Survivor Česko & Slovensko

Po delší odmlce se na naše obrazovky vrací tuzemská mutace naší oblíbené reality show Survivor. Již první zveřejněné informace vyvolávají zejména u skalních fanoušků velmi protichůdné reakce, pojďme si tedy opět shrnout veškerá známá fakta v tomto článku, který budeme případně průběžně aktualizovat.

EDIT 1: Změněno datum premiéry na Voyo a doplněna upoutávka na první epizodu od Tomáše Berky, kterému děkujeme za upload 🙂

EDIT 2: Posunuto datum premiéry na všech platformách z důvodu výskytu Covid-19 + doplněny informace o formátu pořadu.

EDIT 3: Doplněny informace o přerušení natáčení a další upoutávky. Za sdílení informací i odkazů na upoutávky opět děkujeme Tomášovi Berkovi 🙂

EDIT 4: Doplněny chybějící informace u některých hráčů + odkaz na další bonusová videa a medailonky soutěžících.

Survivor Česko & Slovensko odstartuje v úterý 11. ledna 2022 ve 20:20 na TV Nova. Slovenské publikum si bude muset pár dnů počkat – u našich sousedů se premiérový díl objeví na TV Markíza až ve čtvrtek 13. ledna ve 20:30. Předplatitelé on-line streamovací služby Voyo si první epizodu mohou pustit v předstihu, a to již v pondělí 10. ledna. EDIT: Datum premiéry na Voyo bylo právě přesunuto na 11. ledna. EDIT 2: Premiéra první epizody byla přesunuta z důvodu výskytu Covid-19 mezi štábem a účastníky a natáčení bylo kvůli bezpečnosti přerušeno. Survivor Česko & Slovensko tedy nyní odstrartuje v úterý 18. ledna 2022 ve 20:20 na TV Nova a týž den ve 20:30 na TV Markíza. Předplatitelé on-line streamovací služby Voyo si první epizodu budou moci pustit v předstihu, a to již v pondělí 17. ledna. Ačkoliv je premiéra prakticky za rohem, natáčení začalo teprve před pár dny v exotické Dominikánské republice. EDIT 3: Soutěžící odletěli do Dominikánské republiky 2. ledna a natáčení mělo dle informací začít ve středu 5. ledna. Hned v prvních dnech na ostrově se zúčastnili několika soutěží a údajně došlo i k několika zvratům a dramatům. Přes všechna bezpečnostní opatření se však mezi štábem i soutěžícími vyskytl koronavirus a proto muselo být natáčení přerušeno. Dle vyjádření z TV Markíza má covid asi polovina soutěžících a někteří mají i teploty. Všichni nakažení museli okamžitě do izolace, zdraví účastníci rovněž opustili džungli a vyčkávají na hotelu, než se nakažení dají do pořádku a natáčení bude moci pokračovat. Před odletem museli být všichni povinně očkovaní a prokázat se negativním PCR testem, přesto se však museli nakazit od někoho v destinaci. Do hry vstupuje celkem 24 soutěžících – 12 zástupců z řad veřejnosti, kteří byli vybráni během castingu, a pro údajnou větší diváckou atraktivitu je doplní 12 celebrit. Všichni hráči budou společně bojovat o výhru 2,5 miliónu Kč (100 tisíc eur).

Zatím největší otázky u skalních fanoušků však vzbuzuje formát celé reality show, který dosud nebyl představen. Aktuální československý Survivor vzniká ve spolupráci s přední mezinárodní produkční společností Acun Medya Global, která produkuje Survivor například v Turecku, Řecku, Rumunsku nebo Mexiku. Formát globálně distribuuje společnost Banijay Rights, která zastřešuje mimo jiné i úspěšnou australskou verzi. Nicméně právě turecká nebo řecká verze se od standardního formátu výrazně odlišuje – například turecká verze hry trvá 150 až 180 dnů, hráči se navzájem nevyřazují, ale o průběhu hry rozhodují diváci, a celou sérii pak vyhraje ten z hráčů, který získá nejvíce bodů např. za výhry v soutěžích nebo za hlasy od diváků. Během série dokonce do hry vstupují i zcela noví hráči. V řecké verzi také neprobíhají klasické kmenové soutěže o imunitu, ale hráči soupeří v menších výzvách jeden na jednoho nebo ve dvoučlenných či tříčlenných týmech, přičemž vítězný hráč nebo tým získá bod a následně se hraje do 10 bodů. Poražený kmen poté vybere dva až tři hráče, z nichž jednoho vyloučí svým hlasováním diváci. Právě kvůli tomuto prvku je nutné díly natáčet a vysílat téměř živě. Alespoň minimální dobrou zprávou je to, že kreativním producentem naší nové série je vítěz 1. série Robinsonova ostrova, Marek Orlík, který je velkým fanouškem „tradičního“ Survivora. EDIT 2: Ondřej Novotný v živém streamu uvedl, že nemá žádné informace o zásahu diváků do průběhu hry a žádné mimořádné živé vstupy by se konat neměly. Vypadá to tedy, že se česká verze bude držet klasického formátu. Ondra Novotný také vyjádřil přání, aby finále probíhalo dle amerického formátu – tj. závěrečná kmenová rada s hlasováním pro vítěze proběhne na ostrově, ale vyhlášení vítěze a Reunion by se následně dotáčelo zpátky v ČR, živě před diváky, fanoušky i samotnými účastníky.

Než si podrobněji představíme moderátory a soutěžící z nové verze, krátce se vrátíme k historii formátu Survivor v našich končinách. Úplně prvním pokusem byla reality show Trosečník, která se vysílala v roce 2006 na TV Prima. Show tehdy moderoval Marek Vašut a zpracování celého pořadu se nesetkalo s přílišným úspěchem. Skalní fanoušci amerického Survivora i mnozí noví diváci Trosečníka kritizovali. Pokud si chcete původního Trosečníka připomenout, zavítejte do Download sekce nebo si přečtěte výborné shrnutí v článku od Zecka. První čistě slovenskou verzí byl Ostrov, který na obrazovkách TV Markíza běžel na podzim roku 2016. Odvysíláno bylo celkem 42 epizod a každý díl pokrýval dění jednoho dne na ostrově. U fanoušků však také nebyl příliš oblíben právě kvůli rozvleklosti dílů a kvůli kontroverznímu přístupu některých hráčů a „obyčejných“ diváků, kteří odsuzovali jakékoliv pokusy o herní taktiku. Další vlaštovkou byla první novodobá česká verze, která se vysílala na TV Nova začátkem roku 2017 pod názvem Robinsonův ostrov. U skalních fanoušků vyvolala spíše rozporuplné reakce, nakonec se však dočkala i druhé série s názvem Robinsonův ostrov 2, která v televizi běžela na začátku roku 2018. Tato řada byla už o něco povedenější, ale přesto nedosahovala kvalit originálu.


MODERÁTOŘI

Společná československá verze si žádá i československou dvojici moderátorů. Moderátorem za českou stranu není nikdo jiný než Ondřej Novotný, který odmoderoval již první dvě řady Robinsonova ostrova. Čtyřiačtyřicetiletý sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů je také spoluzakladatelem a spoluvlastníkem československé organizace Oktagon MMA, která pořádá turnaje ve smíšených bojových umění (MMA) na území České republiky a Slovenska. Jeho manželkou je známá česká modelka a misska Renata Langmannová, se kterou tvoří pár od roku 2008 a od roku 2015 jsou svoji. V září 2020 se jim narodila dcera Meda.

Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého znají diváci TV Markíza jako moderátora online pořadu Farma X-tra. Devětatřicetiletý slovenský model, fitness trenér a moderátor v roce 2008 zvítězil v československé soutěži Muž roku 2008 a v roce 2009 se objevil ve známé taneční show TV Markíza, Let’s Dance (u nás pod názvem StarDance). Objevuje se také příležitostně v dalších projektech TV Markíza, jako je např. Teleráno nebo Pevnost Boyard. Po čtyřletém vztahu se zasnoubil s televizní moderátorkou Miriam Kalisovou a v roce 2013 se jim narodila dcera Mia. Po pětiletém manželství se však dvojice v roce 2017 rozvedla.


KMENY A SOUTĚŽÍCÍ

Jak jsme již uvedli výše, do hry vstupuje celkem 24 soutěžících – 12 zástupců z řad veřejnosti (4 Slováci a 8 Čechů) a 12 celebrit (5 slovenských a 7 českých známých osobností). Stejně budou rozdělené i kmeny – tým celebrit ponese červenou barvu a jejich kmen se bude jmenovat Mao. Druhý kmen s názvem Azua bude mít barvu modrou a sestavený bude „z lidí, jako jste vy“. Následně si hráče představíme podle rozdělení do kmenů. Doposud zveřejněné profily hráčů na webu TV Markíza nemají kompletní všechny informace, na webu TV Nova nejsou profily zveřejněné vůbec. Další informace případně budeme doplňovat později.


MAO (známé osobnosti)

BÁRA

Jméno: Barbora Jánová
Věk: 32 let
Povolání: herečka, zpěvačka
Země: Česká republika

Bára je česká herečka, zpěvačka, dramaturgyně a produkční. Věnuje se divadlu, televizním seriálům, filmům a reklamě. Čeští diváci ji mohou znát ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Ohnivý kuře, Modrý kód nebo Slunečná. Velkého dobrodružství už se nemůže dočkat, jelikož Survivor sledovala už jako malá.

 

GÁBOR

Jméno: Gábor Boráros
Věk: 29 let
Povolání: MMA bojovník
Země: Slovensko

Gábor je slovenský zápasník smíšeného bojového umění (MMA). Narodil se v malé vesničce Trhová Hradská u Dunajské Stredy, kde žije především maďarská menšina, proto jde až dodnes poznat, že slovenský jazyk pro něj není úplně přirozený. Od dětství se věnoval fotbalu a později začal právě s MMA. Zajímavostí je, že se Gábor dobře zná s moderátorem Ondrou Novotným z organizace Oktagon MMA. Účastnil se také první série reality show Oktagon Výzva, ve které bojovalo 8 bojovníků (4 Češi a 4 Slováci) po vzoru americké reality show The Ultimate Fighter. Gábor se ve finále stal vítězem první série. Kromě této show bojoval také v několika dalších turnajích Oktagon. Na účast v nejdrsnější reality show se velmi těší. Podle svých slov je připravený na všechno a hlavně je rozhodnutý celou hru vyhrát.

GOGO

Jméno: Daniel Sebastián „GoGo“ Štrauch
Věk: 25 let
Povolání: youtuber, vloger
Země: Slovensko

Daniel je známější pod svou přezdívkou GoGo a je označován za nejznámějšího slovenského youtubera. Na svém kanálu GoGoManTV má nejvíce odběratelů z české i slovenské scény. Kanál si založil již v roce 2010 a stal se jedním z prvních tvůrců, který natáčel ve slovenštině. Zaměřuje se především na žánr let’s play (videozáznam průběhu hraní počítačových her a videoher) a natáčí i každodenní vlogy. V roce 2015 byl zvolen nejlepším youtuberem na československé scéně. Nejvíce se těší na soutěže a přežívání – vyrábění nástrojů, rozdělávání ohně a obstarávání potravy.

CHILI

Jméno: „Chili“ Ta Thuy Dung
Věk: 30 let
Povolání: kuchařka a finalistka soutěže MasterChef Česko 2020
Země: Česká republika

Ta Thuy Dung, známá pod svou přezdívkou Chili, má vietnamské kořeny, ale pochází z Příbrami. Dříve pracovala jako správkyně sociálních médií v reklamní agentuře, díky své vášni pro vaření se však rozhodla přihlásit se do soutěže MasterChef Česko 2020. Probojovala se do finálové TOP 16, po vyřazení dostala druhou šanci a do finálové sestavy se jí podařilo vrátit. Nakonec se probojovala do šestice finalistů, z níž vypadla po souboji s nechvalně proslulou Pavlínou Lubojatzky. Po účasti v soutěži MasterChef opustila svou kancelářskou práci a začala se vaření věnovat na plný úvazek. Nyní vede kurzy vaření ve Fine Food Academy, vytváří speciální menu a recepty, pomáhá gastronomickým podnikům s nastartováním projektů i s marketingem nebo také vysílá svůj vlastní podcast. Kromě MasterChefa se objevila v roce 2021 také v pěvecké show Česko Slovenská SuperStar, kde se dostala do Super výběru, ale kvůli vážné nemoci v rodině se rozhodla odstoupit. Chili rovněž závodně hraje americký fotbal v týmu Prague Harpies.

IVA

Jméno: Iva Pazderková
Věk: 41 let
Povolání: herečka, zpěvačka, komička
Země: Česká republika

Iva Pazderková je česká herečka, zpěvačka, moderátorka a stand-up komička. Proslavila se především účinkováním ve stand-up komedii Na stojáka v roce 2004, kde hrála „Blbou blondýnu“. V současné době působí v Divadle Na Fidlovačce, objevuje se v televizi i na filmovém plátně, věnuje se několika charitativním projektům a dříve se živila i jako modelka. Své herecké i pěvecké kvality opakovaně předvedla v televizní soutěži Tvoje tvář má známý hlas. V posledních několika letech se začala věnovat kulturistice a několikrát se účastnila soutěže Bikini Fitness. Iva se kvůli covidové karanténě nemohla účastnit společného focení a natáčení, proto má trochu „jinou“ promo fotku a neobjevuje se v žádných upoutávkách ani společných promo materiálech.

MATĚJ

Jméno: Matěj Paprčiak
Věk: 30 let
Povolání: model, herec, bývalý fotbalista
Země: Česká republika

Matěj začínal s fotbalem ve Slavii Praha a posléze hrál mimo jiné v klubech FK Králův Dvůr, Viktoria Žižkov nebo Admira Praha. V roce 2015 vyměnil kvůli zranění fotbalovou kariéru za modeling a herectví. S partnerkou Karolínou Holubovou (dcerou herečky Evy Holubové) si zahrál v klipu skupiny Mandrage ke skladbě Vidím to růžově. Svou první roli v celovečerním snímku získal v koprodukčním válečném dramatu Zablácené boty, který bude uveden v příštím roce. Matěj nyní žije a pracuje hlavně v Londýně. Vždy si chtěl vyzkoušet život na opuštěném ostrově. Nejvíc se bojí hladu, hadů a těší se, že aspoň na chvíli unikne z covidové reality.

NATHAN

Jméno: Nathan Christian Dzaba
Věk: 26 let
Povolání: fotbalista, účastník reality show Love Island
Země: Slovensko

Slovenský fotbalista Nathan, který aktuálně hraje fotbal za klub SK Český Brod, se na podzim roku 2021 objevoval na českých a slovenských obrazovkách v reality show Love Island Česko & Slovensko. V tomto pořadu si skupina mladých a atraktivních lidí z České republiky i Slovenska užívala ve vile na Kanárských ostrovech nejen slunce, moře a společné úkoly a hry, ale pod dohledem televizních kamer hledala lásku svého života. V roce 2013 se Nathan také zúčastnil třetí série pěvecké show Česko Slovenská Superstar, kde však neprošel ani přes první kolo. Nathan kromě fotbalové a televizní kariéry působí také jako fitness trenér a za svůj exotický vzhled vděčí otci, který pochází z afrického Konga. Nabídku účasti v Survivoru přijal kvůli tomu, že na ostrově bude teplo. Od televizních obrazovek si chtěl po Love Islandu odpočinout, ale pozornost kamer si užívá a věří, že účinkování v tomto pořadu bude příjemnou a novou zkušeností.

NIKOLA

Jméno: Nikola Čechová
Věk: 32 let
Povolání: youtuberka, moderátorka, blogerka
Země: Česká republika

Českou youtuberku Nikolu jistě znáte pod přezdívkou Shopaholic Nicol. Svůj první veřejný kanál na YouTube si založila v listopadu 2011 a v následujících letech se zařadila mezi nejsledovanější a nejlépe placené české tváře internetu. V roce 2015 dokonce vyhrála anketu Blogerka roku v kategorii video. Představila se také jako moderátorka televize Óčko a blogerka zabývající se módou. V letech 2019 až 2021 rovněž moderovala pořad Snídaně s Novou. V Survivoru se nebojí konfliktů a podle svých slov je velmi přátelská.

TOMÁŠ

Jméno: Tomáš Zástěra
Věk: 42 let
Povolání: rozhlasový a televizní moderátor
Země: Česká republika

Tomáš působí od roku 2013 jako rozhlasový moderátor v Odpolední show na rádiu Evropa 2. V minulosti moderoval například ranní show na TV Nova, Auto Moto Styl na České televizi nebo další pořady a talk show. Za zmínku stojí také pořad Nekecej! z roku 2008 na Stream.cz, jehož cílem bylo mapovat úroveň vzdělání na českých středních školách. Je vášnivým chalupářem a podle svých slov se v Survivoru nejvíce těší na poslední den, kdy to celé vyhraje.

VERONIKA

Jméno: Veronika Havlik
Věk: 31 let
Povolání: sportovkyně
Země: Slovensko

Veronika je úspěšná sportovkyně, čtrnáctinásobná světová šampionka v karate, modelka a youtuberka. Často je označována za nejkrásnější slovenskou sportovkyni. Kvůli zranění již nezávodí, aktivně se však věnuje prezentaci na sociálních médiích – například na svém účtu na Instagramu má více než 100 tisíc sledujících. Působí rovněž jako fitness trenérka a má vlastní značku luxusních bot Fall in Love Shoes. Několik let nyní žije v Itálii, kam se přestěhovala za přítelem, který jí na ostrově bude nejvíce chybět. Přiznává, že má trochu problém mluvit slovensky, ale myslí si, že do kolektivu rychle zapadne. Je vždy pozitivně naladěná a nesnáší intriky.

VOJTA

Jméno: Vojtěch Drahokoupil
Věk: 26 let
Povolání: zpěvák, herec a moderátor
Země: Česká republika

Vojta je idolem mladých děvčat, který se nejprve proslavil s chlapeckou skupinou New Element. Do povědomí divácké veřejnosti se dostal také hlavní rolí v muzikálu Romeo a Julie. Roku 2018 se stal moderátorem Mixxxer Show na televizi Óčko a téhož roku se zúčastnil páté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde skončil na šestém místě. Zazářil v několika dalších muzikálech a v poslední době se proslavil také jako spolumoderátor online pořadu Love Island Extra, kde komentoval dění ve vile. Nejvíce se těší na život bez mobilu a jediné, co ho děsí, je dlouhý let do Dominikány, jelikož má strach z létání a v letadle zatím strávil maximálně hodinu a půl.

XÉNIA

Jméno: Xénia Gregušová
Věk: 22 let
Povolání: vítězka reality show Farma, tanečnice, influencerka
Země: Slovensko

Xéniu mnozí diváci mohou znát ze slovenské verze reality show Farma, kde se v roce 2020 zúčastnila 12. série a nakonec ji celou i vyhrála. Charismatická blondýnka si na Farmě držela titul nejkrásnější soutěžící, v minulosti totiž byla finalistkou soutěže Miss Universe Slovensko a také bojovala o titul v Miss Europe Continental Slovakia. Před účastí ve Farmě se živila jako modelka a po maturitě začala na taneční akademii vyučovat tanec, který je společně s jógou jejím velkým koníčkem. Na ostrově nemá obavy z ničeho – jedině z toho, že by se zranila a musela soutěž opustit. Ráda zkouší nové věci a do Survivora se velmi těší.


AZUA (veřejnost)

ADAM

Jméno: Adam Raiter
Věk: 33 let
Povolání: tesař
Země: Česká republika

Třiatřicetiletý truhlář Adam je první zástupcem kmene složeného z „obyčejných“ lidí, čtenáři bulvárních plátků si ho však mohou pamatovat z doby, kdy randil s modelkou Agátou Hanychovou. Jejich vztah vydržel pouhé tři měsíce. Adam se kromě truhlařiny a práce se dřevem věnuje i jízdě na snowboardu nebo wakeboardu a také rád cestuje s obytnou dodávkou. Odmalička sportuje, je extrovert a myslí si, že bude přímým a férovým hráčem. Do pořadu se přihlásil, protože je pro něj hra jako stvořená, a také proto, aby se více zviditelnil na sociálních sítích.

AYLIN

Jméno: Aylin Saran
Věk: 23 let
Povolání: studentka, modelka
Země: Česká republika

Exotická Aylin má české, americké i turecké kořeny a je velkou fanynkou Survivora. Živí se jako modelka a také hrála závodně volejbal v české reprezentaci. Sama o sobě si myslí, že je autentická a vyhýbá se konfliktům. Na soutěž se připravovala fyzicky i psychicky.

 

 

BRANISLAV

Jméno: Branislav Martanovič
Věk: 37 let
Povolání: fitness trenér
Země: Slovensko

Sedmatřicetiletý fitness trenér Braňo pochází z Petržalky, jedné z městských částí Bratislavy. Do show se přihlásil, aby motivoval ostatní. Sám o sobě si myslí, že je společenský typ a do kolektivu zapadne velmi rychle. Má však temperamentní povahu a obává se, že se kvůli tomu dostane do konfliktů s ostatními hráči. Lidé mu často říkají, že vypadá jako slovenský Vin Diesel.

 

DOMINIKA

Jméno: Dominika Šimová
Věk: 22 let
Povolání: fitness trenérka
Země: Slovensko

Dominika pracuje jako fitness trenérka a do pořadu se přihlásila, protože má ráda výzvy a miluje adrenalin. Připravovala se nejen fyzicky pomocí pravidelných tréninků na zvýšení kondice, ale i psychicky. Chce ostatní zaujmout svým lidským a pozitivním přístupem. Své spoluhráče bude povzbuzovat a bude se snažit je podržet. Myslí si, že do kolektivu zapadne, ale obává se, že nesedne každému. Dominika je dobrou kamarádkou Natálie „Naty“ Lopašovské, soutěžící z 13. série reality show Farma.

ENRIQUE

Jméno: Enrique Lysoněk
Věk: 22 let
Povolání: student na univerzitě
Země: Česká republika

Dvaadvacetiletý Enrique má turecké kořeny, jeho situace však nebyla vždy ideální. Nikdy nepoznal svého pravého otce, v pěti letech mu zemřela maminka a vychovával ho nevlastní otec, který se k němu nechoval vždy nejlépe. Zúčastnit se Survivoru bylo odmalička jeho snem. Rád se hádá a nejvíce se těší na soutěže a na život na ostrově. K celkovému vítězství ho nejvíce motivuje možnost postavit se veřejně známým osobnostem. Jménem všech „obyčejných“ lidí, kteří museli projít castingem, chce celebrity porazit.

JOHY

Jméno: Johana Špačková
Věk: 27 let
Povolání: operátorka výroby
Země: Česká republika

Johana pracuje ve výrobě a miluje adrenalin a výzvy. Bojí se jedině toho, co s ní opuštěný ostrov udělá. Nejvíce jí bude chybět přítelkyně Klára, se kterou je již 12 let ve vztahu.

 

 

 

LENKA

Jméno: Lenka Zuzulová
Věk: 24 let
Povolání: studentka, fitness trenérka
Země: Slovensko

Lenka se aktivně věnuje různým sportům, zejména silovému trojboji, a je velmi soutěživá. Diváky chce zaujmout svým osobním kouzlem, optimismem a cílevědomostí. Do pořadu se přihlásila, protože chce vyzkoušet něco nového, a dle svých slov se ničeho nebojí. Původně se chtěla přihlásit do Farmy, ale pak si všimla castingu na Survivor, zkusila štěstí a vyšlo to.

 

LUKÁŠ

Jméno: Lukáš Urban
Věk: 39 let
Povolání: učitel, fitness trenér
Země: Česká republika

Lukáš působí jako učitel a fitness trenér, má rád sport a turistiku. Rád natáčí a fotí své životní zážitky, kterými chce inspirovat ostatní. Nikdy však při cestování neopustil Evropu a proto se těší na nádherné pláže a nové zkušenosti, které na opuštěném ostrově získá. Do pořadu se přihlásil ze zvědavosti a nejvíce se bojí hladu.

 

MONIKA

Jméno: Monika Kačmarčíková
Věk: 39 let
Povolání: kosmetička
Země: Česká republika

Devětatřicetiletá Monika se přihlásila do pořadu na popud své dcery. Dříve pracovala jako prodavačka, kvůli účasti však dala výpověď v práci. Ráda cestuje, sportuje, maluje, peče dorty a věnuje se svým třem dětem. Vůbec ji nezajímá, jestli zapadne do kolektivu, těší se na nové výzvy a chce překonat samu sebe. Se svými 181 cm bude na ostrově jistě nepřehlédnutelná.

 

TOMÁŠ

Jméno: Tomáš Benko
Věk: 29 let
Povolání: stavební koordinátor
Země: Slovensko

Devětadvacetiletý Tomáš pracuje na stavbě jako koordinátor a miluje turistiku a kalistheniku (cvičení s vlastní tělesnou vahou). Do pořadu se přihlásil, jelikož americkou verzi sledoval už od dětství a dostat se do soutěže byl jeho velký sen. Myslí si, že by mohl vyhrát, protože je na hru fyzicky i psychicky dobře připraven a máloco ho rozhodí. Na ostrově mu bude nejvíce chybět jeho synovec, se kterým tráví hodně času.

 

VEVE

Jméno: Veronika Přikrylová
Věk: 23 let
Povolání: modelka
Země: Česká republika

Veronika se věnuje modelingu a show bere jako výzvu. Přihlásila se proto, aby vystoupila ze své komfortní zóny. Konflikty se snaží řešit přímo a nejvíce se bojí jedovatých zvířat. Na soutěž se připravuje fyzicky i psychicky a divákům chce nabídnout zábavu.

 

 

VLADIMÍR

Jméno: Vladimír Čapek
Věk: 44 let
Povolání: IT specialista
Země: Česká republika

Vláďa je velkým fanouškem Survivora – dle svých slov viděl všechny série a některé i víckrát. Účast ve hře je jeho celoživotním snem. Pracuje jako IT v oblasti bezpečnosti, je rozvedený a je hrdý táta. Sám o sobě si myslí, že je univerzálním hráčem a ostatní ho budou moci využít v různých aliancích.

 


UPOUTÁVKY NA PRVNÍ EPIZODU

1

EDIT 4: Představení hráčů a krátké medailonky naleznete ve videoarchivu TV Markíza.


Jaké máte dojmy z nové československé série, z účasti celebrit i celkově ze všech soutěžících? Komu budete fandit a kdo vás naopak nezaujal? Budeme se těšit na vaše postřehy a názory v komentářích nebo na fóru 🙂

zdroje informací a fotek: TV Nova, TV Markíza, Voyo, sociální sítě obou televizí i všech hráčů, Wikipedia, Celebwiki a další

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

2 Comments

  1. timeshock timeshock

    Já jako fanda survivor na tuhle frašku vůbec nekoukám první díl jsem měl zapnutý asi půl hodiny a nestačil jsem se divit jak se dá zprasit survivor dál to nemá cenu komentovat myslím že všichni kdo tuhle hru znají si tohle nepustí a nebudou podporovat sledovanost takové nehorázné parodie na survivor.

  2. vladimir

    Ondřej Novotný v živém streamu uvedl, že nemá žádné informace o zásahu diváků do průběhu hry

    :No, uvidíme, ale nenapadá mne žádný jiný důvod, než iterakce diváků, proč tato řada není předtočená, ale jede se naživo. Snad ale diváci nebudou řídit všechny vyřazování, ale sem tam nějaké jako zpestření.
    Jinak doufám, že snad nebude potvrzeno téměř pravidlo, že když do nějaké soutěže/reality show obsadí celebrity, tak tu soutěž/realityshow zabijou.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.