Winners Tell All Live Chat… Winner S14!

Máme tu pokračovanie, týchto pre mňa, zaujímavých rozhovorov, ktoré Jeff Schroeder spravil pred začiatkom vysielania série 16. ešte v Júni 2014.

Jeho prístup a hlavne prehľad ma náramne bavia, a som veľmi spokojný s každým jeho rozhovorom, alebo televíznym vystúpením, ktoré v rámci pozvania vždy absolvuje. Tentokrát mu do horúceho kresla zasadol víťaz 14. série Big Brother IAN TERRY, často medzi divákmi prirovnávaný ku Cochranovi zo Survivor, ale musím Vás vyviesť z omylu, tento rozhovor ma zaujímal aj z hľadiska toho, že som 14. sériu minulý týždeň dokončil po 3x za rok a pol v repríze, a Ianova hra je jedna z najpodarenejších, aké som v histórii videl. Ian pôsobil v štúdiu podobne ako v hre pri živom vysielaní veľmi rozpačito a nervózne, nieje to ale problém nervozity, alebo niečoho podobného, v hre sme sa dozvedeli, pri rozhovore Dana s Ianom v HoH spálni, že trpí Asperger. syndrómom. Z toho pochopíte aj veci, ktoré opísala JoJo v rozhovore a aj dej, ktorý ste mohli vidieť v prvý týždeň v sérii 14, kedy bol Ian na pokraji nominácie a vyradenia z hry.

Ale poďme k samotnému, veľmi príjemnému rozhovoru, Ian sa nám zveril, že sa presťahoval do Houstonu, a momentálne má už po štátniciach, kde ukončil svoje štúdium inžiniera chémie, ale momentálne plánuje vyučovať fyziku na strednej škole. V hre ho šokoval samotný úvod, keď už v prvý deň, pár hodín po začatí hry, musel Dan vylučovať hráčku zo svojho tímu (Jodi). Veľmi si počas hry, prial, aby skončil v tíme, buď u Mikea Boogieho (kde aj skončil) alebo u Dana. Tvrdil, že tie prvé týždne, kedy bola hra o niečom inom a boli v hre coachovia sa cítil a bol vlastne takým kúskom skladačky, práve v rukách svojho coacha, a musel sa tomu podriadiť, čo Mike po ňom a aj po Jenn & Frankovi chcel, aby to bolo v prospech tímu. Musel totiž veriť, že coach pre neho vždy chce to najlepšie a zveriť mu tým pádom osud seba a aj svojej hry, on to opísal proste len ako „vieru“. Bol, ale trocha „mimo“ keď si všimol na „memory wall“ zámky na kľúče (i keď v tom momente kľúče neboli v hre) pri fotkách coachov (Mike, Janelle, Dan, Britney).

Jeff si neodpustil aj narážku na Ashley, ku ktorej prejavoval city počas hry a Ian mu povedal, že s Ashley sú v kontakte cez Twitter a že najskôr ešte stále robí tie postreky farbou (také „opaľovanie“, ktoré absolvuje kopec ľudí, keď na Vás nanesú farbu sprejom, mohli ste to vidieť napr. v Beauty and the Geek), načo Jeff kontroval, že chodí striekať aj jeho…

Padla otázka, prečo si vybral nakoniec do finále Dana a nie Danielle, reakcia Iana bola aj tá, že si na Dana veril, ale aj si bol vedomý, že taký Shane by mu nikdy nedal hlas, ak by vo finále bola aj jeho „priateľka“ Danielle. Poznamenal, že Dr. Will & Dan sú asi najväčší hráči histórie šou, a aj preto si váži, že vyhral práve nad Danom vo finále.

Ian sa vyjadril, že ak by niekto mal vyhrať Big Brother 2x, je veľká šanca, že to v budúcne bude práve Hayden, ku ktorého hre sa vyjadril veľmi pochvalne.

Pri konštatovaní Jeffom, že si až moc užíval „brečku“ a celkovo Have / Have not, Ian poznamenal, že počas hry stratil na váhe. Keďže v čase natáčania tohto videa, už bol známy cast hráčov do série 16 s Jeffom preberali aj hráčov (Jeff robil s nimi rozhovory pred začiatkom série), kde sa Jeff prirovnal, alebo skôr sa videl v Codym, a bol očarený osobnosťou Devina, nato Ian reagoval, že jemu sa tiež páčil z videí Cody, pridal mená Zacha, Donnyho a Nicole. Hlavne pri Donnym sa obaja pozastavili, že ho môžu podceniť na základe veku, ale sa môže v hre dostať ďaleko, a aj fakt, že taká Nicole je podobná povahovo Jordan (Jeffovej partnerke).

Samozrejme, čo by to boli za otázky, ak by sa nespomenula All-Stars (inak dosť kvitujem tú otvorenosť hráčov BB ohľadne tohto + aj toho, s kým by šli do aliancie, keďže hráči zo Survivor sa tomuto dosť vyhýbajú), spomenul, že z jeho série by to bol Frank, tiež Rachel Reilly a Jeff (áno Jeff zo štúdia). Ian sa vyjadril aj k Dr. Willovi, žeby s ním bol rád v aliancii, ale neverí si, žeby pri ňom vyhral sériu a následne dodal meno aj Erica z 8. série.

Na otázku, aké ma vzťahy s Frankom a Boogiem, keďže ich aj vďaka nemu vylúčili zo série 14 povedal, že sú kamaráti a s Boogiem je v kontakte častejšie.

Skvelá vec padla okolo jeho stratégie, keď  sa ho Jeff spýtal, prečo nemá okuliare, Ian povedal, že ich ani nemusí nosiť, ale počas hry chcel, aby si všetci jeho osobnosť zaradili k šprtom a podcenili ho takto. VÝBORNÁ STRATÉGIA, NEMYSLÍTE?

Jeho odporúčanie k hráčom do budúcna, vždy byť pokorný a nepáliť mosty, nebyť namyslený pri ceremónii, keď máte VETO, alebo ste HoH, a tiež si nerobiť nepriateľov, človek, po ktorom idete, a ostane v hre môže o týždeň mať moc v rukách a budete v opačnej pozícii. (Ešteže nevidel Zacha v hre…) 😀

Mne osobne sa tento rozhovor moc páčil, a dúfam, že Iana ešte niekedy v hre uvidím, pri jeho veku 23 rokov je veľmi reálne, že sa ešte v hre objaví… vtipný moment bol, keď si na začiatku spomenul, kedy bol na castingu a aj čo mal na sebe oblečené… hold fotografická pamäť mu kryla zadok aj v hre!

VIDEO nájdete tu:

YouTube Preview Image

Milan (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.