.

Témou vysielania bola aj jej sestra Elissa (účastníčka 15. série Big Brother), Jeff sa lišiacky spýtal otázku, ak by si mala vybrať medzi jej manželom a sestrou, s kým by išla do The Amazing Race, samozrejme, že spomenula svojho manžela a uprednostnila ho pred sestrou. Do The Amazing Race by šla jedine s Brendonom a nie s Elissou, keďže Brendon je skvelý v navigácii a ona so sestrou majú s týmto problém. Rachel je taktiež hrdá, že za jej dve účasti v The Amazing Race nebola s manželom ani raz eliminovaná, čo je pre ňu veľmi veľká odmena v rámci hry.

Na rad prišli aj otázky od divákov a jej odpovede, osobne som bol za drvivú väčšinu toho čo zaznelo veľmi šťastný a zvedavý zároveň + to splnilo moje očakávania.

Na otázku, čo je pre ňu viac, či Big Brother alebo The Amazing Race, sa vyjadrila v duchu, že Big Brother je niečo ako rodina, aj keď to znie divne, je to proste tak, pri The Amazing Race si užila hlavne návštevu Afriky a Safari, ktoré s manželom podnikli, bol to jej veľký sen a mala ho v zozname toho, čo by rada videla za svoj život.

Pri otázke, koho by vylúčila v Big Brother, ak by boli v nominácii, či Brendona alebo Elissu, povedala, že by vylúčila Elissu (aj s takou narážkou zo žartu, že Elissa by jej z výhry nedala asi nič, a Brendon je jej manžel) [táto odpoveď ma zaujala aj z hľadiska, toľko diskutovanej možnej účasti Rachel s Elissou v Survivor, kde by ju vedela bez problémov podrezať].

Padla aj otázka, čo jej najviac chýbalo v BB dome… spomenula (že okrem sestry, pri narážke od Jeffa): pes, sledovanie filmov a posilovňa, tu sa hneď zastavila a zaspomínala si spolu s Jeffom na jej pád pri behaní do kolečka.

Otázky sa točili aj okolo All-Stars a prípadného coachovania (ako pri S14) a jej odpovede boli:

Ak by išla do All-Stars, respektíve by bola vo finálovej 5, chcela by tam byť s Brendonom, Janelle, Jeffom (hostiteľom tohto videa) a Daniele/Danielle (tu som veľmi nepochopil, z toho čo povedala, že ktorú konkrétne). Poznamenala, že nikdy nemala tak skvelú sociálnu hru ako Ian, Dan alebo Daniele, čo u nich veľmi kvituje a vyzdvihuje. Páčilo sa mi, ako spomenula, že má dobré vzťahy s každým človekom, s ktorým hrala, či v 12. alebo 13. sérii (fotky s Haydenom, Daniele po nete to len potvrdzujú), a že má dobré vzťahy aj s hráčmi zo série 14. a 15., aj z vyhliadkou na možnú All-Stars.

Vyjadrila sa, žeby bola asi lepším coachom ako navrátilcom v All-Stars, lebo by vedela skôr poradiť s tým, kde ona spravili chyby, ako hrať sama za seba.

Potom mal Jeff takú poznámku k jej výhre a ona k jeho porážke a Jeff dostal poriadny Zing (kto vie o Zingbotovi, vie o čom píšem) 😀

VIDEO nájdete tu:

YouTube Preview Image

Milan (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.